18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Irlandia ubogacona

GeorgeHarvey1 • 2023-09-30, 23:55

Przez cyganów dla odmiany

quark

2023-10-01, 00:19
Cyganie to już od dawna byli na wyspach brytyjskich, to akurat nic dla nich nowego

bercisko

2023-10-01, 07:44
Cyganie są wszedzie od zawsze. Jak odpady, szczury, odchody, choroby, wirusy, śmieci. Taki folklor.

mianas

2023-10-01, 08:47
bercisko napisał/a:

Cyganie są wszedzie od zawsze. Jak odpady, szczury, odchody, choroby, wirusy, śmieci. Taki folklor.



najgorsze co żyje na ziemi ...

orion123123

2023-10-01, 09:49
nie wiem dlaczego Anglicy boją sie dac wmorde czy to cyganom czy czarnym albo ciapatym
mieszkam w UK od 2009 roku i pamiętam jak chodzilem co college jeszcze to taki ciapak mnie wk***iał i takie angola. Ten nic dał sie poniżać ja powiedziałem jasno że jak mnie nie zostawi w spokoju to bedzie musiał żuć gume palcami bo mu wyjebie wszystkie zeby.
Nawet nauczyciekla w szoku. A potem krążyły pogloski ze jestem rasistą xD ej ale miałem spokoj a tamten brudas dalej gnębił anglików bo sie bali

PiDżej

2023-10-01, 09:59
orion123123 napisał/a:

nie wiem dlaczego Anglicy boją sie dac wmorde czy to cyganom czy czarnym albo ciapatym
mieszkam w UK od 2009 roku i pamiętam jak chodzilem co college jeszcze to taki ciapak mnie wk***iał i takie angola. Ten nic dał sie poniżać ja powiedziałem jasno że jak mnie nie zostawi w spokoju to bedzie musiał żuć gume palcami bo mu wyjebie wszystkie zeby.
Nawet nauczyciekla w szoku. A potem krążyły pogloski ze jestem rasistą xD ej ale miałem spokoj a tamten brudas dalej gnębił anglików bo sie bali



Ja mieszkałem i pracowałem w jukej od 2003 roku i już wtedy dowc**y o kolorowych opowiadało się w gronie wtajemniczonych. Nie mniej jednak nie miałem zahamowań żeby, jak była tak potrzeba a było ich mnóstwo, zj***ć brudasa pomimo, że wszędzie były porozwieszane banery Watch Your Race Relations

Ukyuki1988

2023-10-01, 10:40
To Galway w Irlandii.... cyganeria rumuńska to jedna z plag tutaj, odnoszę wrażenie że oni chcą żyć na ulicach wiekszość z nich prosto z lotniska wali na ulicę z kartką god bless I'm hungry... śpią pod sklepowymi wiatami, żebrzą po ulicach j***ny brudny motłoch :-x

Romet.Wigry3

2023-10-01, 11:53
Wiecie dlaczego na cygańskim weselu tort jest ulepiony z gówna?
Żeby muchy nie siadały na pannę młodą.

0dbytBiskupa

2023-10-01, 13:13
quark napisał/a:

Cyganie to już od dawna byli na wyspach brytyjskich, to akurat nic dla nich nowego


Ale to nie ci sami co u nas. Mają korzenie irlandzkie i z wschodnioeuropejskimi Cyganami wspólnego tylko tyle, że jeżdżą z miejsca na miejsce i kradną. Ale co ciekawe, nie żebrzą. A ci na filmie są przyjezdni, z Rumunii, Słowacji albo Węgier.

mazga50

2023-10-01, 16:15
bercisko napisał/a:

Cyganie są wszedzie od zawsze. Jak odpady, szczury, odchody, choroby, wirusy, śmieci. Taki folklor.



Ale niektórych chorób udało się nam pozbyć. Tylko trzeba trochę konsekwencji i samozaparcia.

antidotum4

2023-10-02, 13:40
quark napisał/a:

Cyganie to już od dawna byli na wyspach brytyjskich, to akurat nic dla nich nowego



Jesteś w grubym błędzie, Cyganów już nie ma nigdzie, ani w Polsce, ani na Wyspach. Według najbardziej aktualnych informacji zostali wyparci przez Romów.