18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Irlandia 2024, protest przeciwko nielegalnej migracji.

~Velture • 2024-03-26, 16:56
Cytat:

Irlandczycy protestują przeciwko masowej inwazji imigrantów na Irlandię. Irlandia liczy zaledwie 5 milionów mieszkańców. W 2023 r. Irlandię najechało 141 600 nielegalnych imigrantów, a w 2022 r. – 107 800.




bleblebator1

2024-03-26, 17:16
gdzie jest IRA żeby zatańczyła z lewakami

sebol80

2024-03-26, 17:21
Chwała bohaterom

Baronessa

2024-03-26, 17:22
k***a mać. jakie brzydkie ryje. Większość wygląda (i zachowuje się) jak niedorozwinięci umysłowo...
Polaczki jednak nie takie tragiczne...

Ukasz995

2024-03-26, 17:38
i gdzie tu k***a jest sadistic ???

do teleexpresu z tym gównem !!!

dżonyłojlker

2024-03-26, 17:43
Baronessa napisał/a:

k***a mać. jakie brzydkie ryje. Większość wygląda (i zachowuje się) jak niedorozwinięci umysłowo...



Słyszałem, że oni tam strasznie brzydcy, i podobno bardzo dużo tam downów jest. Słyszałem też, że baby tam są strasznymi flejtuchami i w dresach wszędzie łażą. Ale słyszałem też, że w Szkocji to jeszcze brzydsi i k***a ryże łby majo.

Veni_Vidi

2024-03-26, 17:52
A idźcie w p*zdu...

babazwozu

2024-03-26, 18:27
dżonyłojlker napisał/a:

Słyszałem, że oni tam strasznie brzydcy, i podobno bardzo dużo tam downów jest.



Akurat źle słyszałeś, bo dałnów mają blisko 0%. Wynika to głównie z tego, że przed ślubem każdy tam sobie robi pakiet badań genetycznych czy czasem nie jest spokrewniony z wybrankiem/wybranką bo mają dość nieliczną populację i mało wymieszaną. Dodatkowo mają tam bardzo dobre badania prenatalne no i dostęp do aborcji, ale tych jest akurat bardzo mało właśnie dzięki wcześniejszym dokładnym badaniom.

dżonyłojlker

2024-03-26, 18:47
babazwozu napisał/a:

Akurat źle słyszałeś, bo dałnów mają blisko 0%. Wynika to głównie z tego, że przed ślubem każdy tam sobie robi pakiet badań genetycznych czy czasem nie jest spokrewniony z wybrankiem/wybranką bo mają dość nieliczną populację i mało wymieszaną. Dodatkowo mają tam bardzo dobre badania prenatalne no i dostęp do aborcji, ale tych jest akurat bardzo mało właśnie dzięki wcześniejszym dokładnym badaniom.



Mój kolega był tam na robocie (czyszczenie szamba, zrywanie azbestu z dachów itp.) i mówił, że w tym miasteczku co tam mieszkał było od zaj***nia downów. Ale ch*j wie, może oni wcale nie mieli zespołu downa, tylko tak wyglądali :ubawdolez:

pfefe

2024-03-26, 18:47
babazwozu napisał/a:

Akurat źle słyszałeś, bo dałnów mają blisko 0%. Wynika to głównie z tego, że przed ślubem każdy tam sobie robi pakiet badań genetycznych czy czasem nie jest spokrewniony z wybrankiem/wybranką bo mają dość nieliczną populację i mało wymieszaną. Dodatkowo mają tam bardzo dobre badania prenatalne no i dostęp do aborcji, ale tych jest akurat bardzo mało właśnie dzięki wcześniejszym dokładnym badaniom.



W Irlandii tak jak na całym Zachodzie juz mało kto bierze slub. To raz. A dwa ludzi z downem w Europie procentowo jest najwiecej wlasnie w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Kazdy kto nie wierzy moze sobie sprawdzic w google

rodziu1981

2024-03-26, 19:26
Dużo to ich tam nie idzie

Jackub10000

2024-03-26, 19:41
Ja tam nie narzekam na emigrantów. Nie spotkałem w Polsce nikogo kto by ciężko nie pracował. Jeśli nie pracuje to nie emigrant tylko pasożyt. Więc pozdrawiam wszystkich i faktycznie film to cienizna, nawet kot z tosterem bije na głowę

mit2

2024-03-26, 19:42
To się obejrzeli w czas...

Nemrod90

2024-03-26, 19:52
I jaki niby mają odnieść skutek pokojowe protesty? Terroryści w garniturach, którzy ludziom zgotowali ten los, nagle przestraszą się jakichś hasełek nabazgranych na tekturze? Tu już potrzebne są znacznie bardziej radykalne działania, ale spójrzmy prawdzie w oczy, rozleniwione i pacyfistyczne społeczeństwa Europy są wykastrowane oraz pozbawione agresji. Nas też to czeka, w dupie mieliśmy sytuację, gdy pisowski reżim sprowadzał brudasów całymi tabunami wydając im wizy za garść dolarów, teraz kolejny reżim będzie tę zbrodniczą politykę kontynuował, a my tylko gadamy o tym między sobą i nie robimy absolutnie nic. Oddamy nasz świat zupełnie bez walki, tak samo jak Francuzi, Niemcy czy Szwedzi z których tak się śmialiśmy.

Jak to leciało? Silni ludzie tworzą dobre czasy, dobre czasy tworzą słabych ludzi, słabi ludzie tworzą ciężkie czasy.

TwójCzarnyPan

2024-03-26, 20:56
Finglas i Coolock, no k***a sama pie**olona elita patologii na zasiłkach. Jeszcze Ballymun i Drimnagh brakuje.
Jak pracowałem w Irlandii 20 lat temu to właśnie takie przegrywy miały największy problem z Polakami. Twierdzili, że kradniemy im pracę, ale do roboty jakoś się nie garnęli, choć było jej do oporu.
Tych tutaj boli dupa, że uchodźcy dostają zasiłki, a przecież to im się należą! W Polsce teraz to samo, największa niechęć do Ukraińców jest wśród życiowych nieudaczników co zapie**alają za minimum albo żyją na garnuszku tatusia. Gardzę takimi roszczeniowymi ludźmi, irolami, brytolami, tak samo jak polaczkami.

bleblebator1 napisał/a:

gdzie jest IRA żeby zatańczyła z lewakami


Debilu, IRA to lewacy.

babazwozu napisał/a:

Akurat źle słyszałeś, bo dałnów mają blisko 0%.


Tylu dałnów co w Irlandii nigdzie nie widziałem. A ty pewnie czerpiesz wiedzę z alternatywnych źródeł w internecie, co? Rusz dupę i sobie zobacz.

Co ciekawe, wielu dałnów w Irlandii pracuje. Pchają jakieś wózki ma lotnisku i w szpitalach, sprzątają stoły w McDonaldach. Jak widać, nawet dałn może być pożyteczny, a nie jak u nas: renta inwalidzka do końca życia i problem z głowy.