18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Irańczyk atakuje maczetą afgańskiego imigranta

Macx83wwww • 2023-10-12, 01:37


Rzekomo z powodu znieważania Persów w ich własnych kraju przez nielegalnych imigrantów z Afganistanu...

modified1

2023-10-12, 02:59
Wszystkie te allahy jakieś popie**olone xd

PolskaSkarpetka

2023-10-12, 05:34
Jak Arabom kończą się do mordowania Amerykanie, Żydzi czy Europejczycy to się biorą za łby. Jako że jednak tych pierwszych jest u nich mniej to najczęściej leją się między sobą. A to inny odłam Islamu, rząd się nie podoba, za mało radykalni, inny watażka chce objąć władzę itd.

JamPawel

2023-10-12, 05:38
PolskaSkarpetka napisał/a:

Jak Arabom kończą się do mordowania Amerykanie, Żydzi czy Europejczycy to się biorą za łby. Jako że jednak tych pierwszych jest u nich mniej to najczęściej leją się między sobą. A to inny odłam Islamu, rząd się nie podoba, za mało radykalni, inny watażka chce objąć władzę itd.


Co do zasady tak, z tym że Irańczycy ani Afgańczycy nie są Arabami.

PolskaSkarpetka

2023-10-12, 05:48
JamPawel napisał/a:

Co do zasady tak, z tym że Irańczycy ani Afgańczycy nie są Arabami.



No tak prawidłowo powinienem napisać Muzułmanie., racja.

mianas

2023-10-12, 11:18
Powoli arabskie zastępy się kończą ..

SizzleMyDizzle

2023-10-12, 12:13
przeczytałem "irlandczyk" ale jak włączyłem dźwięk to cos mi tu nie pasowało :D

KosmatyHui

2023-10-12, 12:35
Fajnie byloby tak moc zrezygnowac z brudasowej ropy i postawic wszedzie mur. Niech sie tam sami tluka miedzy soba. Niestety, ale narazie nie mamy atomowej alternatywy wobec ropy.

Policeman

2023-10-12, 13:54
Ta strona zamieniła się w hub filmów z innych, rzadko coś fajnego tutaj trafia, równie dobrze można by zmienić ją na inną, gdzie serwery szybciej ładują filmy, u was to jest dramat, byle film, byle jakość i czasem zwyczajnie to nie idzie. Żal jak rozj***liście sadola w ogóle nie dbając o content, co zresztą widać w ilości piw, kiedyś tematy miały po 500-600, nawet i 2k i więcej i top komenty po kilkaset, dzisiaj tematy osiągają w porywach 200-300, bo zwyczajnie strona zalewana jest przez atencjuszy, którzy ścigają się, kto pierwszy doda filmik, który pojawi się na TAKICH samych stronkach jak sadol. Nawet nie chce się tego odtwarzać i dawać piwa, twórców contentu wyj***liście do działów poza główną, a główna to filmik za filmikiem, kaotic, liveleak i inne, wyścigi i odświeżanie, może coś nowego już się tam pojawiło...

c'nie?

majeńka

2023-10-12, 15:12
KosmatyHui napisał/a:

Fajnie byloby tak moc zrezygnowac z brudasowej ropy i postawic wszedzie mur. Niech sie tam sami tluka miedzy soba. Niestety, ale narazie nie mamy atomowej alternatywy wobec ropy.


A kacapski sponsoring partii politycznych działa, np. w Deutchlandzie. A i w Polandii skutecznie to zablokowali.

LaChupacabra

2023-10-12, 21:37
k***a, zo za dzicz. Z dnia na dzień jestem przerażony. Moi sąsiedzi z lewa, prawa, na przeciwko - wszyscy ciemni, brodaci, a baby poowijane. W dodatku wpuszczają jeszcze więcej tego tałatajstwa z południa zza morza Śródziemnego.

Andrzejas

2023-10-13, 02:19
Więcej znaków wodnych! Jest za mało! Nie ma piwa!

4Lokalny2Chłopaczek0

2023-10-13, 11:33
Myślałem, że to lament kononowicza... Zabrakło tylko łeech, łeeech, chrum chruuuum i Major wróóćć! :P