18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Iran Doll

Ra...........og • 2010-09-20, 11:42


kampania propagandowa czy reklamowa?

nemore

2010-09-23, 08:52
Jak dla mnie zwykła propaganda, i nie potrzebnie podk***ianie krajów arabskich tym że obrazuje się ich jako złych, teraz przez tą propagadande nawet dziecku w gimnazjum Arab kojarzy się z Bronią, wojną, atomem... i od młodego wpaja im się że Kraje Arabskie = ciągła wojna.

Gryps44

2010-09-23, 10:50
@up

no bo tak k***a jest... brudasy zaj***ne. Wytępić ich co do jednego! Robią tylko jeden wielki rozpie**ol na tym globie. Tam to juz nawet dziecku ufać nie można. Odwrócisz sie to ci zajebie kulke w plecy. "Ale przecież to jest tylko dziecko"! Tam już k***a niema dzieci, tam sa maszynki do zabijania bo mają od małego rozpie**olony mózg przez swoich popie**olonych ojców. <-- kropka k***a!!

Bl...........er

2010-09-23, 10:57
Gryps44 napisał/a:

@up

no bo tak k***a jest... brudasy zaj***ne. Wytępić ich co do jednego! Robią tylko jeden wielki rozpie**ol na tym globie. Tam to juz nawet dziecku ufać nie można. Odwrócisz sie to ci zajebie kulke w plecy. "Ale przecież to jest tylko dziecko"! Tam już k***a niema dzieci, tam sa maszynki do zabijania bo mają od małego rozpie**olony mózg przez swoich popie**olonych ojców. <-- kropka k***a!!



Luzuj gadki bo złość piękności szkodzi.

Black Snake

2010-09-23, 11:58
"Luzuj gadki bo złość piękności szkodzi."

Jemu nie da się już bardziej zaszkodzić.

Halibut

2010-09-23, 12:34
A od kiedy Iran jest krajem arabskim?

Ci...........on

2010-09-23, 21:50
A to wszystko dlatego że banda ludzi wypasujących kozy na dalekim wyp*zdowiu, uzbrojona w plastikowe noże i kominiarki, rozj***ła dwa HAmerykańskie samoloty o jakieś dwie wieże?








Chwila, ktoś mnie tu w ch*ja robi.... :-/