18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

IRA

dzarul • 2014-03-29, 18:14
Do bram nieba puka Irlandczyk z IRA. Św. Piotr pyta:
- No i co, nie lubiło się królowej?
- No nie lubiło.
- Podkładało się bombki?
- Podkładało
- Ginęli ludzie, co?
- Ano ... ginęli
- I co ty myślisz, że my Cię teraz do nieba przyjmiemy?
- Nie, chciałem tylko powiedzieć, że macie 3 minuty na ewakuacje.

ruso98

2014-03-29, 21:54
IRA była po stronie katolików i walczyła z protestantami więc z jakiej racji IRA ma wysadzać niebo? A tak btw to w Belfascie do dziś strach wyjść z domu wieczorem. Troche jak w Sosnowcu :mrgreen:

Pan_Generał

2014-03-29, 22:23
Jak dobrze że SAS spuścił wpie**ol tej 'organizacji'.

svistak2000

2014-03-29, 22:27
Kiedyś to IRA zajebiście napie**alała jak gitarzystami byli Łukaszewski i Płucisz. Teraz z tymi nowymi przydupasami i lalusiami to pop dla dziewczyn. Chociaż na koncertach dalej mają pie**olnięcie!

stalowyszczur

2014-03-29, 22:30
@up
ch*ja tam im wpie**ol spuścili.

IRA rozwiązała się z własnej woli, przedtem zgarniając ogromny szmal w kilku tzw. tiger-kidnappings. To były ich emeryturki.
Dziś ludzie zaangażowani kiedyś w IRA kontrolują obrót narkotykami na całej wyspie.

Pan_Generał

2014-03-29, 23:04
stalowyszczur napisał/a:


ch*ja tam im wpie**ol spuścili.



:lol:

SAS ich nawet tropiło na Gibraltarze. 8-)

http://en.wikipedia.org/wiki/Operation_Flavius

-
Cytat:

Special Air Service - Niespodzianka: Żadnych mundurów! SAS w Irlandii Północnej działał "Low Profile" (takie jankeskie określenie Razz). Mile widziane jeansy, bluzy z kapturem i jakieś trampki, czy adidasy (taki styl był najczęściej spotykany). Mogą być również na głowie jakieś baseballówki



Poczytaj sobie książki Andiego McNaba, jest tam trochę wspomniane o tym konflikcie.

Już nie pamiętam czy pisał o tych akcjach w Seven Troop czy w Natychmiastowej Akcji.

Catacombe

2014-03-29, 23:06
svistak2000 napisał/a:

Kiedyś to IRA zajebiście napie**alała jak gitarzystami byli Łukaszewski i Płucisz. Teraz z tymi nowymi przydupasami i lalusiami to pop dla dziewczyn. Chociaż na koncertach dalej mają pie**olnięcie!



Chyba nie zrozumiałeś kawału.

dzarul

2014-03-30, 00:41
ruso98 napisał/a:

IRA była po stronie katolików i walczyła z protestantami więc z jakiej racji IRA ma wysadzać niebo? A tak btw to w Belfascie do dziś strach wyjść z domu wieczorem. Troche jak w Sosnowcu :mrgreen:


k***a! To Tylko kawał!

ulifont

2014-03-30, 09:12
svistak2000
Ale Gadowski jeszcze spiewa?

sqn2142

2014-03-30, 13:23
Cytat:

IRA była po stronie katolików i walczyła z protestantami więc z jakiej racji IRA ma wysadzać niebo? A tak btw to w Belfascie do dziś strach wyjść z domu wieczorem. Troche jak w Sosnowcu :mrgreen:


pie**olisz pan glupoty. Mieszkam w Belfascie i jest bezpieczniej niz w jakimkolwiek wiekszym miescie w Polsce. Strzelaja w kolana tylko tym co na to zasluzyli ;-)

Sick_Stick

2014-03-30, 14:58
ruso98 napisał/a:

IRA była po stronie katolików i walczyła z protestantami więc z jakiej racji IRA ma wysadzać niebo? A tak btw to w Belfascie do dziś strach wyjść z domu wieczorem. Troche jak w Sosnowcu :mrgreen:



Ostatnio gadałem z Irlandczykiem w pubie. Temat zszedł na podróże, no i pytam się go czy był kiedyś w Belfaście i co poleca do zwiedzania. On oczy jak pińć złotych :shock: i gada "żaden Irlandczyk nie jeździ do stolicy. Los Angeles - miasto aniołów, Belfast i Glasgow - miasto śmierci."

W pubie w wyżej wymienionych miastach, barman zazwyczaj informuje klienta spoza miasta "lepiej wyjdź teraz, bo zaraz zginiesz" I to nie jest śmieszne, należy spieprzać jak najszybciej, najlepiej za miasto. :dead:

eligurf

2014-03-30, 17:03
Takie stare i znane, że musiało być. Ale nie mogę znaleźć.

White666

2014-04-02, 06:29
Nie wiem jak inni, ale ja przeczytałem irańczyk :x

stalowyszczur

2014-04-22, 14:28
Cytat:

Poczytaj sobie książki Andiego McNaba, jest tam trochę wspomniane o tym konflikcie.



Czytalem, wyobraz sobie. A ze mieszkam w Irlandii to zweryfikowalem troche temat.