18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Inżynier z Afryki w Zjednoczonym Królestwie

SuchyHarry • 2020-10-25, 09:30
Ot taki dzisiaj nagłówek rzucił się mi w oczy :lol: Afrykański inżynier postanowił odkurzyć swoją wiedzę szkolną i idąc naszym tropem cofania zegarków, cofnął swój o jakieś 25 lat :mrgreen:

źródło: polsatnews.pl , jak na screenie


niemamskarpet.

2020-10-25, 19:42
myślę, że mentalnie to trzeba by było go wsadzić to 1-3 klasa podstawowa

pankruk

2020-10-25, 20:32
a1lp2ha3 napisał/a:

Dobrze ze oni wyszli z UE to sa debile frajerzy ktorych powinnismy golic im plujesz w ryj a oni twardo ze pada.



Tak dobrze, że nie ma żadnej przeciwwagi w polityce wewnętrznej UE i Niemcy sobie robią co chcą udając oczywiście, że to dla dobra wspólnoty. Natomiast Francja, która mogłaby jebnąć w stół i coś powiedzieć siedzi cichutko na dupie i pilnuje swoich problemów, a ma ich niemało.

buczkog

2020-10-25, 21:57
No k***a przecież on ma nie więcej jak 8-10lat. Sam bym go usynowił.

MalcolmX

2020-10-25, 22:32
I teraz miej córkę w takiej szkole. Córka wraca z piątkowej dyskoteki i mówi matce w tajemnicy, że jest w klasie taki nowy, śniady, nazywa się Sadik. Sadik pięknie do Niej mówi, mówi że będzie dla niego jak królową Saba i że jest piękna jak Aisza. Na koniec, córka wybucha płaczem i mówi matce, że go kocha, tylko oi się co tata powie.

swampman

2020-10-26, 01:36
MalcolmX napisał/a:

I teraz miej córkę w takiej szkole. Córka wraca z piątkowej dyskoteki i mówi matce w tajemnicy, że jest w klasie taki nowy, śniady, nazywa się Sadik. Sadik pięknie do Niej mówi, mówi że będzie dla niego jak królową Saba i że jest piękna jak Aisza. Na koniec, córka wybucha płaczem i mówi matce, że go kocha, tylko oi się co tata powie.



"j***ne komuchy chca mi odebrac wolnosc" ?

szym13

2020-10-26, 04:42
Na ch*j publikować zdjęcie twarzy, która jest zasłonięta. Niedorozwoje z Twittera.

Quassar

2020-10-26, 11:58
Ale on przynajmniej poszedł do szkoły uczyć się a nie jak w brazyli pistolet i pif paf.
To chyba dobrze nie rozumiem krytyki.