18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Inwestycja w XXI wieku

co...........ik • 2014-10-13, 11:06
W moim pięknym mieście(Tomaszów Mazowiecki) postanowiono przebudować jedną z głównych ulic... oto jak wszystko zostało przemyślane.
:idzwch*j:




Dodam, że film nie jest mojego autorstwa:)

AxL

2014-10-13, 11:12
Skoro to z 21 roku to się nie dziwie, że tak wygląda.

Bronek_Komar

2014-10-13, 11:15
jakiś majster był na kacu albo łagodniej może powiem miał chorobę weekendową

cinu314

2014-10-13, 11:23
bronek_komar napisał/a:

jakiś majster był na kacu albo łagodniej może powiem miał chorobę weekendową




"Tomaszowska firma, która projekt wykonała nie ma sobie oczywiście nic do zarzucenia, podobnie jak zarząd powiatu, którego członek, odpowiedzialny właśnie za drogi, na ostatniej sesji powiatowego samorządu, przyznaje, że o wadliwym projekcie było wiadomo od samego początku, ale że większość projektów posiada jakieś wady, które są korygowane w trakcie prac budowlanych. Problem jednak w tym, że w Starostwie Powiatowym istnieje komórka (posiadająca nawet dyrektora), która za właściwe przygotowanie realizacji inwestycji a także za bieżące utrzymanie dróg odpowiada. Ktoś tez prace na budowie powinien nadzorować.

I okazuje się, że taki nadzór istnieje. Tyle, że sprawuje go właściciel firmy, która przygotowała wadliwy projekt, co nie jest nielegalne ale może budzić różnego rodzaju wątpliwości.

Jakiego rodzaju? Otóż okazuje się, że jako podwykonawcę, główny wykonawca, czyli firma z Mińska Mazowieckiego, zatrudniła z kolei firmę należącą do syna tej samej osoby. Zresztą nie był to jedyny podwykonawca na tej budowie."

Także układ jest układ i nie powinno nas to obchodzić :kupa:

Ps. dobrze ,że w tomaszowie bywam z rzadka...

Rax

2014-10-13, 11:23
@bronek_komar nie nie, to zwykle niedoj***nie mozgowe...

panie prezydencie? :D



p.s. jak ja k***a nienawidze, kiedy pisze sobie komenta zaczynajac od @up, a gdy koncze okazuje sie ze ktos mi sie wj***l w kolejke :D
i k***a nowa karta i edytuj i jeszcze sprawdz jaki ten koles dokladnie mial nick... zesz ja pie**ole :D
i jeszcze jak nie zdaze poprawic a juz ów co sie wj***l sie ryje zebym sie odpie**olil :D

kaktus83

2014-10-13, 11:25
droga jest do samochodów a nie do wózków inwalidzkich

cys23

2014-10-13, 11:27
Projekt jest zj***ny, ale to nie zmienia faktu, że typ w czerwonym, jak i ten jego pomagier w 1:15 sterują wózkiem jak niedorozwoje. Jak w 1:37 zaczął przednimi kółkami napie**alać krawężnik to myślałem że jebne, i że już nci mnie nie zaskoczy. A tu nagle rozpędził się i wyj***ł gościa z wózka :D

Mam niepełnosprawną w rodzinie i mimo że projket ktoś spieprzył tragedii nie ma - dadzą sobie radę z małą wysepką. Tymbardziej z asystencją drugich osób, bo normalny człowiek nachylił by delikwenta w wózku podnosząc przednie koła do góry. Film nakręcony przez społeczniaków którzy chcą się przypie**olić o wszystko.

mare30ks

2014-10-13, 11:29
co sie dziwic jak chec zarobienia przez znajomkow urzedowych kurewek majacych firmy remontowo-budowlane bierze gore nad zdrowym rozsadkiem. w cywilizowanych krajach jakos potrafia jedno z drugim pogodzic

Rax

2014-10-13, 11:43
kaktus83 napisał/a:

droga jest do samochodów a nie do wózków inwalidzkich



:D a polska jenzyk nie jest do imigrantów ;)

mare30ks napisał/a:

co sie dziwic jak chec zarobienia przez znajomkow urzedowych kurewek majacych firmy remontowo-budowlane bierze gore nad zdrowym rozsadkiem. w cywilizowanych krajach jakos potrafia jedno z drugim pogodzic



no moga moga
pierwsza zasada to ze na zachodzie robi sie zeby bylo
a w Polsce zeby za rok zrobic znowu, drogi sa tutaj idealnym przykladem

a poza tym na zachodzie ludzie majacy takie srednie i lokalne firmy, nawet jezeli maja takiego typu koneksje to i tak robia robote, bo wiedza ze to ich wizytowka, i mimo zlecen po znajomosci kreca tez swoje lody
a w Polsce to te sk***iale panstwo zabierajac nam 70% pensji, okradajac nas z takiej masy floty, ze zostaje nam w wannie jedynie gumowa kaczucha, moze sobie pozwolic na to, zeby "kolesie kurewek" zyli jak szlachta jedynie z ustawek.

jak bedziesz probowal polemizowac to dodam cie do mojej czarnej listy :evil:

przy okzaji, czy moglbym prosic mody o odblokowanie mojego motta?
juz je zmienilem, aczkolwiek nie zmienia to mojego zdania o uzytkowniu ulifont

novy__

2014-10-13, 12:21
wystarczyło zejść i przeprowadzić wózek

wormgoro

2014-10-13, 12:36
Debilu bo to jest zjazd z jezdni a nie wjazd.

lucky80

2014-10-13, 13:01
Podkład muzyczny miotła brzozowa :-o

Sobut16

2014-10-13, 13:03
przyciszyć bo rozwala uszy !

sedziadred

2014-10-13, 13:06
mój kumpel jest od dziecka na wózku i popłakał się ze śmiechu dlaczego bo jak pełno sprawny wie jak obsłużyć wózek osoby która wie jak sie nim manewruje po 1 unosi się przednie małe podporowe koła które tu się blokuje gorzej by było jakby krawężnik miał by 20 bądź 25 cm to nie jest żadna przeszkoda ale jak oni mieli by to pojąć na siłę i ch*j.

nie wiem kto tu jest bardziej upośledzony. dziękuję :D hejters goona hejt