18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Inwalidzka legia

Asiulka_ai • 2013-05-28, 14:33
Dlaczego kibice Legii naklejają naklejki z symbolem klubu na swoje samochody?
- Żeby mogli parkować w miejscach dla inwalidów. :anegdotka:

Eldir

2013-05-28, 16:14
No i co z tego, że Legia mistrzem - inwalidzi to inwalidzi...

sługaSzatana

2013-05-28, 16:18
Legia taki mistrz, a pierwszy lepszy klub drugiej, czy trzeciej ligi angielskiej, by ją rozj***ł. Tak samo jak każdy inny polski klub "ekstraklasy".

Severitus

2013-05-28, 16:22
No k***a, wystarczy napisać o jakimś klubie złą rzecz i zaraz ci wyskoczy wielki fan: "TOBJEM CHYPA KTOŹ DAFNO MORDKI NIE GUASKAU", a prawda jest taka że piłka nożna dawno się skończyła.

Smoczoor

2013-05-28, 16:23
Legia została mistrzem Polski i już wszystkie wsie i wioseczki mają ból dupy i sraczkę...

bisfhcrew

2013-05-28, 16:30
Żeby 'zabezpieczyć' przed korozją.

swietlik

2013-05-28, 16:31
A ja jako kibic Legii się ubawiłem czytając ten kawał. Piwko leci i trochę dystansu!

głodny_toster

2013-05-28, 16:32
mareczkos napisał/a:

@abrams90

Obrazek



Częściej wrzucajcie tego gifa, to w ogóle się nie posypia warny za niego :facepalm:

majkel1615

2013-05-28, 16:39
Za jechanie po legii zawsze piwo !! :)

mazurpl

2013-05-28, 16:39
Niech się podniecają legioniści, długo nie mieli tytułu, byli zajęci dostawaniem wpie**olu za wpie**olem od lepszych od siebie. A "raz w roku to się garbaty wyprostuje". ABG

Hampelek

2013-05-28, 16:42
Krówka napisał/a:

Legia z pucharem Polski.
Legia mistrzem Polski.

Pyry muszą trochę pocisnąć mistrzowi, bo dupa ich boli że przegrali.

Legia na tronie, w podwójnej koronie!



Jaranie się Ekstraklasą to pedalstwo, a Legia to ciota i ch*j.

dreamair

2013-05-28, 16:58
mr_9mm napisał/a:


Ciekawe kiedy wśród gimnazjalistów minie moda na wklejanie tego obrazka.
Ostatnimi czasy prawie w każdym temacie można go zobaczyć.



Ciekawe kiedy minie ta zj***na moda na nazywanie każdego gimnazjalistą...

PS. Dupa boli? :goatse:

JURIJ_77

2013-05-28, 17:08
ooo patrze znowu podnieta mistrzem buraczanej ligi i zdobywcą buraczanego pucharu Polski (wstyd dla kraju że tak ten puchar nazywają) ... dalej walcie sobie konia po "zwycięstwach", które tak jak kiedyś były, tak i teraz są ustalane przy zielonym stoliku. Ja tam będę się tylko śmiał, gdy kolejny tak gloryfikowany "mistrz polski" - i nie ma znaczenia czy Legia, Wisła, Lech czy ktoś tam inny - dostanie wpie**ol od drużyny z Kazachstanu czy innej Gruzji. No ... ale wtedy zostanę nazwany "lewacką k***ą" i będzie mi wypominany brak tożsamości narodowej - jakby kibicowanie pedalskiej skorumpowanej ekstraKlapie miało coś wspólnego z patriotyzmem ... jaka konkluzja? Na fecie mistrzowskiej zaśpiewać piosenkę brzmiącą: "Ura Bura, Królowie podwóra" - bo tylko takimi "królami" są polskie drużyny.

myha

2013-05-28, 17:16
Hampelek napisał/a:



Jaranie się Ekstraklasą to pedalstwo, a Legia to ciota i ch*j.



Powinno być tak:

Jaranie się Ekstraklasą to pedalstwo, a legła i amica to ciota i ch*j.

mr_9mm

2013-05-28, 17:25
@dreamair
Odkąd utworzyli szkoły gimnazjalne(chociaż kiedyś też istniały), od tamtego momentu używa się słowa "gimbus"(i jego pochodnych) opisujące takie szczeniackie zachowania.
Jak się ktoś zachowuje jak mentalny "gimbus" to niby jak inaczej nazwać jego zachowanie?
PS.
Ale że dupa boli od czego?

jogus48

2013-05-28, 17:34
i ch*j wam z tego mistrzostwa jak do LM i tak nie wejdziecie :D