18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

"Intymność"

grudzin7 • 2015-05-29, 00:21

On już wiedział, że to ta jedyna. Rzucił krótkie spojrzenie, po czym silnym pewnym ruchem przyparł ją do ściany delikatnie podduszając prawym przedramieniem. Mogła poczuć każdy jego napięty mięsień. Wpierw próbowała się wyrwać, lecz już po chwili zrozumiała bezcelowość swojego oporu. W tym momencie nic innego nie miało już znaczenia. Jakby świat dookoła nie istniał. Zostali tylko oni. Sami. Wpatrzeni w siebie. Jeszcze nigdy nie czuła niczego podobnego. Serce waliło jej jak opętane. Chciała wykrzyczeć wszystkie emocje, ale nie mogła. Jego głębokie spojrzenie i delikatny niewinny uśmiech odbierały jej resztę tchu. Wtedy poczuła ukłucie w tors, niczym ukąszenie osy. Nie czuła bólu, a jedynie delikatny skurcz przeszywający jej ciało. Pojawiło się między nimi uczucie znacznie silniejsze od miłości. On patrząc na jej twarz zobaczył to, czego jeszcze nikt inny w niej nie widział. Rozkoszując się tą chwilą intymnej namiętności powoli ciągnął nóż coraz wyżej. Krew wypływała coraz szybciej, zalewając jej uda. Jednak on stale patrzył jej głęboko w oczy, tak głęboko, że mógł wyczytać z nich każdą jej myśl, każde najskrytsze pragnienie. Nagle czas jakby zatrzymał się w miejscu. W tym momencie zniknęło już dla niej wszystko poza nim. Został tym jednym jedynym, któremu oddała wszystko. Oddała mu siebie. Powoli osunęła się po ścianie, po czym zamknęła oczy zatapiając się w mroku wiecznej ekstazy...



z cyklu "Z pamiętnika psychopaty" ( czyli mnie ;-) )
jak się spodoba, będzie więcej

dema1209

2015-05-29, 17:25
chcę więcej!

DosDiabloo

2015-05-29, 17:56
Chyba ktoś tu lubi horrorcore, co nie autorze? ;>

Suchyrst

2015-05-29, 21:10
Autorze wrzuć mi na PW jakiegoś linka do reszty, z chęcią poczytam nawet fajny styl, ale błędy faktycznie nie pasują jeśli piszesz:)

postatomsky

2015-05-29, 21:26
Gdzieś to widziałem... w The Following - taki serial o seryjnych mordercach, z poezją odsyłających bratnie dusze na drugą stronę. No i dawaj więcej, więcej! Ale koniecznie bardziej rozciągnij te mistyczne odpływanie duszy z ciała. Będzie smaczniej ;-)

koteg

2015-05-29, 23:29
Fajne, daj więcej!

Ktosiu_1

2015-05-29, 23:44
To może ja dokończę opowiadanie:

- i tak w gęstwinie chłop zabił skradzioną świnie.

konop720

2015-05-30, 14:19
nic nowego, nie podoba mi się.. ale powodzenia w dalszej twórczości

The.prophecy

2015-05-30, 15:20
Matko Święta – wyszeptała brocząc krwią. A potem opuściła ręce i rozsunęła przesiąknięty habit, jak gdyby to była kurtyna teatru lalek. Ku przerażeniu Johna ukazała czarne pończochy ociekające ciemną krwią i krągłe białe uda. Lecz jej brzuch był rozcięty na wskroś jak od uderzenia brzytwą, a wszystkie wnętrzności zwisały między nogami niczym jakaś groteskowa spódniczka złożona z pęcherza, jelit, lepkich, ciągnących się błon koloru beżu, błękitu i jaskrawej czerwieni…
~Masterton

waginosceptyk

2015-05-31, 10:28
Ostatnie słowa <3 bezdech słonia

Nevertheless

2015-06-02, 06:37
Mnie tym fragmentem kupiłeś. Pisz dalej, polecę do księgarni jak tylko dasz tu kiedyś znać, że to opublikowałeś.

Oczywiście inne smakowe fragmenciki na portalu mile widziane ;)