18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Interwencja polskiego trenera zapasów

Nap_Limak • 2013-08-08, 00:04
Szacunek dla trenera Stanisława Krzesińskiego :)


NietoperzowyToperz

2013-08-08, 00:11
Ale z jakiego powodu wj***ł mu się w kolano jak strzała w skyrimie ?

Olasty

2013-08-08, 00:15
o co pojszło?

Sutowendlin

2013-08-08, 00:15
Ty chyba nie ogarnąłeś filmu.

Gość wyskakuje z bronią, jeden chce na niego skoczyć i drugi to samo. Ten z bronią się odwraca więc ten z lewej daje fikołka i wpada na grubego, w tym czasie zdezorientowany napastnik odwraca się tyłem do Bohatera a ten wali go z zaskoczenia przez co napastnik niema szans.
Ot co.

NietoperzowyToperz

2013-08-08, 00:22
Nie no ogarnąłem jak obejrzałem 2 raz hehe ( tak ch*j mi w dupę ... z solidnym Ę na końcu )

sard

2013-08-08, 00:27
Na szybko w pierwszym lepszym odnośniku Wujka Gógla opis sprawy coby gimbasiści ogarnęli w pełni... albo w nowiu:
"Zapaśnicze Mistrzostwa Europy z 1984 roku, które rozgrywano w szwedzkim Jonkoping są słynne nie tylko ze względu na srebrny medal Polaka, Jana Szymańskiego. Trener naszej kadry, Stanisław Krzesiński, sam zatrzymał i obezwładnił uzbrojonego zamachowca, który wdarł się na matę.

- Podczas zawodów w Jonkoping w Szwecji w trakcie walki na matę wskoczył mężczyzna ubrany w garnitur, wyciągnął broń i powiedział, że będzie strzelał. Poza tym miał ze sobą torbę i powiedział, że ma tu bombę. Gdy zaczął machać pistoletem, wszyscy uciekali. Ja też się schowałem za bandę. Nie wszyscy się jednak bali. Nasz trener Stanisław Krzesiński rzucił się na napastnika i obezwładnił go. Ten został szybko skuty kajdankami i zabrany przez policję - wspominał w rozmowie "epiotrkow.pl" sędzia zapaśniczy Stanisław Łuczyński.

- W torbie nic nie było, a w pistolecie były naboje ślepe. Okazało się, że to był rosyjski marynarz, który został w Szwecji i domagał się sprowadzenia do tego kraju jego rodziny. Ostatecznie dostał chyba tylko jakąś grzywnę. Z tego, co wiem, do więzienia nie trafił - dodał.

Od kilku dni archiwalne nagranie całego zajścia robi furorę w sieci. Poniżej możecie zobaczyć szybką, zdecydowana interwencję trenera Krzesińskiego: " srykop czy inny ch*j

nygas232

2013-08-08, 01:15
A kto strzelał do tego zamachowca, policja?

hejcior

2013-08-08, 01:48
@Up
A co, ty z tych co wszędzie słyszą strzały?

jacek44

2013-08-08, 03:40
Nie mogę ogarnąć jednego - czemu przed obezwładnieniem tego gościa, jeden przypadkowy koleś wjeżdża z fikołka w nogi drugiemu przypadkowego kolesiowi?

Torghal

2013-08-08, 03:54
jacek44 napisał/a:

Nie mogę ogarnąć jednego - czemu przed obezwładnieniem tego gościa, jeden przypadkowy koleś wjeżdża z fikołka w nogi drugiemu przypadkowego kolesiowi?



Myślę, że ci obaj chcieli go obezwładnić od tyłu, ale "zamachowiec" odwraca się i mierzy z pistoletu w ich stronę i jakoś odruch sprawił, że zamiast szarży na wprost uzbrojonego przeciwnika ten z lewej postanowił odstawić jakiś fikołki, aby uniknąć kuli, a drugi stracił równowagę, nogi z waty no i mamy akcję niczym w WWE.

Tunechi

2013-08-08, 08:01
0:37 słychać strzały

Gszysztow

2013-08-08, 08:57
Ale go przyk***ił o glebę. No poezja :mrgreen: :mrgreen: Obejrzałem z 10 razy i ciągle mi mało :-D

kikutnik666

2013-08-08, 09:50
w 0:15 koles w jasnej bluzce i jakichs szarych spodniach przyk***il zamachowcowi z piesci (calkiem niepotrzebnie) i chyba cos zlamal bo zobaczcie jak odbiega od razu trzymajac reke w gorze :D

rexopl

2013-08-08, 10:50
Nikt nie zauważył że w 0:20 gość mu krzesłem zaj***ł :D ?

Pa...........or

2013-08-08, 11:06
jeden z lepszych Polskich filmów jaki ostatnio widziałem - fikołki, koziołki, zmiany akcji, broń, piski, laseczki. Fajny.