18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Internet Explorer

Porachuje • 2012-12-01, 14:01
W odpowiedzi na niekończące się ilości hejterów ;)

Mr Dan

2012-12-02, 16:07
IE ssie. Próbowałem zrobić stronę i potem przejrzeć ją w IE i wyglądała jak gówno z niebieskimi linkami i zj***nymi obrazkami. Najlepsze jest to, że dokładnie to samo w Chome działało bez żadnych problemów. Jak mam uważać IE za dobrą przeglądarkę, skoro połowa stron wygląda jakby autor jebnął tam tylko tekst, albo nie ładuje się połowa rzeczy, kiedy w Mozilli, Chrome, itp. wszystko wygląda w porządku?

siwers3

2012-12-02, 16:10
Ta zła opinia wzięła się od IE6(i wcześniejszych). Faktycznie kiedyś Explorer na tle innych przeglądarek wypadał dość blado.
Ale dzisiaj sytuacja jest zupełnie inna. Polecam Hejterom zaktualizowanie ich IE6 i sprawdzenia, że są głęboko w dupie z opinią, że Internet Explorer to przeglądarka tylko do ściągania innych przeglądarek.
Na dzień dzisiejszy wszystkie najpopularniejsze przeglądarki wyglądają bardzo podobnie, posiadają podobne funkcjonalności, podobny poziom bezpieczeństwa i najważniejszym czynnikiem przy ich wyborze jest gust.

maderfakermen

2012-12-02, 16:17
jaranie sie internet explorerem to pedalstwo.

Szwancolot

2012-12-02, 16:22
Admix napisał/a:

@amuahamad
Dla twojej informacji IE posiada najwięcej zabezpieczeń. Kiedyś owszem, zgodził bym się z tym, nie teraz.




Ma najwięcej zabezpieczeń bo jest dziurawe jak ser szwajcarski.
A przez to że tak połatane, to i wolne.

midnightc

2012-12-02, 16:30
Ciekawe ile microsoft wam płaci za to wychwalanie IE? Ta reklama kojarzy mi się z kampanią pro rządową Tuska.

da...........li

2012-12-02, 17:08
IE to było jest i będzie gówno które istnieje tylko po to aby pobierać inne przeglądarki, i taki tam żarcik:
Komputer ci się resetuje wyłącza, masz już dość niebieskiego koloru (dla gimbazy BSOD->google), albo dysk się w nim sam z siebie sformatował lub komputer wybuchł? Za pewne używasz win$hita, nie martw się to znaczy że twój jedyny słuszny system działa prawidłowo.

seriousman

2012-12-02, 17:18
Być może teraz się IE się poprawił, być może jest szybki, bezpieczny itd itp ale fakt faktem, że w ciągu tych wielu lat kiedy był najgorszym syfem na świecie sporo ludzi zdążyło się przyzwyczaić już do innych przeglądarek i teraz po prostu nie mają po co wracać do IE. Tak więc tu microsoft właśnie stracił, trzeba było się szybciej wziąć za poprawianie przeglądarki ;)

kr...........an

2012-12-02, 17:46
IE - widzę wszystkich i vice versa. Gówniana przeglądarka od zawsze na zawsze.

kamilsad

2012-12-02, 18:52
Ja tam lubie opere, choć trzeba przyznaćże ostatnia wersja ma problemy z flashem i zdarza się że obciąża proca w 100%

mataertest

2012-12-02, 18:55
Dałem piwo za tę zajebistą piosenkę.

Kakutniaczek

2012-12-02, 19:04
Mam taką samą klawiaturę !

endione

2012-12-02, 19:18
ie sluzy do tego zeby sciagnac chrome albo firefoxa

DeJotPe

2012-12-02, 20:03
Gdyby nie firefox, to nie było by chrome, a IE dalej byłby w wersji 6.0
Największą wadą IE, jest to, że jest (była) ona częścią windowsa, przez co dziurawe IE = dziurawy explorer windows.
Ja mam 32bitowego Athlona 3200+ i Firefox mi nie muli, odpalam czasem nawet 30 lub więcej kart i ramu też nie brakuje. Może firefox 3.0 żarł ram, może nie był tak szybki jak dziś (bo wolny mi się nigdy nie wydawał). Dziś jest 30x szybszy, a do tego coś co mi się bardzo nie podobało (nowe wersje co 5 tygodni) okazało się sukcesem, bo mam wszystko bez rocznego opóźnienia, a to co ma mi działać (adblock, tab mix plus i parę innych) działa bez pytania.

kalosz90

2012-12-02, 22:10
Ja używam opery, czasami ma problem z flashem ale jest cały czas aktualizowana, świetnie działa, wyborny ekran szybkiego wybierania jak i sparowanie jej z wersją mobilną (Opera Link - synchronizacja). Innych nie uznaję, brakuje mi takich drobnostek, bez których nie mogę się obyć (np. w Chromie zamknięcie ostatniej zakładki zamyka przeglądarkę, w operze wchodzi na szybkie wybieranie - to mnie w chrome wk***ia).

A tak z innej beczki. Ludzie płaczą, że w IE nie ma adblocka. Hmmm... zastanawiałem się kiedyś nad ideą tego Addonu czy jak to nazwać. Zdajecie sobie sprawę, że gdyby każdy używał adblocka do swoich ulubionych DARMOWYCH stronek, to strona nie miała by pjeniąszkuf na serweri, i w gruncie rzeczy wylądowalibyście z adblockiem, ale bez tych swoich stronek? Temat do przemyślenia ;]