18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Instrukcja obsługi kałacha

CrazyEdek • 2024-04-03, 12:53
Nic się nie stało.


Wrazliwa_Zuzia

2024-04-03, 23:21
przemekkaro napisał/a:

Chyba nie fejk, szkoda ładna dupcia. Ale mysłałem ze z takiej odległości kałach bardziej rozpie**oli łeb..



Czyli rozumiem, że jakby była brzydka to nie szkoda? żal mi Ciebie człowieku i Twoich wartości.

MysteryMan

2024-04-04, 00:52
Wrazliwa_Zuzia napisał/a:

Czyli rozumiem, że jakby była brzydka to nie szkoda? żal mi Ciebie człowieku i Twoich wartości.



Oczywiście że nie szkoda gdy jest brzydka, tak poza tym fake jak ch*j po pierwsze gówniane efekty po drugie ciało tak nie upada zwykle to trochę inaczej wygląda bardziej coś w stronę jak by człowiek nagle się wyłączył i przy tym taki nie wiem mini podskok nie umiem tego opisać ale po prostu inaczej to wygląda ci co widzieli setki nagrań gdy ktoś dostaje kulke będą wiedzieć o co mi chodzi.

przemekkaro

2024-04-04, 08:15
Wrazliwa_Zuzia napisał/a:

Czyli rozumiem, że jakby była brzydka to nie szkoda? żal mi Ciebie człowieku i Twoich wartości.



Takie życie :) Każdej i każdego szkoda, ale zawsze fajnej dupci bardziej szkoda niż faceta albo brzydkiej baby:)
To tak jak rozpie**olisz w wypadku 20 letniego Matiza a rozwalisz nowe Ferrari , każdy powie ze szkoda Ferrari :)

zielony_ludzik

2024-04-04, 11:32
Szkoda laseczki. i nie jest to fejk, widać osmolenie oczodołu gazami wylotowymi i rozbryzg juchy.

danielusx25

2024-04-05, 15:45
wali fejkiem zdaleka ztakiej odległości i kalibrze jej głowa by ekspodowala zostały by tylko ciuki skóry zwisającej