18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

instrukcja obalenia premiera

bonio89 • 2012-01-27, 16:50


OBYWATELE I OBYWATELKI przedstawiam instrukcję obalenia Kancelarii Premiera (przynajmniej na fb)
Krok 1: szukamy: Kancelaria Premiera
Krok 2: klikamy: Zgłoś: Strona
Krok 3: wybieramy cokolwiek .... reszta już jest prosta.

Przy dużej ilości skarg z automatu strona dostaje ograniczenie dostępu do niektórych funkcji na 7 dni, po kolejnych skargach na 14 ... jeśli to nie pomaga jest blokowana

Życzę miłej zabawy :D

Ja...........ro

2012-01-29, 10:23
@up
To samo - napisałbym coś, w czym się już przyłozyłem do buntu, ale że acta, to nie napiszę, bo mnie namierzą i tyle się pobuntuję. ^^

motylski

2012-01-29, 10:40
specjalnie założyłem konto, żeby dać Piwo, całkiem dobry pomysł

Nakwasowany

2012-01-29, 11:31
wszyscy tacy pomysłowi, a jak co do czego to i tak głosują na PO

sveq

2012-01-29, 13:50
Dokładnie k***a, mówiłem nie głosujcie na rudego oszusta, ale nie k***a, bo Jareczek gorszy więc dajmy się w dupe r*chać przez kolejne 4 lata. Rudy wyr*chał was po raz kolejny w dupsko już 1 dnia po wyborach. Chyba obiecał, że zmieni ministrów czy coś takiego, ale nie pamiętam.

I wiecie co jest najgorsze? Że znowu bydło niedorozwinięte zagłosuje na PO. Bo jak to pierwszą damą może być kot? Nosz k***a mać ale argument. Lepiej dać się okradać codziennie.

JKM!!!

PitekMl

2012-01-30, 00:07
lesiot napisał/a:

Zajebiści jesteście... po czymś takim Polska z pewnością odżyje, benzyna stanieje, płace wzrosną...
Debila k***a, właśnie tacy debile z takim pomysłami są gorsi dla tego narodu niż najgorszy premier.




Nie k***a, mamy się uśmiechać i tak japońce opowiadać jaki to nasz wódz zajebisty nie jest...

sysunia02

2012-01-30, 19:46
proponuje wybrać opcję "przemoc lub krzywdzące zachowanie" i po kliknięciu wybrać "kradzież lub wandalizm" adekwatne do tego co dzieje się w kancelarii premiera... żałosne. nienawidzę polityków kretynów!