18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Instalacja GTA V

am...........01 • 2013-07-30, 19:53
Pewnie niejeden z Was miał problemy z instalacją poprzedniej wersji GTA, na szczęście przy nowej odsłonie otrzymaliśmy dokładny poradnik instalacji gry :fiufiu:



wróżka powiedziała, że po tagach nie znalazła

yt HowToBasic

dcsmith

2013-07-31, 14:30
Śmiecham z polskich biedaczkow majacych tutaj taki bol dupy :-) koles za 1 film zarabia 10x wiecej niz wydal na wszystko wiec zamknac mordy bo on moze robic co mu sie podoba

Majsteriusz

2013-07-31, 14:42
Patrząc na komenty nasuwa się wniosek, że coraz mniej sadystów na Sadisticu :-P
Następny krok: wszyscy marzymy o pokoju na świecie, jak te głupie pindy co chcą zostać miss.

Ni...........ia

2013-07-31, 14:49
ale spinaja dupy XDDD jestescie zalosni XDD
nawet nie znacie typa XD nie zdziwilbym sie jakby dawal hajsiwo na jakies fundacje, no ale NO NIE ON INSTALUJE GTA 5 PSUJE KOMPUTER RZUCA JAJKAMI XD OD RAZU AN STOS CO? XD



nie podoba sie nie ogladajcie - sadole kierwa XDD

mareczex093

2013-07-31, 15:04
Stetryczały_Sk***iel napisał/a:

ch*jnia, widać popie**oleńcom brakuje komuny, wyprostowałaby ich zj***ne umysły...



Co ma komuna do niego jak to nie polak.

Enjoyable napisał/a:

Dziwicie się, że wszyscy są oburzeni?! Pomyślcie o wszystkich głodnych dzieciach w Afryce, które mogły tego laptopa zjeść!

Łyso wam? Łyso.


A tak na poważnie to nie wiedziałem, że na sadolu taka armia finebros się zrodziła. Chyba trzeba to przenieść do hard :mrgreen: :roll:



pie**olisz syny, że głowa boli k***a nawet za j***ne twoje puszki po piwie za ten hajs co na fajki wydajesz i za stare gacie, w których już nie chodzisz mogły by jeść i się bawić, a ty co? Dalej się rozczulaj chodź sam mógłbyś im bardziej pomóc niż ten j***ny laptop. Nie twój hajs nie twoja sprawa. :idzwch*j: Jesteś na sadistiku, a nie pie**olonym milanosie czy redtubie. Nie podoba się nie oglądaj i nie komentuj najlepiej, a ja dalej chcesz to robić to se pooglądaj walke o krzyż! :plzdie:

Enjoyable

2013-07-31, 15:12
mareczex093 napisał/a:


pie**olisz syny, że głowa boli k***a nawet za j***ne twoje puszki po piwie za ten hajs co na fajki wydajesz i za stare gacie, w których już nie chodzisz mogły by jeść i się bawić, a ty co? Dalej się rozczulaj chodź sam mógłbyś im bardziej pomóc niż ten j***ny laptop. Nie twój hajs nie twoja sprawa. :idzwch*j: Jesteś na sadistiku, a nie pie**olonym milanosie czy redtubie. Nie podoba się nie oglądaj i nie komentuj najlepiej, a ja dalej chcesz to robić to se pooglądaj walke o krzyż! :plzdie:



Ty naprawdę nie wyczaiłeś sarkazmu i jesteś tak potwornie tępy? Czy tylko sobie trollujesz idioto?

Co by to nie było - masz IQ fistaszka.

Cefenik

2013-07-31, 15:39
Tyle rozj***ć... :-/

Tak w ogóle pod koniec filmiku strasznie mu się ręka trzęsła. Chyba zdał sobie sprawę, że ma przej***ne.

tranzystor

2013-07-31, 16:01
futureshock napisał/a:

W jeden dzień ma 300 tyś wyświetleń, więc sobie szybko nazbiera na lepszego laptopa, a wy narzekajcie dalej :)



To tylko świadczy, ilu durniów korzysta z Internetu. Mam w dupie czy tego laptopa kupili mu starzy i czy jego próżnia we łbie się nie rozhermetyzuje. Poprostu po ch*j takie gówna nagrywać i zaśmiecać Internet?

Gesq

2013-07-31, 16:21
Panowie, widzę że jesteście nowi w internecie, koleś dostaje więcej kasy za suby na yt niż wyda na nowego lapka ;x

MortenSM

2013-07-31, 17:07
hahaha świetne! :mrgreen: Napinajcie się dalej :ok:

masabitumiczna

2013-07-31, 17:17
polik95 napisał/a:

Fake Rockstar nie ma narazie w planach GTA V :hitler:


wcale...

rockstargames.com/V/

The.prophecy

2013-07-31, 18:46
k***a! Nie podobał się laptop? Mamusia kupiła drugi? Trzeba było komuś oddać kogo nie stać a nie niszczyć, matole...

ore

2013-07-31, 19:05
każdy jego film na yt ma ponad 300 000 obejrzeń, koleś na tych filmach zarabia grube siano ;) między innymi na nas

somebody

2013-07-31, 19:42
Powiedzcie mi k***a tak szczerze, jak można za to dać piwo?!

rexopl

2013-07-31, 19:52
Jak taka p*zda zostanie bez kasy rodziców to albo zginie w ciągu 7 dni z głodu albo będzie żebrać pod mostem.