18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Inspired by Iceland

lelek123 • 2014-02-14, 00:18
Szukając materiałów o Islandii - kraju do którego chcę się w te wakacje udać, natknąłem się na taki film. Nie wiem jak wy, ale jak dla mnie :shock: Genialny filmik.



Nie było , albo ktoś się nie nauczył tagować

Saute

2014-02-14, 12:14
Rakakatokotokokotng - Zajebista piosenka ogółem. Piwko leci!

Din

2014-02-14, 12:43
Jak ktoś często nie wychodzi z domu to może mu się tam spodobać :-D Ja nie mógłbym wytrzymać w miejscu gdzie wszystkie pory roku wyglądają prawie identycznie:
Roczny poziom zachmurzenia dla miasta Reykjavik w Islandii:

Roczny poziom zachmurzenia dla Wrocławia:

Inhiss

2014-02-14, 13:04
Byłem na Islandii ponad 2 tygodnie. Swietna sprawa. Bylismy tam w lecie i mielismy to szczescie ze pogoda byla super. Pamietam jak po przylocie imprezowalismy ze znajomymi. Caly czas bylo jasno i kiedy zerknalem na zegarek okazalo sie ze jest 3 w nocy. No i te wszystkie atrakcje. Wulkany, wielkie wodospady(wodospady byly wszedzie), jaskinie, gorace rzeki itp. Najlepszy wyjazd w Europie na jakim bylem.

Pravicow

2014-02-14, 13:18
Nie powinno się sugerować filmikami, dajcie mi dobrą kamerę, 1000 złoty, a przedstawię wam Polskę jako kraj, w którym każdemu się żyje dobrze; gdzie prawo jest takie, jakie powinno być...

wojniz2

2014-02-14, 14:09
@chłopie, nie cenisz się. w tym kraju za filmiki promocyjne płaci się w milionach. Oczywiście trzeba mieć jeszcze znajomych na odpowiednich stołkach.

2pm4

2014-02-14, 14:14
Widać ze klimat w islandi sie ociepla bo widze tam murzynów

SalvationArmt

2014-02-14, 14:52
Spędziłem tam pół roku, przepiękny kraj. Mnóstwa gejzerów, wulkanów, wodospadów, świetle fiordy na zachodnim wybrzeżu i lądolody w południowej części wyspy. Ludzi bardzo pomocni i uczynni, ale niestety o Polakach maja złe zdanie, bo jesteśmy tam największą mniejszością narodową. Kilka razy byłem świadkiem jak Polacy niszczyli tam mienie, czy zaczepiali zwykłych ludzi w poszukiwaniu starcia na pięści.

poetanapalmu

2014-02-14, 15:06
wszystko pieknie az do 1:34 gdzie po prawej pokazuja super szczesliwa rodzine brudasow zaraz obok Szczesliwej bialej rodziny. Przypadek? nie sadze...

seska

2014-02-14, 15:32
spędziłam tam 5 miesięcy... jest tam naprawdę magicznie. Niema chyba bardziej od Islandczyków pozytywnie nastawionych ludzi do obcokrajowców, ale niestety nie wszędzie jest idealnie... tam niema problemu z "ciapatymi", ale właśnie z Polakami.

Popi

2014-02-14, 16:11
Emilíana Torrini - Jungle Drum

AndcRew

2014-02-14, 18:06
Zimno w cholerę. Nie lubię miejsc tego typu, ale jak Cię pasjonują gejzery, wodospady itd. to chyba jesteś w domu. Ale ja jednak wolę miejsca gdzie można się kąpać nie ryzykując przeziębienia drugiego dnia.

macko3339

2014-02-14, 18:46
Mieszkam na Islandii juz 7 rok ladnie to i tu moze jest przez 2 lub 3 miesiace w wakacje. A tak to p*zda jak sam sk***ysyn wieje zimno i ciemno, juz niewspominajac o nuuuuuudzie, serio tu nie ma co robic nawet porzadnego klubu tu nie ma a prawdziwego vikinga tu trudno spotkac same pedaly w rurkach i hipsterzy no i jak zwykle polacy czarne owce.