18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Inspekcja Transportu Drogowego

marecin43 • 2015-02-25, 23:11
Inspektorzy z ITD pokazują ludzką twarz.

Quaswerty

2015-02-25, 23:21
Gorzej jak sąd jebnie mu 5 tysięcy :szczerbaty:

pinkie222

2015-02-25, 23:33
Nie ma piwa bo źle zrobili, niech tępią cwaniaków bo potem przez takich ludzie na drogach giną. Jeszcze słowo honoru... ch*j.

Szczam_na_Zakrystii

2015-02-25, 23:39
@up
pie**olisz! Gość widać zwykły dziadek który chce dociągnąć do emerytury, W ch*j z niego cwaniak... :homer:

pinkie222

2015-02-26, 01:27
Szajba_Man napisał/a:

@up
pie**olisz! Gość widać zwykły dziadek który chce dociągnąć do emerytury, W ch*j z niego cwaniak... :homer:



Stwarzając zagrożenie na drodze (np gadajac przez telefon prowadząc ten gruchot) prędzej dociągnie do cmentarza niż emerytury. Zabierając ze sobą pasażerów. Widać, że cwaniak, jak można zapomnieć o zrobieniu uprawnień? Wypadło mu z głowy, drugi dzień jeździ, klnie się na boga i honor... przez takich cwaniaczków ten kraj tak wygląda właśnie.

Rax

2015-02-26, 01:55
taa k***a te k***y 1 zlotowki nie przepuszcza, a co dopiero 8 stówek, dojebia mu na raty

czosnekzchlebkiem

2015-02-26, 02:38
pinkie222 to ty jesteś ta k***a społeczna z Stolycy ? brawo dla policji w tym przypadku

krokodyle policja to samo

przesmiewca

2015-02-26, 13:30
[quote] Stwarzając zagrożenie na drodze (np gadajac przez telefon prowadząc ten gruchot) prędzej dociągnie do cmentarza niż emerytury. Zabierając ze sobą pasażerów. Widać, że cwaniak, jak można zapomnieć o zrobieniu uprawnień? [/guote]

Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamien!

PolaczekRR

2015-02-26, 14:10
a mogli poprostu sie odj***ć ... albo doj***ć jakiegoś ruskiego tira a tu gościa szybciej na emeryture wysyłają

pinkie222

2015-02-26, 14:19
czosnekzgównem - życzę ci, byś jechał kiedyś z rodziną takim transportem osób i wpieprzył się w tira dzięki takiemu panu Zenkowi, co cwaniaka struga :amused: Z wyrazami szacunku. W stolicy nigdy mieszkać nie będę, brr, a społeczniakiem jestem - pomagam w organizacji dla niepełnosprawnych by mieć jakieś historie na sadistica :amused:

Szczam_na_Zakrystii

2015-02-26, 14:25
pinkie222 napisał/a:

czosnekzgównem - życzę ci, byś jechał kiedyś z rodziną takim transportem osób i wpieprzył się w tira dzięki takiemu panu Zenkowi, co cwaniaka struga :amused: Z wyrazami szacunku. W stolicy nigdy mieszkać nie będę, brr, a społeczniakiem jestem - pomagam w organizacji dla niepełnosprawnych by mieć jakieś historie na sadistica :amused:



A napisał bym ci pewne słowo na "W" za W5 społeczniaku ale sobie odpuszczę.
pie**olisz jak 70 letnia dewotka, albo co gorsze jak ostatnia p*zda!

Cytat:

życzę ci, byś jechał kiedyś z rodziną takim transportem osób



No k***a do porzygania. Wracaj na Kwejka zjebie!
Aż się pięść sama zaciska jak widze takie k***y.

oneshott

2015-02-26, 15:02
Niech karaja, czemu ja mam wydac 8tysi na uprawnienia i placic za wykroczenia.

Halibut

2015-02-26, 15:12
W tym pie**olonym kraju żeby wozić ludzi trzeba mieć do tego uprawnienia. Ja pie**ole.
Żeby się wysrać też trzeba jakiś papierek?

k***a ten kraj się sam wykończy za 50 lat. Będę kiedyś wnuczkom opowiadał, że był tu kiedyś taki kraj jak Polska pełen poj***nych ludzi....

argen

2015-02-26, 15:15
@Szajba_Man

Mózg ci się zacisnął, koleś dobrze mówi. Ciekawe jaką to ważną rozmowę miał, że do postoju nie mógł zaczekać. ch*j w dupę wszystkim, którzy jeżdżą po pijaku/ z telefonem itd. Niech ci mózgowcu matka zginie przez takiego debila to ciekawe czy dalej będziesz bronił cwaniactwa na drodze. Bez odbioru "prawilniaku"

pinkie222

2015-02-26, 15:21
up

SzajbaMan to po prostu taki prawilny nigger osiedlowy, jebie policję, pali szlugi na klatce i śmieci słonecznikiem przy ławkach, zaś nadmiar spermy powoduje u niego agresję :amused: A każdy, kto po prostu szanuje otoczenie to dla niego społeczniak, bo sam się w patologii wychował gdzie ojciec podkradał prąd i kiedyś złodzieja sąsiad wskazał to go nauczył, że kradzież i oszustwo są w porządku :amused: