18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Inna wersja 'Call me maybe'

kroplowa • 2012-06-27, 23:07
Sporo ostatnio wojen płci, to dodam jeden więcej argument ode mnie.

Hey, I just met you
and you are lady.
There is a kitchen,
so sandwich maybe?

Chitler

2012-06-28, 17:31
Hey, I just met you
nie.

kroplowa

2012-06-28, 18:19
Nie podoba się to ominąć temat.. Na ch*j zwiększacie liczbę komentarzy w temacie?
@Bard_Zerald, dobrze że Twoje tematy są zajebiste..(0 tematów) tępy pasożycie..
@kurtz333 Nie to co Twoje tematy, nie dla dzieci.. http://www.sadistic.pl/kawal-familijny-vt52457.htm,
Dziękuję za uwagę

robalsko

2012-06-29, 01:19
Hey I just met you
and this is crazy
but this is śląsk
so wyngiel maybe

Bard_Zerald

2012-06-30, 20:23
kroplowa napisał/a:

@Bard_Zerald, dobrze że Twoje tematy są zajebiste..(0 tematów) tępy pasożycie..



Nie wyszukuje fajnych rzeczy, żeby wrzucac na sadola, bo na sadolu właśnie je zwykle znajduję, jak coś ciekawego znajdę, to obiecuję, że wam tu wrzucę.


Ale za to nie bedę wrzucał na siłę gówna. Dlatego też nie mam tematów, bo nie znalazłem (nie szukałem też w sumie) niczego ciekawego na tyle żeby tu wrzucic i żeby to nie było skopiowane z kwejka. (Nie wchodzę, sory :( )

A rzeczy typu "zdam testy, śmieszny obrazek, taki ch*j", opcjonalnie co ja pacze, jaki melanż cośtam wolałbym żeby zostały na kwejku. Tam do woli podniecajcie się śmiesznymi naciąganymi wtórnymi jak ch*j tekstami dla gimbazy, tutaj jest sadol, smuci mnie fakt, że coraz więcej tutaj gówna.

Nie jestem pasożytem, bo komentuję, udzielam się, stawiam za wszystkie fajne rzeczy piwa. Gorsi są userzy, którzy tutaj zaniżają poziom i robią tutaj kolejnego demotywatora/kwejka/komiksypl.

Ostatnio przez to tylko na harda wchodzę, bo tam duża częśc tych userów się nie zapuszcza