18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Informatyk

Pan_mniam_mniam • 2017-01-31, 18:53
Fragment programu "Usterka" :amused:

pikpok

2017-01-31, 19:12
Na fortranie jechał to mu się dziury porobiły :amused:

~Velture

2017-01-31, 19:20
To po takiej informatyce typek w takim razie w biurze informacji turystycznej powinien śmigać.

Kubuleki

2017-01-31, 19:52
Studiuję informatykę i Ci lepsi profesorowie non-stop podkreślają, że informatyka to gałąź matematyki, nie rzecz stricte związana z komputerami. To, że się wykorzystuje komputery do przetwarzania informacji to inna sprawa. Poniżej definicja z wiki:
spoiler

tranzystor

2017-01-31, 21:29
Kubuleki napisał/a:

Studiuję informatykę i Ci lepsi profesorowie non-stop podkreślają, że informatyka to gałąź matematyki, nie rzecz stricte związana z komputerami. To, że się wykorzystuje komputery do przetwarzania informacji to inna sprawa. Poniżej definicja z wiki:




Musisz "studiować" na elitarnej uczelni tą informatykę, jak za źródło podajesz Wiki. A ci Twoi "lepsi profesorowie", to poniżej przeciętnej zachodniej. Od zawsze tak niestety było.

duży

2017-01-31, 22:11
Informatyka to sztuka przetwarzania informacji, a nie kurs obsługi komputera. Dobrze gada.

Ixodidae

2017-01-31, 22:15
Cytat:

A nie było komputerów



Były, były.
Tylko, że drewniane. :amused:

T0B1

2017-01-31, 22:34
To jeden z tych programów, w którym niby aktorzy to debile, a tak naprawdę jedynym debilem jest widz.

SYLWAS35

2017-01-31, 22:37
zizi spektrum 64 i kropka

BialyNigger

2017-01-31, 22:54
tranzystor napisał/a:




Musisz "studiować" na elitarnej uczelni informatykę, jak za źródło podajesz Wiki. A ci Twoi "lepsi profesorowie", to poniżej przeciętnej zachodniej. Od zawsze tak niestety było.



Jak już to należałoby użyć "tę". Proszę dbać o profesjonalizm przy przypie**alaniu się o byle gówno. ;)

support3

2017-02-01, 10:17
@ tranzystor

Niesłusznie się do kolegi przypie**alasz, ja jestem po infie na jednej z lepszych uczelni w Polsce i dokładnie było tak jak opisał @Kubuleki, zresztą pierwsze 3 lata to prawie 10 różnych matematyk począwszy od analizy (która uszczupla rok 240 studentów do około 100 ) kończąc na procesach stochastycznych. Co do wiki to definicja tam podana jest całkiem niezła, więc można ją cytować. To, że na wiki są bzdety to każdy wie ale wiele rzeczy jest opisane trafnie i w sposób trywialny tak aby szersze grono mogło zrozumieć dane zagadnienie.

wizzy22

2017-02-01, 13:23
@tranzystor
z wypowiedzi wynika, że poniżej przeciętnej to ty jesteś frustracie

ooip

2017-02-01, 14:32
pamietam jak konczylem technikum i koledzy mowili ze ida na informatyke bo lubia grac w gry na kompie.pomyslalem sobie "powodzenia"

kenzol

2017-02-01, 23:07
Kubuleki napisał/a:

Studiuję informatykę i Ci lepsi profesorowie non-stop podkreślają, że informatyka to gałąź matematyki, nie rzecz stricte związana z komputerami. To, że się wykorzystuje komputery do przetwarzania informacji to inna sprawa.


"W informatyce jest więcej matematyki niż w matematyce" - cytat mojego profesora.