18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

kris1978

2024-03-21, 10:32
Jako towar nieprzydatny dla społeczeństwa, wychłostać i do jeziora.

MartweMurzyńskiePłody

2024-03-21, 10:50
kris1978 napisał/a:

Jako towar nieprzydatny dla społeczeństwa, wychłostać i do jeziora.



Ty byś wolał "dude" pewnie :)

psotny_fiutek

2024-03-21, 10:55
Jak dla mnie to osiągnęli/ły efekt odwrotny od zamierzonego.

Tak to bym za bardzo uwagi nie zwrócił na to zdjęcie, a dzięki napisowi gapie sie tam jak poj***ny... :krejzi:

Radian1

2024-03-21, 11:02
psotny_fiutek napisał/a:

Jak dla mnie to osiągnęli/ły efekt odwrotny od zamierzonego.
Tak to bym za bardzo uwagi nie zwrócił na to zdjęcie, a dzięki napisowi gapie sie tam jak poj***ny...



Ale wiesz, że to nie chodzi o to, że chciały uniknąć seksualizowania w związku ze swoim strojem, tylko o to, że w tym poj***nym świecie transy mogą brać udział w konkurencjach sportowych, mimo, że nawet nie przeszły tranzycji. Wystarczy, że identyfikują się jako kobiety, mogą mieć fiuta, nie mieć cycków, a poprawność polityczna określa je "kobietami". A ten napis na stroju ma zwracać właśnie uwagę na miejsce które generalnie rozróżnia płcie.

bercisko

2024-03-21, 11:19
Radian1 napisał/a:

Ale wiesz, że to nie chodzi o to, że chciały uniknąć seksualizowania w związku ze swoim strojem, tylko o to, że w tym poj***nym świecie transy mogą brać udział w konkurencjach sportowych, mimo, że nawet nie przeszły tranzycji. Wystarczy, że identyfikują się jako kobiety, mogą mieć fiuta, nie mieć cycków, a poprawność polityczna określa je "kobietami". A ten napis na stroju ma zwracać właśnie uwagę na miejsce które generalnie rozróżnia płcie.



Tylko, że transom to lata koło ch*ja :-)

psotny_fiutek

2024-03-21, 11:31
Radian1 napisał/a:

Ale wiesz, że to nie chodzi o to, że chciały uniknąć seksualizowania w związku ze swoim strojem, tylko o to, że w tym poj***nym świecie transy mogą brać udział w konkurencjach sportowych, mimo, że nawet nie przeszły tranzycji. Wystarczy, że identyfikują się jako kobiety, mogą mieć fiuta, nie mieć cycków, a poprawność polityczna określa je "kobietami". A ten napis na stroju ma zwracać właśnie uwagę na miejsce które generalnie rozróżnia płcie.



Czyli '' nie koleś ''w tym kontekście... a to spoko.
Myślałem że chodzi o kolejna akcję feminazistek w stylu opaski antygwałtowe, ''moja c*pka moja sprawa '', '' nie patrz sie koleś '' itp lewackie '' mądrości ''.

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2024-03-21, 13:23
Tam wyżej tylko pie**olą, a kolega mnie pyta, czy ktoś ma link do całości ?

smc

2024-03-21, 13:23
To jakieś dzieci są...

SkoPio1

2024-03-21, 13:25
Hmm...

Na oryginale nie ma takich napisów.



pawel1024

2024-03-21, 14:58
wylizalbym po kapieli w tej chlorowanej wodzie XD

kris1978

2024-03-21, 15:51
MartweMurzyńskiePłody napisał/a:

Ty byś wolał "dude" pewnie



Ja biorę dude. Tobie zostaje, to co masz na co dzień: Not a