18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Infografika na temat Wiedźminów

korba-dawid • 2014-02-03, 23:12
Drodzy sadole, niektórym się spodoba niektórym wręcz przeciwnie. Przedstawiam wam Infografikę stworzoną przez zespół CD PROJEKT na temat ich wspaniałej gry jaką jest Wiedźmin. Znajduje się tam porównanie 2 wydanych gier oraz trzeciej, którą otrzymamy prawdopodobnie jeszcze w tym roku. Co tu dużo pisać, zobaczcie sami :



UPS, niestety.. zdjęcie przekracza 1MB.. Zatem podaje linka :

[ Komentarz dodany przez: Mr.Hardistic: 2014-02-04, 05:36 ]
Poprawione.
Wystarczy kliknąć PPM i zaznaczyć "Pokaż obrazek".

kuba149

2014-02-04, 13:26
znając życie wyjdzie z tego gówno...dobre gry nie potrzebują aż takiej promocji

abrakadabro

2014-02-04, 13:26
O rany po ch*j 36 zakończeń? Już w W2, 16 zakończeń wydawało mi się bzdurą bo po 4 konkretnych zakończeniach pozostałe 12 zmianiało tak naprawde jedną postać albo dodawało nam jakąś rzecz której nie było w innych zakończeniach czyli zwykła kosmetyka. W ostatnią kolumne też ciężko uwierzyć bo o ile w W1 grało się rzeczywiście te 60 do 80 godzin to w W2 ilosć 55 godzin to chyba czas policzony od momentu kupna przez gracza instalacji gry z wszystkimi aktualizacjami i dodatkiem i wliczająca eksploracje każdego kamienia na mapie. Mimo wszystko Wiesiek bije wszystkie te kolorowe gierki z za oceanu na pysk i dobija sihilem także zimne piwko leci ;)

DiamondBack

2014-02-04, 13:38
szadzio napisał/a:

wypie**alaj z tym gównem na DisneyChannel



JesusChytrus napisał/a:

Znowu ten szajs dla dzieci



Wiedzmin szajsem dla dzieci z disnej czanel?

A może byście barany zagrali w coś innego jak tylko swoje simsy i symulator jazdy konnej.
i k***a szadzio masz 32 lata i bibera w awatarze. Więc sam wracaj do swojego disnej czanel.

Gharotief

2014-02-04, 13:45
Widze, ze katoli nie ucza obslugi komputera na poziomie painta i zmiany rozmiaru pliku, zalosne XD

Obywatel88

2014-02-04, 14:18
Gharotief napisał/a:

Widze, ze katoli nie ucza obslugi komputera na poziomie painta i zmiany rozmiaru pliku, zalosne XD


Masz 22 lata i piszesz XD masakra. Mam 25 i za moich czasów szkolnych jakby ktoś tak powiedział w szkole to by niezła pompka z lamusa by była :) pozdro dla normalnych frajerom h*j w ryj :kupa:

korba-dawid

2014-02-04, 14:30
squ87 napisał/a:

Mnie wk***iło, że żaden nie został wydany na PS3 (w jedynkę nie grałem bo była tylko na PC a na PC nie gram, a dwóję musiałem na X360 grać)... i ciekawe czemu "Dziki Gon" będzie wydany tylko na nową generację? No ale ch*j dobrze chociaż, że tym razem nie zapomnieli o sony i na PS4 będzie.
No ale gra fajna.



Na konsole starszej generacji nie zostanie wydane, ponieważ prawdopodobnie nie posiadają wystarczającej mocy. Też nad tym ubolewam, bo mam xbox'a 360 i nie zamierzam kupować specjalnie dla jednej czy dwóch gier nowej generacji. Chociaż mimo że FFPS-y ogarniam dobrze na padzie, w fifie od czasu zagrania na konsoli nie wyobrażam sobie grać na PC tak samo nie wyobrażam sobie grać w Wieśka na konsoli. Nigdy nie próbowałem choć przeszedłem już tyle razy obie części korci mnie, aby spróbować na konsoli ;)

Wracając do potrzebnej mocy konsol na Dziki gon czytałem info, że CDPROJEKT pisał o pozwolenie na udostępnienie rzekomej 10% możliwości XBOX ONE, która niby jest zablokowana. Prosili o to, aby wykorzystać maksymalną moc konsol na tą grę. Z drugiej strony nie chce mi się wierzyć, że w nie cały rok po wydaniu nowej generacji konsol powstanie już taka gra która będzie wyciskała z niej niemal 100 % mocy. W takim razie za parę lat powinny powstać kolejne next-geny. Możliwe że to celowy zabieg mający na celu większe korzyści majątkowe.

Tofel

2014-02-04, 15:08
Wow, ile jadu. Gdyby któryś chociaż odważył się przeczytać 1 książkę to by zauważył, że osoba Geralta z Rivii jest bardziej sadystyczna niż spora część wrzut która trafia na główną.
Infografika dotyczy gry, która chociaż nie są kontynuacją serii książkowej to jest piękną historią osadzoną w świecie i z bohaterami Sapkowskiego. Moim zdaniem zamiast jarać się ilością fryzur, mogli zaszczycić nas informacją na temat liczby potworów, albo coś o rozwinięciu postaci w kierunku bardziej praktycznym niż wygląd.


„Na pohybel sk***ysynom!”
Zoltan Chivay

aldziaw

2014-02-04, 15:14
Będzie na PS3 lub PS4? Ktoś ma potwierdzone info?

myfault

2014-02-04, 16:15
@up, wychodzi na next geny (ps4 i x1) i pc, stare konsole nie udźwigną juz grafiki/olbrzymiego świata niestety (już zresztą przy gta 5 ciągneły ostatkiem sił)

Kine

2014-02-04, 16:22
Tak czytam te komentarze i sadol chyba się naprawdę kończy : /

oc...........an

2014-02-04, 16:22
6 milionów to zginęło żydów w Ałszwic wg żydowskich "statystyk" :amused:

Co do hehe Wiedźmina, to nie jest to ani wybitna, ani jakoś bardzo ciekawa gra. Ot, zwykły RPG w ch*jowym uniwersum. Zamiast tracić czas na to gówno polecam zagrać (po raz kolejny) we wszystkie Mass Effecty z dodatkami. Tak mam wszystkie Wiedźminy jakie wyszły w Edycji Kolekcjonerskiej.

Aha. Jak się k***a dowiem, że zabiliście Ashley lub nie mieliście romansu z Mirandą to wam tak zapie**olę że się nogami zakryjecie

teken

2014-02-04, 16:54
Wiedźmin to jeden z naszych najlepszych towarów, ale po co go promować, przecież to tylko gra dla dzieci. Najgorsze jest ogólne podejście społeczeństwa, które nie chce pojąć, że gra może być dobra (lub lepsza) niż film czy książka.

Czekam na tą grę jak cholera, choć CDPR wybrało ch*jową premierę, bo na jesień nasz Wiedźmin zderzy się z Dragon Age III i wielu ludzi (całe USA) wybierze właśnie produkcję BioWare (sam nie wiem co wybiorę bo oba tytuły to moje "muszemiecie").

Nie mają się podniecać tym, że świat będzie większy, bo w poprzednich częściach niedosyć, że był podzielony, to jeszcze lokacje jakieś ogromne nie były, do tego biegaliśmy pryliard razy po tym samym lesie. Mam nadzieję, że dotrzymają słowa i W3 będzie ala Skyrim - idź gdzie chcesz i rób co chcesz. Takie gry są najlepsze. Poprzednie wiedźminy zbyt mocno prowadziły za rękę.

Co do grafiki - Red'zi powiedzieli, że nie robią gry na X360 i PS3, bo silnik jest tak zaawansowany, że konsola nie ogarnie takiego terenu, grafiki i elementow do wczytania na raz (bo gra ma być bez doczytow i wgrywania kolejnych lokacji loadscreenem). Stwierdzili, ze nie chcą szpecić i okrajać tak pięknej gry tylko po to, by puścić ją na starszych konsolach.

Trzymam kciuki i Geralta biorę w ciemno w dniu premiery !

sorra18

2014-02-04, 17:17
Jestem zajebiscie zadowolony ze Osiagneli taki sukces z wiedzminem i ze sie tak sprzedaje. Bedzie wiecej gier z polskiego studia a dzieki sukcesowi nie beda ograniczeni odgornie czyli pozytywnie.
Oby wiecej deweloperow, firm, sportowcow, itd promowalo polske na swiecie odnoszac sukcesy.

Miki6830

2014-02-04, 17:36
Już odkładam na ramy do kompa :->

sidian

2014-02-04, 19:42
Pamiętam czasy, kiedy Andrzej był początkującym pisarzem. Nasze studio graficzne przygotowywało jego książki do druku. Moja mama, nie wiedząc w ogóle, co jest w środku, ale pod wrażeniem tego, w jakim czasie przeczytałem Hobbita, przyniosła mi próbny skład pierwszego tomu sagi. To był dzień, w którym po raz pierwszy zobaczyłem słowo "k***a" na papierze. Pamiętam, że kilka razy czytałem ten fragment, żeby się upewnić, że to nie literówka. Nie mogłem uwierzyć, że wolno używać takich słów pisząc książki. Ech, dobre czasy :) .