18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Infiltracja po palestyńsku

ASAKKU • 2014-07-17, 10:44
13 palestyńczyków, określanych jako terrorystów, zamierzało przeprowadzić infiltrację swoich pejsatych przyjaciół, korzystając przy tej operacji z tunelu wykopanego przez Hamas...
Byli blisko skukcesu...
Pod sam koniec dopiero się zabawa zaczyna... :diabel:


Według źródła, to dzisiaj mieli ten festyn... :mrgreen:

juzeg

2014-07-17, 10:48
Żydzi jak zawsze ekonomicznie. Najpierw poczekali aż wejdą pod ziemię, żeby nie trzeba było trupów sprzątać.

Ra...........it

2014-07-17, 10:49
Za gnoja bawiłem się tak: Petarda -> mrowisko


Ps j***ć mrówki i obie strony konfliktu z tematu

nowynick

2014-07-17, 10:52
a te tunele to czasem nie przez Palestyńczyków wykopane do szmuglowania broni z Egiptu Autorze tematu? Bo takich jest tam podobno w ch*j od parudziesięciu lat...

ASAKKU

2014-07-17, 11:03
nowynick napisał/a:

tunele to czasem nie przez Palestyńczyków wykopane


Bardzo możliwe, jeżeli są członkami Hamasu... :-P
Człowieku..., skąd ja k***a mam wiedzieć czy to przypadkiem nie żydki czy nawet ruskie wykopały im ten j***ny tunel???
Źródło podaje, że Hamas, to niech im będzie, że i on...

nowynick

2014-07-17, 11:23
Up

po prostu te tunele są jedynym środkiem umożliwiającym jakiekolwiek zaopatrzenie żyjących w zamkniętym getcie Palestyńczyków, widać pejsaci sporo się od Hitlera nauczyli...

Re...........ms

2014-07-17, 11:41
co jak co, ale żydzi potrafią sobie radzić z ciapatymi. Powinniśmy uczyć się od nich.

@nowynick
jakim k***a getcie ? Mur jest pomiędzy nimi a nie dookoła :P
To że ci idioci świetnie wymach*ją maczetami a nie potrafią zając się rolnictwem itd to już ich sprawa, więc nie pie**ol głupot. :P :P :P

pakicito

2014-07-17, 11:52
Cytat:

widać pejsaci sporo się od Hitlera nauczyli...


w końcu byli na obozach edukacyjnych

Wiert

2014-07-17, 12:35
nowynick napisał/a:

Up

po prostu te tunele są jedynym środkiem umożliwiającym jakiekolwiek zaopatrzenie żyjących w zamkniętym getcie Palestyńczyków, widać pejsaci sporo się od Hitlera nauczyli...



Napisałeś to tak, jakby zamiast broni szmuglowali jedzenie i śpioszki dla małych dzieci. Prawda jest taka, że to Palestyńczycy są sami sobie winni, wspierając Hamas, a Izrael ma rację w tym konflikcie.

nowynick

2014-07-17, 14:42
Wiert napisał/a:



Napisałeś to tak, jakby zamiast broni szmuglowali jedzenie i śpioszki dla małych dzieci. Prawda jest taka, że to Palestyńczycy są sami sobie winni, wspierając Hamas, a Izrael ma rację w tym konflikcie.



bo tak po prawdzie to przemycają żywność... nawet kurczaki z KFC zamówione w tych restauracjach na półwyspie Synaj...

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,13921439,Kurczaki_z_KFC_docieraja_do_Strefy_Gazy_tunelami_przemytniczymi.html

Pszszemek

2014-07-18, 16:09
Nauczą się zamykać za sobą drzwi...albo i nie :amused:

sierra

2014-07-18, 17:24
Ostatni wchadzący miał na imie"JDAM"

koziol79

2014-07-18, 17:44
Tak myślałem... Dlaczego tyle czekali? Teraz rozumiem, dwa w jednym, rozj***ni i zakopani za jednym strzałem. Dobre w ch*j rozwiązanie.