18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Indyjski PKS

~_Yarko_ • 2023-11-09, 11:56
Zabójczy autobus.


Opis zdarzenia w filmie.

Fima

2023-11-09, 12:12
Ewidentnie poj***ł mu się gaz z hamulcem jak tej babie na egzaminie w wordzie. A może nie?


turor

2023-11-09, 13:48
Jednak tęcza zabija :D

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2023-11-09, 13:58
Ja pie**ole, dzięki sadistic nie dość, że nigdy nie przechodzę przed autem ciężarowym, dopóki nie upewnie się, że nie ma szans żeby mnie przejechał, nie wchodzę na przejście dla pieszych jak kretyn, to teraz jak kiedykowiek będę gdzieś czekać na autobus to nie będę siedział na linii toru jazdy autobusu na przystanku. Dzieki sadistic.

Anal_Intruder_69

2023-11-09, 14:41
Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

Ja pie**ole, dzięki sadistic nie dość, że nigdy nie przechodzę przed autem ciężarowym, dopóki nie upewnie się, że nie ma szans żeby mnie przejechał, nie wchodzę na przejście dla pieszych jak kretyn, to teraz jak kiedykowiek będę gdzieś czekać na autobus to nie będę siedział na linii toru jazdy autobusu na przystanku. Dzieki sadistic.


Masz dużo racji, też tak postępuję. Czekam dopóki kierowca się nie zatrzyma, zawsze się rozglądam na pasach zarówno przed jak i w trakcie przechodzenia. Jak widzę, że jedzie jeden jedyny samochód i zwalnia, to macham mu, żeby jechał, po ch*j go wyhamowywać, żeby zyskać 1,5 sekundy. Niech sobie spokojnie przejedzie, a ja przejdę potem, po ch*j utrudniać innym życie. Dużo jeżdżę autem i wiem, jak niektóre święte krowy są wk***iające, więc sam staram się taki nie być.

P.S. Pamiętaj, że w PL 95% autobusów komunikacji miejskiej ma kabinę kierowcy na dole, na wysokości pieszych, więc z przodu martwego pola w sumie nie ma. Ale wiadomo, w indiach mają tylko to, co zostawili im Anglicy, ewentualnie jakieś gruchoty z lat 50-60 poskładane na trytytki ściągnięte z krajów drugiego świata. No i w indiach mają hindusów.

Bul_od_bytu

2023-11-09, 21:04
@ up

My jesteśmy tylko małym krajem i niedużą liczbą ludności. Tam ich są miliardy więc autobus tylko pomógł w walce z przeludnieniem.
Co do mądrości wyniesionej z sadola to założę się, że mogła uratować więcej rąk, nóg i żyć niż inne zj***ne kursy pomocy czy innego oddychania. Tu widać konsekwencje głupich zachowań i to może niektórych skłania do refleksji

Budrys2000

2023-11-09, 21:06
Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

Ja pie**ole, dzięki sadistic nie dość, że nigdy nie przechodzę przed autem ciężarowym, dopóki nie upewnie się, że nie ma szans żeby mnie przejechał, nie wchodzę na przejście dla pieszych jak kretyn, to teraz jak kiedykowiek będę gdzieś czekać na autobus to nie będę siedział na linii toru jazdy autobusu na przystanku. Dzieki sadistic.



A jakie wnioski wyciągasz na podstawie filmów Prącia?

;-)

majki092

2023-11-09, 21:06
Widać że kierowca z Katowic

Blantowy

2023-11-09, 22:25
majki092 napisał/a:

Widać że kierowca z Katowic



Ale pewnie pasażerowie oczekujący z Choroszczy.