18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Indyjski maraton

SlimShady • 2024-02-02, 23:46
Ci bez kondycji nigdy go nie kończą :lol:


terenn

2024-02-03, 11:26
Uciekałem kiedyś ze znajomym przed policją i dokładnie zachował się tak samo jak ten debil z damską torebką zamiast biec między drzewa gdzie słoń będzie miał problem biegnie pragnie środkiem drogi gdzie słoń może swobodnie za nim biec myślenie widać level Indie

Ajot

2024-02-03, 11:33
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Tu nie chodzi o masę, tylko o to, że to hindusi, czyli największe jełopy na naszym globie.
A słonik sp***zielił sprawę, liczyłem na lepszy show. Mam nadzieję, że chociaż temu jednemu nogi połamał.



Tak, ci Hindusi - największe jełopy na świecie, mają zaawansowany program kosmiczny, broń wodorową, przemysł samochodowy, maszynowy, zbrojeniowy etc,, a ich uczelnie są wyżej w rankingu niż polskie.
Dla porównania Polakom udaje się już importować chiński badziew i nawet czasami przylepić na nim logo polskiej firmy. Jełopy z Indii powinny się na nas wzorować.

Myxxer

2024-02-03, 11:45
HardyTwardy napisał/a:

up
Czym wyższa inteligencja, tym większa kreatywność w byciu sk***ysynem. Jest to naukowo potwierdzony fakt.



Patrząc na polityków to jest wręcz odwrotnie.

kris1978

2024-02-03, 12:37
modified1 napisał/a:

Ale słonie to k***y, wiedzą że są w k***e duże i ciężkie to po prostu zadeptują mniejsze organizmy ;d. Gdzieś tam były filmiki jak słoń jakieś zwierzęta depcze, a potem jeszcze ciałem całym przygniata(chyba to jakaś krowa w zagrodzie była).



murzyny w Afryce wiedzą że najgroźniejsze zwierzęta to właśnie słonie.

1234dupa

2024-02-03, 14:17
Tyle drzew wokół a oni biegną na otwarta przestrzeń xd
Debile

Bul_od_bytu

2024-02-03, 18:03
Tak wyglądała ewolucja :D
Najgłupszy i najwolniejszy zostawał na obiad

el...........ss

2024-02-04, 23:31
j***ni kretyni, zamiast sp***alać w bok albo się wpie**olić między drzewa, to biegną przed siebie i liczą na cud...

Atlasss

2024-02-05, 04:49
Pierwszy ma żółtą koszulkę, ostatni żółte gacie :D