18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Indyjski człowiek - pająk

Anal_Intruder_69 • 2023-08-11, 10:01
Magiczne indie po raz wtóry (celowo małą literą). I absolutnie nie ma to nic wspólnego z chowem wsobnym, syfem, brudem, brakiem elementarnej higieny, zoofilią, pedofilią, gwałtami, mieszkaniem na śmietniku, wszechobecnym bydłem, gównem w każdym możliwym miejscu, rzekami i zbiornikami wodnymi zasyfionymi do granic absurdu, żarciem szczurów, psów, czczeniu wszelakich dziwolągów i wykrętów natury, pracą w jakichś fabrykach azbestu bez podstawowej odzieży ochronnej i sprzętu.



To chyba ci sami: Klik

spoiler

jimiq

2023-08-11, 13:47
8marca napisał/a:

Śmiało, mi możesz oj***ć



nie wiem co łykasz, ale po pół bo tekst pisany ci umyka

~Angel

2023-08-11, 13:56
0dbytBiskupa napisał/a:

A mnie zastanawia, komu jest przyjemnie jak jeden wali gruchę? Obaj mają czucie we wszystkim co wspólne, czy tylko jeden? Odnośnie dupy też.



Wieczorne ich rozmowy"
- Dzisiaj ty walisz bo wczoraj ja waliłem :-)

Zulu-Gula

2023-08-11, 14:44
0dbytBiskupa napisał/a:

A mnie zastanawia, komu jest przyjemnie jak jeden wali gruchę? Obaj mają czucie we wszystkim co wspólne, czy tylko jeden? Odnośnie dupy też.


Angel napisał/a:

Wieczorne ich rozmowy"
- Dzisiaj ty walisz bo wczoraj ja waliłem :-)



Pewnie są j***ni solidarni w swoim kalectwie.
"-Ja walę w dni parzyste, a ty nieparzyste".
Chociaż są tacy pokraczni, że ch*j wie co tam oni odpie**alają?
Może to pedryle i jadą ze sobą w ślinę, albo jeden jedzie na ręcznym, a drugi, akrobata, w przerwach opie**ala wspólną pałę.
Jeden wybryk natury, a od ch*ja możliwości.
Normalnie LGBTQ++, z dwoma k***a plusami. :ubawdolez:

Strugi

2023-08-11, 14:51
Jak k***a prowadzą niezależny tryb życia?
albo nie wiem co to znaczy niezależny albo ktoś tu leci w ch*ja równo

Zulu-Gula

2023-08-11, 14:57
Strugi napisał/a:

Jak k***a prowadzą niezależny tryb życia?
albo nie wiem co to znaczy niezależny albo ktoś tu leci w ch*ja równo


Chodzi o niezależność od kogoś, a nie od siebie.
Sami, bez pomocy, popie**alają do szkoły, sami walą konia. :lol:

~Angel

2023-08-11, 15:04
Zulu-Gula napisał/a:

Pewnie są j***ni solidarni w swoim kalectwie.
"-Ja walę w dni parzyste, a ty nieparzyste".
Chociaż są tacy pokraczni, że ch*j wie co tam oni odpie**alają?
Może to pedryle i jadą ze sobą w ślinę, albo jeden jedzie na ręcznym, a drugi, akrobata, w przerwach opie**ala wspólną pałę.
Jeden wybryk natury, a od ch*ja możliwości.
Normalnie LGBTQ++, z dwoma k***a plusami.



A teraz wyobraź sobie takie coś wersja żeńska - jedna c**a a 4 cycki i opie**alanie gały jak kolbę kukurydzy - jedna z jednej strony a druga z z drugiej.

Ciekawe jak to prawnie wygląda - czy są takie mutanty traktowane jako dwie osoby i np. wersja kobieca to każda może mieć osobnego męża. Raz r*cha jeden mąż a potem drugi - czy taki sekst to wtedy trójkąt. I kto będzie matką w przypadku ciąży - ta której mąż zalał formę?

Tyle pytań a brak odpowiedzi. :-/

Zulu-Gula

2023-08-11, 15:32
Angel napisał/a:

Tyle pytań a brak odpowiedzi.




https://thenigerialawyer.com/we-decide-relationship-outings-individually-conjoined-twins-open-up-on-their-love-lives/

Tłumaczenie maszynowe.

Indywidualnie decydujemy o wycieczkach w związki, syjamskie bliźniaczki otwierają się na swoje życie miłosne.

Carmen i Lupita Andrade, które są ze sobą połączone i mają wspólny system rozrodczy, ujawniły, jak koordynują wszystko, od randek po decydowanie, w co się ubrać i gdzie być.

Ponieważ mają tak wiele struktur wewnętrznych, zdaniem Carmen i Lupity, operacja separacji byłaby dla nich zbyt ryzykowna, donosi DailyMail w środę.

„Gdybyśmy mieli operację separacji, jedno z nas umarłoby, oboje byśmy umarli albo wylądowalibyśmy na OIOMie i nigdy się z niego nie wydostaliśmy”. - powiedziała Lupita.

Mówiąc o ich romantycznych związkach. Lupita jest aseksualna, podczas gdy Carmen zaczęła używać aplikacji randkowej Hinge kilka lat temu w poszukiwaniu miłości.

W październiku 2020 roku poznała w aplikacji mężczyznę o imieniu Daniel i wkrótce zakochali się w sobie.

Carmen powiedziała: „Od razu wiedziałam, że Daniel różni się od innych, ponieważ nie pytał o mój stan.

„Jesteśmy razem od dwóch i pół roku i rozmawialiśmy o zaręczynach, ale najpierw chcemy zamieszkać razem”.

Dodała, że ​​kiedy chodzi na randki z Danielem, stara się zrobić to sprawiedliwie dla Lupity, która jest zmuszona jej towarzyszyć, pozwalając jej wybrać, gdzie będą jeść lub jakie czynności będą wykonywać.

0dbytBiskupa

2023-08-11, 16:25
Zulu-Gula napisał/a:

Mówiąc o ich romantycznych związkach. Lupita jest aseksualna, podczas gdy Carmen zaczęła używać aplikacji randkowej Hinge kilka lat temu w poszukiwaniu miłości.


To sugerowałoby, że tylko jedna z nich czuje coś w cipie. No chyba, że ta druga świadomie wybrała celibat.

~Angel napisał/a:

Ciekawe jak to prawnie wygląda - czy są takie mutanty traktowane jako dwie osoby i np. wersja kobieca to każda może mieć osobnego męża. Raz r*cha jeden mąż a potem drugi - czy taki sekst to wtedy trójkąt. I kto będzie matką w przypadku ciąży - ta której mąż zalał formę?
Tyle pytań a brak odpowiedzi.


To bardzo istotne pytania. Poważnie, sam jestem ciekaw. W końcu jajniki mają wspólne, więc obie razem będą taką kolektywną matką?

Cosmo85

2023-08-11, 16:44
Ciekawe jak walą konia?

JamPawel

2023-08-11, 16:51
Gdyby Jarek z Leszkiem byli aż tak sobie bliscy, ech...

Adrian649

2023-08-11, 18:16
Ciekawe co z innymi aspektami życia, np. chorobami. Jak jeden ma zapalenie płuc a drugi jest zdrowy to co się dzieje k***a? Albo jak jeden ma gorączkę a drugi nie ma... Na dupie mierzą średnią czy jak xD Przecież to jest poj***ne

Halman2

2023-08-11, 21:40
Zajebiście jak by potrafili kodowac. Zatrudniasz jako jednego masz cztery łapy i dwie głowy do pisania kodu w JavaScript ;)

MoNsTeR.pl

2023-08-11, 21:55
Uważani są za objawienie bogów, w tym całym syfie hinduskim. Cóż, inna "kultura".

Ogórek

2023-08-11, 23:56
A jakby obmyć ich wodą z Gangesu???