18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Indonezyjski punk

Wh...........na • 2011-12-18, 00:32
Islam po raz kolejny pokazał swoje urocze oblicze. Gliniarze z indonezyjskiej prowincji Aceh, zdominowanej przez dobrych i pobożnych muzułmanów, zrobili wjazd na punkowy koncert. I dali dzieciakom lekcję islamskich wartości moralnych.



Punków wgnieciono do celi


a następnie, wśród rechotu bogobojnych pałkarzy, przepędzono do radiowozów.


Powyciągano im kolczyki i ogolono głowy


Następnie odebrano im gwałcące islamską moralność ciuchy i kazano dokonać ablucji, która miała symbolizować ich „moralne odrodzenie”.


Zadowoleni z siebie gliniarze ogłosili, że nie naruszali żadnych praw człowieka, tylko, że sprowadzili zbłąkane owieczki na właściwą drogę. Teraz czeka punków wojskowy dryl i obowiązkowa nauka Koranu.

Źródło

Samilo

2011-12-18, 15:51
Kiedy do tych tępych łbów dotrze że w świecie nauki religia to już jest przeżytek? Debile dalej wierzą w to samo co ludzie którzy nie wiedzieli dlaczego pada deszcz, albo wieje wiatr.

Da...........ki

2011-12-18, 16:40
jak mozna bedac doroslym wciaz miec wyimaginowanego przyjaciela :-/ ?
yeabac muzulmanskie scierwa!

kietong

2011-12-18, 17:41
Nie lubię panków, zamiast na pracy i pożytecznych rzeczach w głowach im bezproduktywny, wymuszony bunt. Pozorni indywidualiści, bo kazdy z nich jest taki sam.

Se...........ls

2011-12-18, 19:19
Komu potrzebna do szczęscia religia -.-. Mam swój rozum wiem co dobre a co nie.
Chrzescijanstwo,islam itd jedna wielka sekta która myśli że będzie rządzić pff.

pieto90

2011-12-18, 21:27
vass napisał/a:

Co Wy piszecie, u nas oszołomieni katolicy też są u siebie, to wcale nie znaczy, że mogą robić w Polsce co im się podoba, ale niestety próbują narzucać swoje chore urojenia w świeckim państwie.
Może w innej formie, ale też to robią.
ps.
Solidaryzuje się z tymi pankami, niech każdy będzie wolny we własnym kraju :)



właśnie dlatego, że mamy takie społeczeństwo i niskiemu socjalowi te brudasy j***ne wiedzą, że nie mają czego tu szukać. Jesteśmy zbyt silnie związani z naszą wiarą (mimo, że coraz więcej nie lata do kościoła, to i tak chrzescijanstwo jest nam najblizsze i nie da się ukryć, że religia ejst fundamentem tego kraju)... PS: nie, nie jestem żadnym wyznawcom rydzyków itp. Wole swoich katolikow, niz ciapatych muzulmanow... A TFU!

cossac

2011-12-19, 00:37
Gadałem z jednym takim (koleżanka zaczepiła) to spytałem czemu nie chadza na imprezy, powiedział że się boi polaków. Kilka dni później poszedł na imprezę i wpie**ol dostał :D

vass

2011-12-19, 01:40
pieto90 napisał/a:



właśnie dlatego, że mamy takie społeczeństwo i niskiemu socjalowi te brudasy j***ne wiedzą, że nie mają czego tu szukać. Jesteśmy zbyt silnie związani z naszą wiarą (mimo, że coraz więcej nie lata do kościoła, to i tak chrzescijanstwo jest nam najblizsze i nie da się ukryć, że religia ejst fundamentem tego kraju)... PS: nie, nie jestem żadnym wyznawcom rydzyków itp. Wole swoich katolikow, niz ciapatych muzulmanow... A TFU!


Żyjesz mrzonkami, poza tym cech*je cie typowa katolicka miłość do bliźniego, jeśli ludzi nazywasz j***nymi brudasami. Całe szczęście, że nie mam z tą sektą nic do czynienia.
Podobno to Bóg wszystkich stworzył, więc masz ich kochać jako dzieci Boże, a nie nazywać j***nymi brudasami.
Widzę, że ja jako niewierzący mam więcej miłości, dla ludzi niż Ty jako katolik, nawet ten nie od Rydzyka. To jest przerażające, im szybciej ograniczymy wpływy czarnej sekty, tym lepiej dla naszego kraju.

pieto90

2011-12-19, 07:41
@UP- "Podobno to Bóg wszystkich stworzył, więc masz ich kochać jako dzieci Boże, a nie nazywać j***nymi brudasami."- skąd wiesz w co wierze? Pisałem o społeczeństwie... Sam nie chodzę do kościoła, w coś tam wierze, ale to moja sprawa. Także, nie pykło.

dth

2011-12-19, 11:55
ale brzydkie ryje ;D poza tym wszyscy co do jednego wygladaja jakby z obozu wrocili- tacy wychudzeni.

drTERRRORRR

2011-12-20, 17:03
Religia to trucizna i placebo dla osobnikow intelektualnie niewydolnych poza ktorych zasiegiem pozostaje nauka . Kazda jej forma powinna zostac wytepiona, poniewaz to wlasnie ona podsuwa nam falszywe odpowiedzi na najwazniejsze pytania. Sprawia, iz ludzie przestaja szukac, ergo : uwsteczniamy sie jako gatunek.
Religia jest choroba.

P.S.:
Chociaz, jak znam nasz zj***ny gatunek to bez religii znalezlibysmy inne klamstwa wedlug ktorych moglibysmy zyc i wybijac sie wzajemnie.
:-|

Trollu

2012-09-03, 16:49
Xenomorph08 napisał/a:

W końcu się brudasy (araby) umyli.



Arab? sam żeś arab
To jakieś niedomyte mongoły

salaX

2022-06-13, 19:01
ale porządek to zrobili