18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Indoktrynacja - ciągle robisz to co każe Ci państwo

lotitti • 2014-02-18, 22:37




Czyli poświęć 10 minut i sam zobacz (uświadom sobie) jak PAŃSTWO robi Cię w balona :-|

Po obejrzeniu tego filmiku stwierdzam, że konto już niezaprzeczalnie musi być założone...

kaiel

2014-02-18, 23:12
poza ogłupianiem dzieci szkoła ma jeszcze zaburzyć ich moralność i świadomość seksualną

Br...........ki

2014-02-18, 23:48
"Jak dobrze że ja jestem tym świadomym" - pomyślało 90% oglądających

mare30ks

2014-02-19, 13:30
o k***a, jakie gowno :roll:
nagle okazuje sie ze Rockefeller jest lewakiem, ktory szuka tanich robotnikow do rzadzenia i pomiatania :roll:
niedobre szkolnictwo niszczy indywidualizm, no i ten obrzydliwy narzucany sila konsumpcjonizm niszczacy indywidualizm
:homer:

tocojestwolne

2014-02-19, 15:36
mare30ks napisał/a:

o k***a, jakie gowno :roll:
nagle okazuje sie ze Rockefeller jest lewakiem, ktory szuka tanich robotnikow do rzadzenia i pomiatania :roll:
niedobre szkolnictwo niszczy indywidualizm, no i ten obrzydliwy narzucany sila konsumpcjonizm niszczacy indywidualizm
:homer:



Przeczytałem dużą część twoich postów. Stwierdzam, że przerażająca większość z nich nic nie wnosi do dyskusji. Cech*ją się one tylko obrażaniem innych użytkowników oraz liczeniem na wywołanie shitfight'u. Jest to smutne szczególnie pod tym materiałem, myślę że obecna edukacja stworzyła (na twoim przykładzie) cała masę ludzi potrafiących wyśmiewać a nie zdolnych do tworzenia.

mare30ks

2014-02-19, 18:57
@up bardzo mi milo ze poswieciles tak duzo czasu moej skromnej osobie. czuje sie dzieki temu lepiej :)

widze ze jestes doskonale wyksztalcony i sam swiecisz przykladem. zastanawiales sie nad startowaniem w wyborach prezydenckich?

tocojestwolne

2014-02-19, 19:13
Jest mi niezmiernie przykro, że wykorzystując mój sposób pisanie zawarłeś w swojej wypowiedzi tyle ironii. Nie należę do osób, które po takim wpisie będą się kłócić i wygrażać. Takie sposoby rozmowy uwłaczają mojej godności, lecz jeśli będziesz gotów na prawdziwą rozmowę z argumentami i pytaniami (na odpowiednim poziomie) z chęcią mogę z Tobą korespondować.

pakicito

2014-02-19, 19:14
najpierw szkoła, potem media i mamy tylu wyborców pis i po

...Rowerzysta...

2014-02-27, 11:23
Załóżmy, że pan X pracuje jako brukarz, a pani Y jako nauczycielka. Teraz pytanie. Kiedy do k***y nędzy pan X lub pani Y mają czas na czytanie książek?
Pan X zapie**ala nieraz po 12 godzin w upale, przychodząc do domu je do syta, wypija browar i idzie spać, żeby przez resztę życia powtarzać tą czynność. Pani Y ma do groma klasówek i testów do sprawdzenia, ponaddto musi przygotować temat na zajęcia. I ja się pytam. Kiedy taki "niewolnik" ma czas na wypoczynek? Na zainteresowania? Nie mówię że każdy, ale na pewno większości z nas tak wiele razy mijał czas, czyli głęboki wdech, 5 dni pracy i wydech (jeśli nie ostatnie tchnienie) w weekend, przeważnie odsypianie, relaksujące gówno w TV.

De...........37

2014-02-28, 23:56
Gówno prawda.