18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Incepcja w 5 sekund

zn...........nu • 2011-05-18, 02:05
Wchodzę tu codziennie wiec wiem, że nie było wiec bez pie**olenia proszę.



I nie chce tu widzieć zażaleń jakim to film jest arcydziełem, geniuszem czy kawałkiem kiełabasy. to nie filmweb. sp***alać na stopkalatkę znawcy kina lub na kanapę przed telewizorem oglądając van dama idącego za ciosem.

kutafon

2011-05-18, 22:16
ulthart napisał/a:

Incepcja w 5 sek a filmik ma 10...



odejmij napisy z początku i końca to zostanie ci 5 sek :piwo: pozdrawiam

Vireek

2011-05-18, 22:42

hszanu

2011-05-18, 23:10
Cytat:

I nie chce tu widzieć zażaleń jakim to film jest arcydziełem, geniuszem czy kawałkiem kiełabasy. to nie filmweb. sp***alać na stopkalatkę znawcy kina lub na kanapę przed telewizorem oglądając van dama idącego za ciosem.



myślę, że ten film jest arcydziełem, geniuszem, a nawet kawalkiem kiełbas. ale to nie filmweb. więc sp***alam na stopklatkę, bo jestem znawca kina więc pójdę może na kanapę przed telewizor i bede oglądal van dama idącego za ciosem.

Pajoresko

2011-05-18, 23:31
ale ch*jowe...

tak sam nic nie zrobie, a innych będę hejtować i gówno!

vantage

2011-05-18, 23:53
znawca ekranu... czemu tak brutalnie? jak z góry zakładasz że ludzie będą na Ciebie k***ić to nie wrzucaj... chill moon

maderfakir

2011-05-19, 01:46
ale ze co? on siorbie?

SÐ...........an

2011-05-19, 01:55
maderfakir napisał/a:

on siorbie?



Tak tak, szejka z maka.

Jeadong

2011-05-19, 01:58
znawcaekranu napisał/a:

Wchodzę tu codziennie wiec wiem, że nie było wiec bez pie**olenia proszę.

I nie chce tu widzieć zażaleń jakim to film jest arcydziełem, geniuszem czy kawałkiem kiełabasy. to nie filmweb. sp***alać na stopkalatkę znawcy kina lub na kanapę przed telewizorem oglądając van dama idącego za ciosem.



Jeśli nie było to nikt nie będzie pie**olił to raz. Dwa, czego się k***a spodziewasz wstawiając kilka scenek z filmu ? Mam ci wjechać w dupę moim 19- centymetrowym wojownikiem, mówiąc "O k***a, ale zajebisty filmik zmontowałeś !" ? To tak jakbym wrzucił scene z "Titanica" i oczekiwał dyskusji na temat smoleńska (tak specjalnie z małej k***a mać).


maderfakir napisał/a:

ale ze co? on siorbie?


Neutral napisał/a:



Tak tak, szejka z maka.



Jako Sadistic wysrałbym was i spuścił wodę.