18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Imtelektualista" Nergal

Jajko z kurzej ... • 2011-07-04, 22:59
wywiad z Angory z Nergalem, po przeczytaniu nie wyniosłem do wychodka


sh...........oo

2011-07-05, 00:03
Większość Polaków kocha Rosję, co więcej nawet ją pie**olą! :-)

BongMan

2011-07-05, 04:43
Wolę Ruskich niż j***nych szwabów.

Dz...........su

2011-07-05, 12:54
O ch*j Ci chodzi, że tak grzecznie zapytam?
Rosjanie to przeważnie wspaniali ludzie. Tylko władze im się trafiają nieprzyjemne.
A Ty oczywiście opierasz całą swoją wiedzę o świecie na stereotypach. GL & HF.

Dymekx

2011-07-05, 13:57
@up
"Nie wiadomo, z jakiego powodów znienawidzony prze Polaków" Nie o stereotypy a o historię tu chodzi. Snyrgal wypowiadając te słowa utwierdził mnie w przekonaniu, że jest idiotą.

An...........kh

2011-07-06, 00:31
blizej nam do kacapow jak do szwabow czy innych pedalow.... niestety taka prawda. A dupy faktycznie ladniejsze od tych turko niemek. nie ma browara, bo ch*j mnie strzelil.

dzidokAK47

2011-07-06, 07:40
Zabory, wspólna inwazja na Polskę razem z hitlerem w 39, okupacja po II wojnie, "likwidacja" polskiej inteligencji, a na forum pytają o co chodzi, przecież fajne mają dupy ??? No to fapujcie przy gwieździe czerwonej.

galonim

2011-07-06, 08:40
Austriacy, Szwedzi, Czesi, Węgrzy, z takim podejściem pół europy powinniśmy nienawidzić "bo nas bili"

mateuszwolf5

2011-07-06, 09:28
kilka powodów do nienawidzenia rosji by się znalzło. Ale raczej władz niż ludzi.

Dz...........su

2011-07-06, 11:25
W historii Polski mamy bitki z każdym naszym sąsiadem. Mamy przez to nienawidzić wszystkich dookoła?

Zdrojak

2011-07-09, 00:22
k***a odzywają się dzieciaki co poczytały trochę wikipedi i myślą, że są genialne. Pouczylibyście się historii poczytali książki, a nie "bliżej nam do kacapów". "nienawidzić "bo nas bili"" Ty se chyba jaja robisz, z tymi, których wymieniłeś, jasne mieliśmy problemy i tyle, a Rosjanie MAJĄ NAS W DUPIE, nie zależy im na przyjaźni z nami, im nie zależy na przyjaźni z nikim. Czemu? Bo nie musi im zależeć, są na tyle potężni, że nie musi. Oni od zawsze próbują nas wydymać i mam k***a nadzieję, że to zrozumiecie bo nie chcę być przez nich j***ny setny raz z rzędu.

Dz...........su

2011-07-09, 11:07
O czym Ty, człowieku pie**olisz? Mylisz politykę (w której przyjaźń nie istnieje, to jakiś absurd) ze zwykłymi ludźmi. Nergal jeździ do Rosji grać koncerty dla zwykłych ludzi, którzy z polityką Rosji mają tyle wspólnego, co ja z drogimi autami, a wy na siłę wpie**alacie tu politykę.
Rosjanie, to normalni ludzie, jak ja i Ty. To, że urodzili się nie po tej stronie Bugu, nie sprawia że są sk***ielami. Dorośnijcie w końcu, bo zachowujecie się jak, nie przymierzając, Kaczyński.

Dymekx

2011-07-09, 19:58
Mi nie zależy na przyjaźni z bolszewikami czy szwabami, dlatego uznaje ich za wrogów by jak to Zdrojak ujął znów nas nie wydymali. A jak oni będą nas nienawidzić to dobrze przynajmniej będziemy wiedzieć na czym stoimy :D .

Zdrojak

2011-07-09, 23:05
No odsunąłem się trochę od tematu i skomentowałem bardziej użytkowników. Przyznaję Ci rację w tym ,że to jednak też normalni ludzie i mi właśnie chodziło o politykę, a że komentarze były o stosunku do kraju to jednak z polityką to jest niemało związane, bo jednak to czy obywatele innego państwa mają zaufanie do właśnie tej przykładowej Rosji to jest to jednak też na rękę politykom Rosyjskim.

sh...........oo

2011-07-10, 12:23
@up
"...co ja z drogimi autami"
Prawie jak Kazik. Tata dilera. :-D