18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Impreza u Tuska

sałata • 2011-05-19, 07:37
Nowy filmik Ruchu Palikota :)

Jinsike

2011-05-19, 16:18
Polecam każdemu, kto nie jest opętany przez swoją ukochaną i jedyną partię (bo dla takich nie ma ratunku) wybrać się na jeden z minikongresów organizowanych przez Palikota. Jeździ sporo po Polsce, więc to nie powinien być problem. Osobiście byłem, nie żałuję, mój głos leci na PalącegoKota.
@Pandagul, zapomniałeś o dwukadencyjności dla każdego posła - w końcu z sejmu polecieliby wszyscy postkomuniści.

Franz

2011-05-19, 16:51
Czy za takie rzeczy, nie idzie sie siedziec za obraze majestatu ?

meszamorum

2011-05-19, 18:27
@Prozac - poczytaj sobie o tych inicjatywach prawicowych, które sygnowała ta arcyk***a polskiej polityki - np. czasopismo OZON. Albo studia na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Ten czlowiek nie posiada jakichkolwiek poglądów.
Więc jak wspominasz jego "chwalebny antyklerykalizm", to w świetle tego, co robił ten cyniczny oportunistaw swoim życiu ogarnia mnie pusty śmiech. Jesteś naiwnym człowiekiem, który słysząc tanią propagandę, z radością nadstawi dupska, by go mógł wyj***ć ten, co chce...

Pandagul

2011-05-19, 19:09
meszamorum,
ch*ja widziałeś i chyba nie wiesz co mówisz.
1. Co ty pie**olisz o jakichś gazetkach rok istniejących których nikt nie przeczytał?
2. Tak, studia na KULu, i co, myślisz że tam wciskają ci pro PiSową propagandę? Nie. KUL to tylko uczelnia a po za tym On robił magisterkę na Uniwersytecie Warszawskim.
3. Jeżeli sądzisz że nie posiada poglądów to ci k***a gratuluję. Nawet antyklerykalizm ukazuje nam w pewien sposób odwagę, ponieważ jako jedyny walczy w tym temacie. I k***a dobrze, wreszcie ten pie**olony kościół odsunie się trochę od nas.
4. Propaganda? Wytłumacz i uzasadnij bo chyba nie wiesz co to znaczy. Spójrz na PIS, PO, kościół a dowiesz się co to jest. Niespełnione obietnice, ukryte agitacje, fanatyzm, nie wspominając już o naruszanie prawa, konstytucji i jakichkolwiek zasad moralnych i społecznych.

Szczerze rozumiem twój "pusty śmiech" bo wypływa z takiej samej osoby.

midnightc

2011-05-26, 15:30
Musicie się zajebiście czuć, że Tusk i Kaczyńscy pozwolili wam wychylić główki z ich kuprów i pozwolili jechać po Palikocie, w końcu zawsze to świeższe powietrze - żal mi was.