18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Impreza na Kremlu

cykut • 2011-09-22, 19:02
Kreml. Po oficjalnym spotkaniu Stalin urządził zakrapiane przyjęcie. Atmosfera gęsta. Wszyscy boją się odezwać przy Stalinie. Ten rozgląda się dookoła i zagaduje:
- Towarzysze, czemu jesteście tacy spięci? Zagramy w zabawę, która was rozluźni. Kto jest chętny?
Zgłosili się wszyscy z wielkim entuzjazmem, w końcu Stalinowi lepiej nie odmawiać.
-Każdemu odetniemy tę część ciała, która zaczyna się tą samą literą jak nazwisko. Zaczynamy! Kaganowicz, jaką literą zaczyna się wasze nazwisko?
-Na k
-Zgadza się! Więc obetniemy wam kciuk! Mołotow a wy?
-Na m
-Tak jest! Obetniemy wam mały palec. Chruszczow a wy czemu płaczecie?

W ramach prewencji:
Do wszystkich "napinaczy", "gimbusów", "wiedzących lepiej" i "bez sensu". W cyrylicy "ce-ha" to jedna litera. A zresztą, co będę się produkował
:idzwch*j:

szpanio

2011-09-22, 19:16
a w cyrylicy mały palec jest jednym wyrazem? :D

dobra spoko, żartowałem; piwo jest

Parzo

2011-09-22, 20:22
w Cyrylicy ce ha to jedna litera? Z tego co mi wiadomo to w rosji ch i h to nie ma roznicy ale chyba to chciales powiedziec^^ oni tego nie rozrozniaja;d przynajmniej mniej bledow w napisaniu slowa ch*j :D chyba ze na upartego цхуй ale nikt nie zrozumie:P хуй wiem wyglupiam sie jak ch*j:P lepiej usuncie k***a ten komentarz... nie wiem po co dodalem go chyba po to by mnie zgnoili...

cykut

2011-09-22, 21:25
@up

Za co gnoić? Język wroga trzeba znać :mrgreen: Za wyjaśnienie zasad gramatyki "przyjaciół" ze wschodu piwo leci. :-)

deniZ

2011-09-23, 09:56
dobrze, ze wytlumaczyles, bedzie wiecej piw :)

.:...........:.

2011-09-23, 09:58
cykut napisał/a:

W cyrylicy "ce-ha" to jedna litera



Powiedz jaka. Bo będę smutny. :emo:

czebit

2011-09-23, 11:48
@up Bądź smutny, sprawisz komuś przyjemność

Francysl

2011-09-23, 23:46
cykut napisał/a:

Kreml
-Na k
-Zgadza się! Więc obetniemy wam ku*asa! Mołotow a wy?


Prokurator

2011-09-24, 00:47
Твоя мать! I pogadane z każdym ruskim od smoleńska aż po kamczatke - gwarantuje

cykut

2011-09-24, 08:19
Lnkk napisał/a:



Powiedz jaka. Bo będę smutny. :emo:



Nie powiem. Chcę byś był smutny. Być może nawet się powiesisz z tej rozpaczy a wtedy wzlecę na wyżyny sadyzmu :wisielec:

Prometheus_Coprophagus

2011-09-25, 14:06
solteck napisał/a:


żebyś się nie zdziwił
http://translate.google.pl/#pl|ru|ma%C5%82y%20palec



W języku rosyjskim "mały palec" będzie jednym wyrazem niezależnie od tego, czy zapiszemy to cyrylicą, czy też dokonamy transliteracji na alfabet łaciński.
Dla odmiany możemy sprawić również, aby "mały palec" był dwoma wyrazami w cyrylicy - wystarczy transliteracja z alfabetu łacińskiego na cyrylicę przeprowadzona w dowolnym języku, w którym "mały palec" jest nazwą dwuwyrazową. Ot, chociażby z polskiego - малы палец.

Dushnik

2011-11-14, 08:30
Jezeli juz mamy sie klocic to sa te litery dwie jak ch*j :D Co najwyzej jest to gloska jedna ;)