18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Impreza na jachcie

CrazyEdek • 2020-11-17, 08:49
Dobrze się zaczęła.


zdun

2020-11-17, 09:35
głupi tucznik co myśli że wygala jak Pamela.

Prof._Kot_Budd

2020-11-17, 10:01
Może jestem poj***ny, ale wolę być polskim biedakiem z rozumem i godnością, niż pajacem i pustakiem, jak te zwierzęta na filmie.

Znawca_Cipek

2020-11-17, 10:40
Prof._Kot_Budd napisał/a:

Może jestem poj***ny, ale wolę być polskim biedakiem z rozumem i godnością, niż pajacem i pustakiem, jak te zwierzęta na filmie.



Oj,chodzi gul, rośnie i skacze, nie? A teraz do roboty,robić na swojego Pana i Jego jacht!

:-D

Prof._Kot_Budd

2020-11-17, 11:05
Znawca_Cipek napisał/a:

Oj,chodzi gul, rośnie i skacze, nie? A teraz do roboty,robić na swojego Pana i Jego jacht!

:-D



Nie martw się, puki co na godne życie mam, a jakbym miał więcej to bym coś budował i rozwijał a bawił się jak człowiek a nie j***na małpa bez mózgu.

ZagrzybialySandal

2020-11-17, 11:18
Prof._Kot_Budd napisał/a:

Nie martw się, puki co na godne życie mam, a jakbym miał więcej to bym coś budował i rozwijał a bawił się jak człowiek a nie j***na małpa bez mózgu.



Typowe stękanie-Ty masz ch*jowo-więc czemu ktoś inny miałby mieć lepiej od Ciebie? To trzeba negować wszystko dookoła i jeszcze obrażać :) A niech się bawią! Sam bym chętnie wrócił do tamtych czasów i zabawił :D

bobobson

2020-11-17, 11:24
Prof._Kot_Budd napisał/a:

Nie martw się, puki co na godne życie mam, a jakbym miał więcej to bym coś budował i rozwijał a bawił się jak człowiek a nie j***na małpa bez mózgu.



Nawet pisac poprawnie nie potrafisz, zainwestuj w slownik ortograficzny. Pozniej zwal konia i pomóż mamie przy obiedzie

pysznyJabol

2020-11-17, 11:29
Ja bym tam za nia wskoczyl :mrgreen:

cz...........ek

2020-11-17, 12:10
Prof._Kot_Budd napisał/a:

Nie martw się, puki co na godne życie mam, a jakbym miał więcej to bym coś budował i rozwijał a bawił się jak człowiek a nie j***na małpa bez mózgu.


Powinno być "jak biały człowiek" :) Pozdrawiam

Jestem_na_nie

2020-11-17, 13:26
Niech sobie te gacie jeszcze na ramiona zaciągnie żeby już całkiem wyglądać jak Borat, komu się to podoba?

Pralpunkt

2020-11-17, 14:01
Czepiacie się dupeczke, a jak by wam na jacht wbiły to byście się slinili jak pies na szynkę

Silverface

2020-11-17, 17:21
No już laleczka ogłuszona (tam w którejś sekundzie słychać jak jebła w burtę) to teraz, do kajuty i żeglujemy przez cieśninę gibraltarską. :gmoch:

Tr...........ty

2020-11-17, 18:26
Jakby gruba wskoczyła na jacht, to by go wywróciło na burtę

Adae

2020-11-18, 01:37
Pralpunkt napisał/a:

Czepiacie się dupeczke, a jak by wam na jacht wbiły to byście się slinili jak pies na szynkę



Takie zj***ne "przebojowe" tuczniki sa r*chane tylko przez ostatnich przegrywow, a jak nie ma takich przegrywow ktore by je wyr*chaly to przeszkadzaja w r*chaniu swoich ladniejszych kolezanek.

Prof._Kot_Budd

2020-11-18, 07:24
ZagrzybialySandal napisał/a:

Typowe stękanie-Ty masz ch*jowo-więc czemu ktoś inny miałby mieć lepiej od Ciebie? To trzeba negować wszystko dookoła i jeszcze obrażać A niech się bawią! Sam bym chętnie wrócił do tamtych czasów i zabawił



O k***a j***ni arystokraci z sadola sie wzburzyli, zarabiają 5-7k zamiast 3 jak większość i myślą, że są panami życia i wzbili się ponad przeciętność :D Jak ktoś ma hajs to bardzo dobrze, oby jak najwięcej takich, nie zazdroszczę, współczuje natomiast bycia debilem, tobie również - jeśli się utożsamiasz z tymi durniami z filmu - to nawet nie twoja wina, to telewizja wypaczyła ci system wartości i zrobiła z ciebie pajaca.