18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Imitator

Mercury001 • 2015-05-27, 21:51
Zacny jegomość kapitalnie imituje dźwięki zwierząt ;)


Hvsarz

2015-05-28, 01:38
Nie lubić murzynów za ich czyny to jedno ale rasizm taki ogólny to rzecz "zbiegiem okoliczności" cech*jąca ludzi o dosyć niskim IQ..
To nawet nie trzyma się kupy "nienawidzę murzynów, lewaków, pedałów ale tak jak na lewaka przystało, będę stosował odpowiedzialność zbiorową, spotkałem 50 takich i siakich, to na pewno 5 mln jest takie samo"...

Dr...........le

2015-05-28, 07:57
Hvsarz napisał/a:

Nie lubić murzynów za ich czyny to jedno ale rasizm taki ogólny to rzecz "zbiegiem okoliczności" cech*jąca ludzi o dosyć niskim IQ..
To nawet nie trzyma się kupy "nienawidzę murzynów, lewaków, pedałów ale tak jak na lewaka przystało, będę stosował odpowiedzialność zbiorową, spotkałem 50 takich i siakich, to na pewno 5 mln jest takie samo"...



Parafrazując to właśnie negowanie rasizmu to rzecz "zbiegiem okoliczności" cech*jąca ludzi o dość niskim IQ, którzy mają "zbiegiem okoliczności" zupełnie inne zdanie na temat swojego intelektu...

O krzywej Gaussa słyszałeś i o rozkładzie normalnym? Przeciętny murzyn niezaleznie od rejonu z którego pochodzi (USA, Afryka i bodajże Francja były badane )jest:
- głupszy niż przeciętny biały (statystycznie, średnie IQ odpowiednio bodajże 70 i 100- mogę się mylić +-5)
- zdarzają się owszem wśród murzynów jednostki wysoce/ wybitnie inteligentne, ale w odniesieniu do całej populacji stanowią dużo mniejszy procent niż ma to w przypadku rasy białej
Prowadzone były na ten temat obszerne badania, jeżeli ktoś to neguje to gratuluję i wręczam odznakę "tytana intelektu".

PLQurrierPL

2015-05-28, 08:03
Piotr.werwolf napisał/a:

@TB303 Tak,jestem rasistą i jestem z tego dumny, w dupie mam twoje czy innych piwka. O murzynach wiesz pewnie tyle co dupie swojej baby. murzynów oglądać muszę niestety od lat i jak byś choć trochę pobył za granicą to byś wiedział co jest pięć. Moje dzieci mają po 20 lat i chodzą do dobrych, Polskich szkół. Nie jestem "gimbusem"



Ja tam bym nie mógł być dumny z bycia podczłowiekiem. Oglądając filmik z naszym czarnym jegomościem, tworzysz w swoim umyśle jego profil. Nie znasz go, nigdy go nie widziałeś, nie miałeś okazji z nim porozmawiać, tak jakby tworzysz nowego człowieka, mają kilka parametrów wzorców(chociażby widzisz jak wygląda). I tak oto tworzysz pustą powłokę dla czarnoskórego mężczyzny i jedyną rzeczą która możesz ją napełnić, jest "zabawna" zdolność podmiotu. To teraz zobacz, jaki profil ludzie będą tworzyć dla Ciebie. Który profil lepiej nadaje się na wykształtowanie nowego człowieka, ten z wbudowaną "zabawną" zdolnością, czy może ten z przyznawaniem się do swojego ubytku intelektualnego? Nie martw się. Domyślam się że nie interesujesz się tym, co sądzi o Tobie inny użytkownik sadistica, so nie martw się, Twoje życie nie ulegnie zmianie.

Donkapi

2015-05-28, 08:17
Do autora tematu - Z ciekawości sprawdziłem te posty na hard'zie, ty pedale j***ny.

AgentGrzesiek

2015-05-28, 09:05
tak was zajęła ta jego murzyńskość (wiadomo, że każdy rasista zazdrości wielkiej czarnej pały heheheheh )
, a nawet nie zauważyliście, że za uszami ma ołówki !!!!!
a ja się pytam po co??? :-D

gandolfini

2015-05-28, 10:05
@AgentGrzesiek

Tłumaczę i objaśniam: ołówek za uchem sprawia, że murzyn staje się inżynierem, dwa ołówki robią z niego magistra. Widać na pierwszy rzut oka, że nawet ma jakiś fach.

Kosmodysk

2015-05-28, 10:29
Co za zj***na moda z tymi ołówkami za uchem?

Hentaj

2015-05-28, 14:55
Obejrzałem cały bez głośników. Fajny

Elor

2015-05-28, 15:30
Akurat gość, najwyraźniej pochodzi z południowych Indii lub Sri Lanki, co słychać wyraźnie po akcencie, a taki odcień skóry występuje u mieszkanców tego regionu. Żaden z niego murzyn.

Loaloa

2015-05-28, 16:41
I znowu rasistowskie, polackie sp***oliny muszą wstawiać swoje do porzygania przewidywalne i nudne komentarze. Narodek złodziei, kolaborantów, zdrajców i katolskich hipokrytów uważa się za ukoronowanie stworzenia (albo ewolucji, jak kto woli). Zamiast posłuchać koleżki, musicie informować otoczenie o waszym niedołęstwie umysłowym. Cieszę się, że sadol jest portalem polskojęzycznym, szansa, że cywilizowany świat zobaczy wasze wypociny zdecydowanie maleje.

Allin23

2015-05-28, 19:35
Tylko czemu on taki smutny?

Hvsarz

2015-05-28, 22:25
DrMenegele napisał/a:



Parafrazując to właśnie negowanie rasizmu to rzecz "zbiegiem okoliczności" cech*jąca ludzi o dość niskim IQ, którzy mają "zbiegiem okoliczności" zupełnie inne zdanie na temat swojego intelektu...

O krzywej Gaussa słyszałeś i o rozkładzie normalnym? Przeciętny murzyn niezaleznie od rejonu z którego pochodzi (USA, Afryka i bodajże Francja były badane )jest:
- głupszy niż przeciętny biały (statystycznie, średnie IQ odpowiednio bodajże 70 i 100- mogę się mylić +-5)
- zdarzają się owszem wśród murzynów jednostki wysoce/ wybitnie inteligentne, ale w odniesieniu do całej populacji stanowią dużo mniejszy procent niż ma to w przypadku rasy białej
Prowadzone były na ten temat obszerne badania, jeżeli ktoś to neguje to gratuluję i wręczam odznakę "tytana intelektu".


Drogi sadolu, a czy Ty potrafisz czytać ze zrozumieniem czy widzisz tylko to co chcesz widzieć?
Co mają statystyki do rzeczy? Znam fakty, że zwykle czarni są głupsi od białych, a biali od azjatów ale co z tego niby wynika?
Co do tych "obszernych badań". Jeśli żadnych nie przytaczasz, to są to słowa rzucone na wiatr. To też dosyć typowe dla tego co robi lewactwo, które zawsze wspomina o jakichś badaniach ale konkretnie, jakie badania? Gdzie przeprowadzone? Na kim? Przez kogo?
Odznakę to sobie wlep. "negowanie rasizmu"? Co to za zwrot i czego niby dotyczy? Nie stwierdziłem, że rasizm nie istnieje, a tak wynika z Twojego stwierdzenia. Mało tego sam dowodzisz tego co napisałem. Bo warto zauważyć, że wśród czarnych rasizm jest bardziej popularny niż wśród innych ras.

Człowiek inteligenty zwyczajnie patrzy na jednostki, jeśli widzę człowieka, to dopóki nie wiem jaki ten ktoś jest, nie stwierdzam czy jest debilem czy nie, bo nie mogę tego wiedzieć. Ktoś, kto z góry zakłada, że wie, sam jest ignorantem. Różnica, między człowiekiem głupim, a mądrym polega na tym, że ten pierwszy wie wszystko, a drugi stara się dowiedzieć.

Dr...........le

2015-05-29, 08:55
@Hvsarz

Drogi kolego, miałem na myśli między innymi wyniki badan opublikowane w książce Ben Klassen "Odwieczna religia natury", swoją droga bardzo ciekawa pozycja, napisana ciętym i barwnym piórem. Nie chce mi się wertować ani tej pozycji ani kilku innych, żeby znaleźć kto konkretnie to badał, na jakiej próbie itp

"Człowiek inteligenty zwyczajnie patrzy na jednostki, jeśli widzę człowieka, to dopóki nie wiem jaki ten ktoś jest, nie stwierdzam czy jest debilem czy nie, bo nie mogę tego wiedzieć. Ktoś, kto z góry zakłada, że wie, sam jest ignorantem"

Podeślę Ci cygana... przenocujesz go u siebie? :)

Hvsarz

2015-05-29, 13:30
Nie przenocuje ale nie dlatego, że jest cyganem lecz dlatego, że nikogo obcego nie przenocuję.
Ale tak, nie mam też nic do cyganów jako całości. Gdy jakiegoś poznaje zazwyczaj jaki jest dowiaduje się po kilku zdaniach ale podchodzę z rezerwą.
Najzwyczajniej w świecie, uważam, że jeśli mamy 100 ludzi przed sobą i 99 już udowodniono np kradzież, nie znaczy to, że wszystkich mamy pakować do pierdla. Wpakować należy 99, a ostatnią sprawę zbadać indywidualnie. To jest normalne podejście do jednostki. Konsekwencją podejścia komunistycznego czyli odpowiedzialności zbiorowej jest to, że wszystkich można zaszufladkować. Wedle tej idei, Ty i ja jesteśmy złodziejami, mordercami, gwałcicielami etc No bo przecież nie jeden Polak taki jest, to na pewno wszyscy tacy jesteśmy no nie?
A to, że wśród murzynów inteligentni stanowią mniejszość to inna para kaloszy ale też nie zmienia to faktu, że u innych ras też tak jest. Ludzie o inteligencji kwalifikującej się do geniuszu zawsze jest z 0.2% całości. Nawet choćby i takiej na poziomie trochę ponad średniej też jest mniejszość.
Nawet mam dowód -wybory. Francuzi mają multi kulti, mają dużo mudzinów, brązowych i kilka innych kolorów i wybierają socjalizm. U nas zdecydowaną większością jest rasa biała aryjska i .. też wybierają socjalizm.
Nieważne jaką grupę weźmiesz pod uwagę krzywa laffera zawsze wygląda tak samo, a jedynie nieznacznie może się przesuwać mediana.