18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Imigrancki szał na ulicach Francji.

Maciek93PL • 2010-09-03, 17:05
Zobaczcie murzyńsko-muzułmański szał we Francji. :plzdie: Lewacy patrzcie jaki śmietnik możecie zrobić ze swojego kraju. :dead:
Naziole w kilka minut zrobiliby porządek z tym gównem bo w końcu do czegoś się muszą przydać.


ttt666

2010-09-03, 17:19
kill all :snajper2:

zajebiście że polacy to rasiści, moze u nas takiej popeliny nie będzie
kiedyś we francji przeważąli biali, a teraz druga afryka

CockSparrer

2010-09-03, 17:47
schowaj sie z tym swoim opisem, widac po twojej sygnaturze, ze maly dzieciak jeszcze jestes, tak bardzo chcesz zaimponowac bialym braciom? nastepny k***a obronca kraju, wiesz co nazisci robili z naszym krajem? jakie mieli wobec Polski plany? wyobraz sobie, ze nie tylko komunisci do nas strzelali. ukoncz chociaz gimnazjum i poznaj historie zanim sie bedziesz wypowiadal na temat o ktorym pojecia nie masz. A najlepiej zrob to samo co twoj kochany adolfik... :samoboj:

Maciek93PL

2010-09-03, 18:01
@CockSparrer Ale ja nie lubie tez naziolów i dlatego napisałem że mogliby się chociaż do czegoś przydac więc pomyśl zanim zaczniesz krytykować

Lumpex75

2010-09-03, 20:11
Czyli każdy który nie lubi czarnych jest nazi ok powodzenia

Mocherek

2010-09-03, 21:19
allaha mowi zeby kochac i szanowac wszystkich ludzi , islam to religia pokoju

kocur

2010-09-04, 10:57
kurde no nie wiedziałem że chłopaki z Lumpexa tu zaglądają ,a nawet ze Sparrera.
Tu nie chodzi o kolor skory juz nawet, ale przyjeżdżają z innych krajów, za lepszym życiem, wiec niech sie zachowują jak normalnie ludzie, a nie robia burdel na ulicy i później plączą ze sa prześladowani, brak slow.

Apollo

2010-09-05, 02:03
Szkoda, że kilku nie zastrzelili... Miękkie faje Francuzi sami ich wpuścili do siebie a teraz nie mają jaj żeby się ich pozbyć... W 1939 bombardowali Niemców ulotkami żeby zaprzestali wojny, gdy my - Polacy - walczyliśmy w kampanii wrześniowej... Żal mi tego tchórzliwego narodu, zadufanego w sobie - w Polsce nigdy nie dojdzie do sytuacji, abyśmy musieli się pozbywać arabusów bo im nie pozwolimy podpalać naszych domów... Jeszcze jedno - nie jestem nazistą - jestem patriotą.

xyz893

2010-09-10, 15:24
Niszczyc islam w europie! Wysiedlić stąd murzynów, cyganów, muzułmanów i razem z nimi całe lewactwo. Ciekawe czy dalej by byli tak wielkimi obrońcami bambusów jakby po obcowali z nimi na ich terenie z miesiąc (o ile by przezyli)

Złowroga Pralka !

2010-09-10, 15:25
pokaż mi 5 białych francuzów nie wyznających islamu w której kolwiek dziedzinie sportowej ; p

ch...........in

2010-09-10, 15:53
CockSparrer bardzo dobrze napisał! Przecież to jest zgroza! Jak można żywić taką nienawiść do ludzi o innym kolorze skóry??!!! Do żółtych, czarnych, czerwonych itd itp nic nie mam, to ludzie jak my wszyscy i potępiam każdego kto jest wobec nich wrogi poza tym nie cierpię nazistów i komuchów. Ale tu nie chodzi o kolor skóry tu chodzi o religie. Muzułmanów nie lubię bo ich religia jest po prostu chora! Powiem szczerze że gdy słyszę że jakaś k***a muzułmanka w Europie poczuła się "urażona" bo w chrześcjiańskim kraju gdzieś w miejscu publicznym wisi Krzyż, gdy tymczasem setki chrześcijan jest mordowanych, prześladowanych, Biblie są palone itd w muzułmańskich krajach no to wybaczcie ale tego nie wytrzymuję. Najgorsze jest to że z tym prawie nic się nie robi a w powyższej sytuacji no afera na całą Europę! Powtarzam, żywienie do kogoś nienawiści, prześladowanie go tylko ze względu na inny kolor skóry jest czymś godnym największego potępienia lecz gdy chodzi o wiare czemu na ogień nie można odpowiadać ogniem? Oczywiście, że można i nawet w przypadku muzułmanów trzeba bo jak tak dalej pójdzie to do 2020 Europa będzie islamska... ja tu oczywiście nie namawiam nikogo do mordowania ludzi! Broń Boże, ale do tego aby nie dawać im żadnych ulg, żeby po prostu przyjeżdżanie tu (mam na myśli Europę) stało się dla nich nieopłacalne...

Louis

2010-09-10, 16:07
Portal ci sie pomylił pieprzony misjonarzyku ; ]

Lashlo

2010-09-10, 16:09
Darujcie sobie obrażanie innych, źle to się dla Was skończy.

Slavonic

2010-09-10, 16:12
CockSparrer napisał/a:

schowaj sie z tym swoim opisem, widac po twojej sygnaturze, ze maly dzieciak jeszcze jestes, tak bardzo chcesz zaimponowac bialym braciom? nastepny k***a obronca kraju, wiesz co nazisci robili z naszym krajem? jakie mieli wobec Polski plany? wyobraz sobie, ze nie tylko komunisci do nas strzelali. ukoncz chociaz gimnazjum i poznaj historie zanim sie bedziesz wypowiadal na temat o ktorym pojecia nie masz. A najlepiej zrob to samo co twoj kochany adolfik... :samoboj:



Lepiej pomyśl co taka imigracja może zrobić z Polską,a potem ślij takie posty.