18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Imigranci drwią z Polaków

Avitus • 2012-08-07, 21:23
Smutna prawda.

Groem

2012-08-07, 21:34
Z amerykanów też się wszyscy śmieją jednak każdy się tam pcha w miarę możliwości oczywiście.

Czesiek181

2012-08-07, 21:57
Marokance to są debile tak prawdę mówiąc,polowa z nich nawet nie pracują tylko po zasiłki zapie**alają,robią dzieci,a w pracy To są śmierdzące lenie.Proponuje zabijać Marokańczyków i arabów.A Polki idiotki dają dupy Marokańczykom bo powiedzą parę słodkich słówek.

McMenel

2012-08-07, 21:59
Kolejne pseudointeligentne pojeby.

Tadeis

2012-08-07, 22:29
Hmmm. 7:14 "Za 4 lata nie będzie niczego". Uniwersytet Podlasie XXI wieku Białystok. Wszystko jasne jak słońce kto jest ich zwierzchnikiem... Kononowicz ... Krzysztof Kononowicz .

blackluck

2012-08-07, 22:38
Nie chcę mi się wywodzić na ten temat, zwłaszcza Czeczetkowicza, bo uważam że jest hipokrytą.
Nie wiem co nim kieruje, co ma za wizję w głowie... ale żeby brać grube tysiące za wywiad z Kononowiczem ?! Widocznie chciał się dorobić, dla chcących proponuję poszperać trochę na jego temat, zacznijcie od kanału yt, i jego przygody z bycia koneserem i znawcą muzyki =D

merh

2012-08-07, 22:47
mozecie uwazac,ze to co mowią to smiech na sali,ale patrzac na to co sie dzieje,to naprawde ich słowa sie potwierdzają.Kupowanie kamienic z lokatorami a pozniej udupianie ich,a żeby sie wyprowadzili,w prosty sposób w majestacie "prawa":odcinanie prądu,wody,ogrzewania.ludzi z filmu nie znam,ale ich poglady i rozgoryczenie podziela zapewne wielu Polaków.

Swoja drogą:coraz wiecej na sadolu tresci proPolskich. Więcej tego!

lepussy

2012-08-07, 22:50
Nie wierzę, że ci goście mają tytuły naukowe. Trochę ogłady k***a; a jak już robią materiał wideo to trochę profesjonalizmu, bo to wygląda na wytwór gimbusa.

_R...........s_

2012-08-07, 23:07
Mi oni bardziej wyglądają na 2 żulików, którzy podpici w parku opowiadają sobie swoje "historie", co jest częste wśród podpitych meneli.
Mnie rozj***ła wymówka, że obcokrajowcy w Polsce odbierają pracę, tak więc typ nie może pracować w swoim zawodzie, a podobno k***a jakiś doktor. Czyli co, do Polski przyjeżdża inteligencja z innych krajów. W internecie znalazłem, że to jakiś asystent Kononowicza, więc jest to ich guru. Oni naprawdę mają jakąś szkołę skończoną?

K-...........an

2012-08-07, 23:35
Oni to chyba dyblomy aukowe to w paczkach z chipsami znaleźli, albo dostali od Reader's Digest, wraz z kluczykiem...

Najbardziej urzekające "fakt autentyczny i multum zaplątywania się przy trudnych wyrazach, albo podpici, albo iq glonojada

maniok84

2012-08-08, 01:09
@kpaxian a ty w chipsach słownika nie znalazłeś niestety.

GnS

2012-08-08, 02:31
"fakty autentyczne" ... no tylko jebnąć

Machol

2012-08-08, 02:40
Jak tylko słyszę od kogoś "w Polsce nadal jest komuna" mam ochotę odpowiedzieć "a sp***alaj i nie pij już więcej". Chłopki niewyrobki, narzekać to pierwsi ale robić nie ma komu, bo to, bo tamto, bo układy, bo komuna, bo spisek masoński i tym podobne pierdoły.

SawThis

2012-08-08, 02:59
mgr a mówi o faktach autentycznych,,,

midnightc

2012-08-08, 03:25
Tytuł powinien być - "mgr" Cygan z kolegą naśmiewają się z Polaków.