18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Imam Kopenhagi przemówił: Europejki same są sobie winne!

Jai • 2013-04-16, 14:30
Naczelny Imam Kopenhaski Shahid Mehdi wytłumaczył, dlaczego dochodzi do gwałtów w Europie. Otóż jak podaje, Europejki nie nosząc chust i nie zasłaniając twarzy „pożądają tym samym gwałtów”.

„Kobiet nie powinno się szanować, kiedy nie uznają hidżabu (1), wówczas one są winne, jeżeli zostaną zaatakowane”. Nadmienił, że: „Kiedy nie są ubrane nie należy im się jakikolwiek szacunek”.
Mehdi cieszy się najwyższym respektem w Danii i jego słowa są szczególnie uprzywilejowane, ponieważ jako Imam, ma prawo dokonywać interpretacji Koranu. Przypomnijmy zarazem o pewnej sprzeczności, mianowicie wedle islamskiego prawa, kobieta zgwałcona jest nieczysta i powinna zostać ukamieniowana by „odzyskać honor rodziny” Wobec tego nie pozostaje im nic innego jak gwałcić nasze kobiety.

(1) – skłonność do skromnego ubioru, noszenia chusty zakrywającej włosy uszy i szyję.




Pogonić to towarzystwo z cywilizowanych landów! :jezdziec:

źródełko:
Klik

remi1982

2013-04-16, 14:37
Przyjeżdżają muzułmańskie świnie do europy i mają czelność mówić europejką, jak mają żyć, ubierać się, gwałcą nasze kobiety i twierdzą, że to ich wina. No k***a brak mi słów. Każdego z nich powinno się zaj***ć, zapakować w świńską skórkę i do dziury, tak jak robili to żydzi.

Laaska

2013-04-16, 14:46
zapakować w świńską skórkę i do dziury

nemiroff

2013-04-16, 14:48
mobilizacja k***a!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zyzyryxy

2013-04-16, 14:50
Jai napisał/a:

...Kobiet nie powinno się szanować, kiedy nie uznają hidżabu (1)...



kozojebców nie powinno się szanować, kiedy są kozojebcami :)

cys23

2013-04-16, 14:53
Tak chcieli, tak mają multi-kulti, pierd*lone lewicowe patałachy. W dupach się poprzewracało całej zachodniej Europie, żeby im nawet dojść do głosu dawać. Skończy się tak, że biały człowiek będzie gnębiony przez te szmatogłowe cepy. jak ja się kur*a cieszę, że nie dożyję tych lat, ale serce mnie ściska jak pomyślę że moja córka może się załapać na przymusowy islam...

A najśmieszniejsze jest to, że wygląda to tak, że środek Europy będzie ostatnim bastionem zwalczania brudnej zarazy. Wasi synowie/wnukowie/prawnukowie będą po raz kolejny ratować Europejską dupę, żeby potem Polska była znów r*chana przez wszystkich dookoła...

Zaprawdę powiadam wam...!

Orlock

2013-04-16, 15:11
Zapakować w świńską skórkę i do dziury!

ProVVe

2013-04-16, 15:11
No k***a mało co mnie tak wk***ia jak taka spasiona islamska świnia... Za sama mordę należy pociągnąć go do odpowiedzialności za tych szmatłogłowych zjebów! Wypuścić Andersa, dozbroić i nie werbuję ludzi na kolejną krucjatę...

trabus

2013-04-16, 15:14
Na szczęście niedługo, jak nie Kim to inny pojeb wykona formatowanie niskopoziomowe co bardziej rozwiniętych rejonów świata. Wtedy to bydło będzie mogło się spokojnie paść na łąkach i ch*j z nimi. Nas już tu nie będzie. Mam tylko nadzieję, że USA albo inna Rosja zademonstruje w praktyce powstawanie ground zero ocean na miejscu siedlisk tego ch*jstwa :D

Shatter

2013-04-16, 15:14
A macie inne źródło niż zj***na cebulacko polacka strona na fb?

Ja...........ro

2013-04-16, 15:15
Z jednym, po pewnej modyfikacji, musze sie zgodzić - "europejki lecące na ciapatych pragną gwałtów"
Reasumując, wszystkie zafascynowane egzotyką i chętne do pieprzenia się ze wszelkiej maści brudem faktycznie nadaje się wyłącznie do ukamienowania.

ZimnySkurwiel

2013-04-16, 15:21
Europejska kobieta, która wyszła za brudasa to zwykła szmata, więc powinniśmy mieć gdzieś ich los.

Re...........ms

2013-04-16, 15:36
j***ć ciapatego, ale trzeba przyznać że niektóre panny rzeczywiście ubierają się jak rasowe k***iszcze... na szczęście są też równie łatwe, więc gwałty się nie zdarzają.

ZiggyChajzer

2013-04-16, 15:39
do wora i do jeziora ciapatych sk***ysynów... i całe j***ne lewactwo odpowiedzialne za ich masową imigrację do Europy...