18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Imagine...

Joker166669 • 2023-03-09, 22:19
Cześć Sadole! Jako, że podoba Wam się mroczniejsza strona mojej twórczości, podrzucam kolejny materiał własny. Może ten też Wam podejdzie :)

Ps. Wiem, że można było podłożyć znacznie lepsze ujęcia od naszych sąsiadów ;) jednak w założeniu chcieliśmy dotrzeć muzą do szerszego grona odbiorców...

Enjoy!



Halman

2023-03-09, 22:21
Joker166669 napisał/a:

Jako, że podoba Wam się mroczniejsza strona mojej twórczości, podrzucam kolejny materiał własny.



ktoś cie okłamuje

ruddie

2023-03-09, 22:21
Muza ok, ale tak głupi, lewacki tekst, że zęby bolą.

T3RMINATOR

2023-03-09, 22:30
Łap piwko fajna muza.

ruddie napisał/a:

Muza ok, ale tak głupi, lewacki tekst, że zęby bolą.



Tekst raczej obrazuje utopię.

hasfar

2023-03-09, 22:39
W kolędzie, którą wrzuciłeś robotę robił damski wokal, jest tam takie "wyciąganie" - utwór jest świetny.
Tutaj - dla mnie się, nie podoba się.

Pawehan

2023-03-09, 22:52
Idź się utop gimbusie

Siriuz

2023-03-09, 22:53
ruddie napisał/a:

Muza ok, ale tak głupi, lewacki tekst, że zęby bolą.



Nie mylić hipisów z lewakami. Lewaki dzisiaj przecież popierają tę wojnę i jeszcze ją ochoczo finansują.

PIs

2023-03-09, 23:11
Komu się podoba? Zwykle gówno, którym zaśmiecasz tak poważną stronę jak sadistic.

psotna_cipka

2023-03-09, 23:17
Pokój... Wielkie słowa. Jeszcze trochę i cały świat oszaleje w wojennej pożodze. Będzie jatka. Nic tak nie stymuluje wzrostu gospodarczego jak wojna i sprzedaż broni. Jak myślicie dlaczego Ukrainie dozują wsparcie i dostawy sprzętu? Bo nie chodzi o wygraną którejś ze stron. Chodzi o kasę. Im dłużej i więcej konfliktów trwa tym lepiej. Aż kiedyś, któryś pojeb, typu putin, kim czy jakiś inny, który ma kontrolę nad dostatecznie dużą, siłą nie naciśnie guzik. Wtedy będzie już za późno...

Heliar

2023-03-09, 23:21
Aż musiałem wejść na youtuba, żeby dać łapkę dół.

Arashi91

2023-03-10, 00:18
Masz taką pannę w zespole, a wszystkie zbliżenia są na typa ,który wygląda jak zły czarodziej z Atomówek. Fix this bro...

surojak

2023-03-10, 02:32
Eeee Odgrzewany kotlet z ta piosenką, której osobiście nie trawie bo jest o niczym. Taki typowy tekst dla 11 letnich dziewczynek i jakaś utopia o niczym. Muzycznie słabo i nudno ale spoko do radia na pewno Cię wezmą bo tam jest taki poziom. Teledysk tragiczny nudny. To jest sadistik wiec trzeba było wrzucić jakieś obcinanie głów, trupy i flak, bebechy na wierzchu. Oczywiście po "dobrej stronie mocy" i tej złej tylko, że by Cię jutubeł zablokował za aganeurę waldemara i nasłał cba, hwdp i cia i who i mosad za rasizm i homofobie.

Dlatego ewidentnie widać,. że jest to skok na kasę w Twoim wykonaniu.
Zatem propinuje dodać jeszcze czepionki, że jak to one nie ratują swiata, wrzucić pare pand, jakiś homosiów całujących się w skarpety, oczywiście jakieś wolne i wyzwolone kobiety z harda, gdzie był ostatio wywiad z nimi jak to szczanie do paszczy je wyzwala. A jeszcze wziąć kredyt, zjeść makdonalda z robaków. I będziesz miał 100.000,000 wyświetleń i wspaniałą karierę.

Syn_Milionera

2023-03-10, 04:07
Nie chce mi się tego słuchać, ale powierzchownie widzę tutaj chęć przypodobania się (jakaś pseudo mroczność) i wypromowania się na wojnie.

Ot manipulacja. Czyli zarodek wszelkiego zła jakie mamy na świecie, w tym wojen.

PS: Yebaniec jeszcze sobie Johna Lennona na początku tytułu na YT ustawił.

dawkeo0

2023-03-10, 04:40
Co za gowno, mozesz juz wypie**alac bo wiekszosc uzytkownikow tej strony gardzi twoją "muzyką". Uzytkownikow ktorzy od wiele lat byli wysylani na komede przez twojego sponsora "NigdyWiecej" za wolnosc slowa jaka mogli sie cieszyc na tym portalu.