18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ile mamy płci?

~Velture • 2024-03-06, 18:00
Witamy w dystopii.
W kanadzie wchodzi ustawa gdzie można iść na bodajże 20 albo 25 lat do pierdla za komentarze przeciwko lgbt, mniejszościom itp.
W usa już widzimy już jak to ładnie działa i posłusznie przyszłe pokolenie niewolników zostaje wytresowane aby nie mówić nic wbrew żymiańskiej retoryce lewicowej.


Veni_Vidi

2024-03-06, 18:26
Moja odpowiedź to: 125
i jest szansa na więcej ale nikt ich nigdy nie widział.

youzeck1984

2024-03-06, 18:30
Ja pie**ole, jakie Ci ludzie mają już sprane głowy. I niestety jest to objaw „pracy” rządu tego państwa… ta jedna to się bała ewidentnie, że ją ktoś podpie**oli za „mowę nienawiści”… Kanada, kiedyś kraj mlekiem i miodem płynący… teraz to poligon doświadczalny lewackiej patologii… :roll:

trzonek1pl

2024-03-06, 18:42
youzeck1984 napisał/a:

Ja pie**ole, jakie Ci ludzie mają już sprane głowy. I niestety jest to objaw „pracy” rządu tego państwa… ta jedna to się bała ewidentnie, że ją ktoś podpie**oli za „mowę nienawiści”… Kanada, kiedyś kraj mlekiem i miodem płynący… teraz to poligon doświadczalny lewackiej patologii…



czyli najlepiej z jutuberkami i psedo tiktokerami nie gadac

Budrys2000

2024-03-06, 18:48
youzeck1984 napisał/a:

Ja pie**ole, jakie Ci ludzie mają już sprane głowy. I niestety jest to objaw „pracy” rządu tego państwa… ta jedna to się bała ewidentnie, że ją ktoś podpie**oli za „mowę nienawiści”… Kanada, kiedyś kraj mlekiem i miodem płynący… teraz to poligon doświadczalny lewackiej patologii…



Pisanie "Ci" też objawem mądrości nie jest


;-)

ProVVe

2024-03-06, 19:05
ALe co wy Kanada i USA... Nawet nie wiecie ze ustawa zaraz bedzie pod glosowanie prosze... 15 stycznia o tym juz mowili. Tydzien temu ta suka z lewicy Katarzyna Kotula ma sie tym zajac i zwiazkami partnerskimi... Juz pie**oli jak szybko trzeba to wprowadzic i projekt jest juz gotowy......... ROZUMIECIE to? Jelsi powiesz, ze lgbt to nie ludzie a ideologia (bo o to pytali sie w jednym z wywiadow) to pojdziesz siedziec jedna suka z PSL nie odpowiadala, a stwierdzila ze tym zajmie sie sad...


https://www.pap.pl/aktualnosci/ministra-ds-rownosci-za-chwile-zaprezentujemy-ustawe-o-zwiazkach-partnerskich


Prosze... Jeszcze troche bedziecie srac po gaciach na własnym podworku zeby jakiegoś pedała wyzwać od pedałów. MOWIŁEM i bede mowil lewica, psl i wszystko co zwiazane ze skrajnym lewizmem powinno zostac zbite, zatłuczone na ulicy... Bez sadow tylko po jednym takim zj***nym wpisie powinni lezec z kilofem w potylicy. pie**ola o wolności słowa ale tylko ich k***a i przysiegam bede wyzywac jak leci tych zjebow

dżonyłojlker

2024-03-06, 19:10
Wygląda na wyreżyserowane, ale dobrze pokazuje co nas czeka jeśli nie zaczniemy fizycznie usuwać przedstawicieli lewactwa. Tak jak mówiła "Baba z Sopotu" - usunąć fizycznie, terminejt.

Maniecky

2024-03-06, 20:42
youzeck1984 napisał/a:

Ja pie**ole, jakie Ci ludzie mają już sprane głowy. I niestety jest to objaw „pracy” rządu tego państwa… ta jedna to się bała ewidentnie, że ją ktoś podpie**oli za „mowę nienawiści”… Kanada, kiedyś kraj mlekiem i miodem płynący… teraz to poligon doświadczalny lewackiej patologii…



Kto ma tu sprane glowy? Przeciez widac ze zadna z nich nie kupuje tego. Jedna jest po prostu swiadoma czasow w jakich zyjemy i zagrozen plynacych z obrazy transowego majestatu w jej kraju.

smc

2024-03-06, 20:54
Mądre i ładne dziewczyny.

psotny_fiutek

2024-03-06, 21:21
Maniecky napisał/a:

Kto ma tu sprane glowy? Przeciez widac ze zadna z nich nie kupuje tego. Jedna jest po prostu swiadoma czasow w jakich zyjemy i zagrozen plynacych z obrazy transowego majestatu w jej kraju.



No to są w takim razie niewolnicami systemu.

Zresztą tak samo jak ty...

Podoba się taka odpowiedz?

smc napisał/a:

Mądre i ładne dziewczyny.



Ani to mądra ani to ładne....

Ot co !

AdamK90

2024-03-06, 21:49
ProVVe napisał/a:

ALe co wy Kanada i USA... Nawet nie wiecie ze ustawa zaraz bedzie pod glosowanie prosze... 15 stycznia o tym juz mowili. Tydzien temu ta suka z lewicy Katarzyna Kotula ma sie tym zajac i zwiazkami partnerskimi... Juz pie**oli jak szybko trzeba to wprowadzic i projekt jest juz gotowy......... ROZUMIECIE to? Jelsi powiesz, ze lgbt to nie ludzie a ideologia (bo o to pytali sie w jednym z wywiadow) to pojdziesz siedziec jedna suka z PSL nie odpowiadala, a stwierdzila ze tym zajmie sie sad...
Prosze... Jeszcze troche bedziecie srac po gaciach na własnym podworku zeby jakiegoś pedała wyzwać od pedałów. MOWIŁEM i bede mowil lewica, psl i wszystko co zwiazane ze skrajnym lewizmem powinno zostac zbite, zatłuczone na ulicy... Bez sadow tylko po jednym takim zj***nym wpisie powinni lezec z kilofem w potylicy. pie**ola o wolności słowa ale tylko ich k***a i przysiegam bede wyzywac jak leci tych zjebow



Brawo, Brawo ,są jeszcze normalni ludzie. Jestem z Tobą brachu. Mnie też mordy nie zamkną


:evil:

zdun

2024-03-06, 22:07
Ponieważ jeszcze mogę napisać, sp***alać robaki. Co to k***a ma być, zjeby genetycze wykrywać tam skąd przyszliście.

Psilocke

2024-03-06, 23:48
A ja wam znowu napiszę, że ktoś krok po kroku realizuje swój plan i wciska to gdzie się da żeby wk***iało.

Taka hipotetyczna sytuacja, możecie ją nazwać teorią spiskową.
Najpierw będą ludzi zamykać za mówienie, że płcie są 2 itp. Ludzie się wk***ią ale jeszcze będą bali.
Potem np wprowadzą rejestr takich osób, coś jak z pedofilami. Ludzie się wk***ią ale jeszcze będą się bali.
A jeszcze później będą odlawiali takich co to normalnie z babą czy chłopem chce seksu. Ludzie się wk***ią i już podejrzewam lekkie zamieszki.
To spowoduje, że w majestacie prawa będzie można naslac na nich wszelkie służby.
No a, że normalnych ludzi jest jednak więcej to trzeba będzie jakieś obozy dla nich potworzyć aby odizolować od tego wspaniałego kolorowego społeczeństwa.
W rezultacie w społeczeństwie pozostaną tylko jednostki zbyt głupie aby to zrozumieć lub zbyt przestraszone aby zabrać głos.
Społeczeństwo, które nie zakwestionuje żadnej głupoty żadnych rządzących.
A nie od dziś wiadomo, że najgorszym elementem demokracji jest lud.