18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

iIVIaTTy Montage czyli genialny fragmovie

trane1 • 2011-05-31, 09:20
Ktos mial za dużo wolnego czasu :snajper2:


Ryuk

2011-05-31, 13:21
Świetny filmik, faktycznie komuś musiało się bardzo nudzić, no ale efekt jest :D Szkoda, że takie krótkie, bo miło się ogląda "dead bodies everywhere".

Ps. Co to za nuta? :D

Ps. 2 - nutka: Corner (Morphable Remix) (Blue Stahli Corner Competition) :P

Dalione

2011-05-31, 14:21
Ps. 3 - istnieje opcja edytuj.

A Fragmovie cóż, w grę nie grałem bo mój gracik nie uciągnie tych wymagań ;-(

777

2011-05-31, 14:38
Też sobie mogę włączyć aimbota i celowanie w klatę (teraz w COD4 nawet PB się nie aktualizuję... :P ).

sz...........r9

2011-05-31, 14:53
@up
No cóż nie twoja wina, że jesteś dzieckiem nie umiejącym grać i wyzywającym ludzi od czitów ;] Taki sie urodziłeś ....

klema

2011-05-31, 15:07
oficjalnie: Nie jaram się grami w internecie !
nieoficjalnie: Oglądałem 3 razy. Nie znudzi mi się.

garłacz

2011-05-31, 15:07
Nak***ia na xklocku chyba, dlatego taki pseudoaimbot. :)

tiger188

2011-05-31, 15:09
@UP
no cóż nie twoja wina że jesteś tak naiwny i nie miałeś okazji pograć online, bo komunia dopiero za rok, że nie ma gry bez cziterów* . A ten najwyraźniej używa aimbota, i ordynarnie się tym przed wszystkimi chwali, a niektórzy pewnie rozdziawiają mordę na jego widok.

trane1

2011-05-31, 15:19
@up
ta prowokacja jest zbedna bo my i tak wiemy ze jestes idiotom ^. ^
to ze ty nie umiesz grac w fps bo preferujesz, simsy a moze nawet jakies łatwiejsze strategie typu hm... no dobra nie oszukujmy sie ty w żadną strategie byś nie umial zagrać, no ale czasem nie mozna wymagac zbyt wiele od osób które brną w brodziku intelektualnym, wracając do tematu jaki sens miałoby nagranie filmy z czitem i potem obrabianie,edytowanie go przez kilka dni, w odróżnieniu od ciebie nikt jest aż takim debilem.
Widzisz jak sie przez ciebie rozpisałem !? a i tak pewnie nie będzie ci sie chcial tego przeczytać bo ciebie opinia innych nie interesuje jak każdego trolla (wybaczcie mi stylistykę)

shogo

2011-05-31, 15:38
polecam 2 dobre fps:
Crysis 2 dobry fps bez cenzury klną aż miło ;]
oraz Battlefield Bad Company 2 jak wyrzej tyle że klimat wojenny w złej kompani ;]

hardfall

2011-05-31, 15:45
gralem w ta gre jest pelno tam takich ;) , lecz nie twierdze ze on akuratnie ma aim'a...

MasterRokhan

2011-05-31, 15:49
Jeśli tu chodziło o strzały do rytmu muzyki to janko muzykant z niego nie będzie..

MrWicked

2011-05-31, 16:06
ch*j nie filmik. Grał z jakimiś botami na easy które nawet w niego nie celowały. Conajmniej dwie akcje jak miał kolesia na plecach który zwyczajnie sobie dalej biegł. Nie no ja rozumiem że poświęcił sporo czasu i o takie akcje "na prawdę" ciężko ale jak już coś robimy to nie lećmy w ch*ja.

Trickshoty fajne, ale jak fragmovie to należy mu się karny ku*as za puszczanie w las.

trane1

2011-05-31, 16:45
a jak walil przez sciany to pewnie mial wh wmontowane w okulary hm?

teken

2011-05-31, 17:33
Dobry filmik, choć jestem zwolennikiem battlefieldów, a CoD zbrzydł mi po 4, to ogromne piwo za montaż filmu, choć większość akcji to typowe farty, przemknięcie na plecy, kto grał w CoDy ten wie o czym piszę ;) Jak bym miał kompa na frapsowanie Bad Company 2 to bym miał nieziemski frag movie ;d