18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Idzie markotny facet ulicą

epo • 2012-07-26, 13:00
Idzie markotny facet ulicą.
Przechodzi koło mężczyzny malującego płot i mysli sobie:
-Maluje płot tutaj. A jak pomaluje, to poźniej nie będzie tak, że ludzie zaczną wołać za nim: "UU!! Patrzcie! To ten co malował płot!!"... Z pewnością tak nie będzie...
Idzie dalej i przechodzi koło kiosku, a którym dziecko kupowało gazetę. Myśli sobie:
-Wyśle taki jeden syna po gazetę, potem sobie przeczyta ją do śniadania a potem w tramwaju przejrzy dział ekonomiczny... I co? I nie będzie tak, że ludzie będą wołać za nim: "UUU!! Patrzcie! To ten co czytał gazetę!!"... Z pewnością tak nie będzie...
Idzie dalej i przechodzi przez przejście dla pieszych, gdzie harcerz pomagał staruszce przejść przez drogę. Myśli sobie:
-Przeprowadza taki jeden staruszkę przez jezdnię, potem pewno pójdzie oddać krew... A ludzie i tak nie będą za nim wołali: "UUU!! Patrzcie! To ten co oddał krew!"... Z pewnością tak nie będzie...
Idzie dalej i myśli:
-A wystarczy raz zerżnąć owcę...

Dzichader

2012-07-26, 13:12
Zastanawia czemu zawsze muszą być porównania do trzech rzeczy i dopiero puenta. Jakby k***a nie szło tego krócej napisać.

pakicito

2012-07-26, 13:29
@up
widzę kolega nie aż taki markotny

BrunerOvned

2012-07-26, 14:37
Dzichader napisał/a:

Zastanawia czemu zawsze muszą być porównania do trzech rzeczy i dopiero puenta. Jakby k***a nie szło tego krócej napisać.



Idzie markotny facet ulicą.
-A wystarczy raz zerżnąć owcę...


Teraz dobrze? :D

ojojoj

2012-07-26, 15:53
prawda. reputacja zepsuta na dlugo. nie zebym r*chal owce. tylko tak mi sie wydaje.

anonymousm

2012-07-26, 17:51
Genialne! Nie tylko świetnie skonstruowane z tym trzykrotnym powtórzeniem, ale też znakomita polszczyzna! "Z pewnością tak nie będzie..."

ToPrzeciezJa

2012-07-26, 18:03
@Dzichader k***a, aleś markotny..

wudun

2012-07-26, 18:51
Dodam teraz jeden tekst który nie będzie miał dla was sensy chyba że pochodzicie z tego samego miejsca co ja:

Pereł majty

Kastrator

2012-07-27, 12:06
Dzichader napisał/a:

Zastanawia czemu zawsze muszą być porównania do trzech rzeczy i dopiero puenta. Jakby k***a nie szło tego krócej napisać.


Zawsze w szkole uczyli - najpierw trzy argumenty