18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Idź być gruby gdzieś indziej...

not_NULL • 2011-07-25, 13:00

...chociaż z drugiej strony fajna sprawa :D

Xenomorph08

2011-07-25, 16:45
Fajna sprawa być grubym? Pocić się wszędzie nawet jak nie ma słońca? j***ć w autobusach, trolejbusach, tramwajach, biurze, szkole czy tam gdzieś? Nie mieć kolegów i żeby się z ciebie śmiali, bili, wyganiali i rzucali harpunami?

imarid

2011-07-25, 16:56
Wiesz co to ironia? :C

Black Jack

2011-07-25, 17:07
@Xenomorph08

Nie, fajnie jest mieć własne pole grawitacyjne.

meszamorum

2011-07-25, 19:00
@up - najlepsze własne pole grawitacyjne to gruby portfel..

Adivost0

2011-07-25, 21:56
@Xenomorph08 - gruby+siłownia=morderca .

Taboretto

2011-07-25, 22:42
@Xenomorph08 ja tam jestem gruby kumpli mam, bity nie jestem (wręcz przeciwnie bo takie kozaki to tylko w gębie mocne jeden cios i po kolesiu), śmiali no owszem ale mnie to jakoś nie obchodzi, a pocenie się -od czego mamy dezodoranty w klasie miałem alkoholika i uwierz j***ło od niego mocniej niż od przeciętnego spoconego grubasa (a najgorzej jak taki zacznie coś gadać z japy jedzie jak z 7 kręgu piekieł) więc przykro mi ale chrzanisz farmazony :P

John_Doe

2011-07-25, 23:19
Taboretto napisał/a:

@Xenomorph08 ja tam jestem gruby kumpli mam, bity nie jestem (wręcz przeciwnie bo takie kozaki to tylko w gębie mocne jeden cios i po kolesiu), śmiali no owszem ale mnie to jakoś nie obchodzi, a pocenie się -od czego mamy dezodoranty w klasie miałem alkoholika i uwierz j***ło od niego mocniej niż od przeciętnego spoconego grubasa (a najgorzej jak taki zacznie coś gadać z japy jedzie jak z 7 kręgu piekieł) więc przykro mi ale chrzanisz farmazony :P



Gratuluję samozadowolenia. Idź się cieszyć z siebie gdzie indziej.

Samilo

2011-07-26, 01:31
"Po co taki człowiek żyje..."

thoms0n

2011-07-26, 03:18
Niech sobie żyją, ale niech za bilety, k***a, płacą więcej niż normalni ludzie.
To po prostu nie sprawiedliwe, że ja płacę tyle samo, ile gość, który jest praktycznie jak dwóch gości z 60KG worem tłuszczu między nimi. Ale nieee.... Bo jemu się, k***a, należy. Tak samo jak te stosy żarcia 6 razy dziennie.

BongMan

2011-07-26, 09:19
Śmianie się z grubych to moim zdaniem pedalstwo. Czy normalnego faceta obchodzi to czy inny facet jest gruby czy chudy? Raczej nie. Normalnego faceta interesują kobiety. Tak więc jeśli jeden facet interesuje się figurą drugiego, oznacza to że jest po prostu parówą :D

Xenomorph08

2011-07-26, 12:06
Taboretto napisał/a:

@Xenomorph08 ja tam jestem gruby kumpli mam, bity nie jestem (wręcz przeciwnie bo takie kozaki to tylko w gębie mocne jeden cios i po kolesiu), śmiali no owszem ale mnie to jakoś nie obchodzi, a pocenie się -od czego mamy dezodoranty w klasie miałem alkoholika i uwierz j***ło od niego mocniej niż od przeciętnego spoconego grubasa (a najgorzej jak taki zacznie coś gadać z japy jedzie jak z 7 kręgu piekieł) więc przykro mi ale chrzanisz farmazony :P



Idź być gruby gdzie indziej.