18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

idioto

matiqq • 2013-05-19, 13:31
Ciekawy w sumie pomysł. Nawet nie pękła.

riodoro1

2013-05-19, 23:51
Janek_93 napisał/a:

tak powiedziała Twoja matka jak Cie urodziła.


Gratuluję pierwszego postu.
Teraz wracaj do gimnazjum z takimi docinkami.

ocwpzw

2013-05-20, 00:46
toiman napisał/a:



Drutem to ty najwyżej możesz ciąć pajaca przed tą szybą i kumplami :mrgreen:

A więc proszę panów, jestem ekspertem i już tłumaczę.
Szyby w autach to nie są zwykłe szyby, nie są osadzone na uszczelkach, nie da ich się wybić z buta, ani wyciąć zwykłym drutem ;-)

Przednia szyba jest wklejana na cholernie mocnym kleju którego praktycznie nie sposób wyjąć w inny sposób prócz specjalnej żyłki. Zwykły drut jest za gruby, szczerbi szybę, trzeba mocno ciągnąć ( :P ), a w efekcie zazwyczaj kończy się jego przetarciem.



Bo żeby dobrze wyciąć to trzeba trochę praktyki mieć, i wiedzieć że nie targa się drutu po szybie, tylko w stronę karoserii, podkładając np. szpachelkę aby niczego nie porysować i nie przeciąć cienkiej, gumowej uszczelki. Jeśli potrzebujesz do tego specjalnej żyłki, to twoja sprawa, tylko nie próbuj wmawiać mi tutaj (oraz innym), że nie da się tego zrobić drutem, czy struną. Powtórzę jeszcze raz - szybę można wyciąć drutem (naturalnie nie każdym, ale to przecież oczywiste. Trzeba mieć trochę wyczucia w doborze drutu). Pozdrawiam :-P

Kwiatmajster

2013-05-20, 10:32
LRY - jakoś mnie to nie dziwi...

kalollo

2013-05-20, 11:55
kmsm1990 napisał/a:

toiman, pie**olisz, pie**olisz, pie**olisz...do wycinania szyb używa się drutu do wycinania szyb lub struny gitarowej. Można też użyć nożyka do tapet...ale po ch*j skoro łatwiej specjalnym drutem. Żyłką to sobie możesz rybkę złowić...o i tak ch*j bo haczyk z "drutu" potrzebny! Jak widzisz, bez drutu nie ma roboty.



Wycinałeś kiedyś jakąkolwiek szybę? Widziałeś, żeby ktokolwiek robił to nożykiem do tapet? Może nie wiesz jak wygląda nożyk do tapet? Szyby w samochodach są tak osadzone, żeby ich płaszczyzna była na równi z słupkami. Nie ma opcji żeby użyć takiego nożyka bo pod kątem najzwyczajniej by się złamał.
A moim zdaniem najlepsza do wycinania szyb jest linka stalowa o średnicy około 1mm (być może jest jeszcze cieńsza ale nie jestem pewien). Do kupienia w każdym sklepie motoryzacyjnym. Żyłka czy coś innego jest zbyt elastyczna, żeby na samym początku przebić się przez klej pod szybą. Nie wiem jak z drutem, bo tym nigdy nie próbowałem.

lwRazor

2013-05-20, 13:49
Widzę, że mamy na sadolu od liku mechaników samochodowych i szrociarzy, teraz już wiem dlaczego zadziwiająca ilość postów pachnie debilizmem :lol:

takija

2013-05-20, 19:05
kalollo napisał/a:



Wycinałeś kiedyś jakąkolwiek szybę? Widziałeś, żeby ktokolwiek robił to nożykiem do tapet? Może nie wiesz jak wygląda nożyk do tapet? Szyby w samochodach są tak osadzone, żeby ich płaszczyzna była na równi z słupkami. Nie ma opcji żeby użyć takiego nożyka bo pod kątem najzwyczajniej by się złamał.
A moim zdaniem najlepsza do wycinania szyb jest linka stalowa o średnicy około 1mm (być może jest jeszcze cieńsza ale nie jestem pewien). Do kupienia w każdym sklepie motoryzacyjnym. Żyłka czy coś innego jest zbyt elastyczna, żeby na samym początku przebić się przez klej pod szybą. Nie wiem jak z drutem, bo tym nigdy nie próbowałem.



Z racji zawodu wyciąłem juz nie jedną szybę samochodową. Nie jedną szybę także wkleiłem. Gdybyś wyraźnie i uważnie czytal to wyczytałbyś że napisałem że LEPIEJ zrobić to drutem niż nożem bo jest łatwiej...no ale ch*j, hejting być musi ;) Tak widziałem jak wycina się szyby nożykiem do tapet i TAK- jest to wykonalne ;) Nie próbowałeś to na ch*j się wypowiadasz.