18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Idiotka na wyciągu

CrazyEdek • 2024-02-16, 12:47
Nie ma to, jak w odpowiedniej chwili wyjąć smartfonik.


smc

2024-02-16, 13:15
k***a, mi też się coś takiego zdarzyłlo. Wyjdź z piwnicy, uprawiaj jakiś sport, miej przygody. Bądź szczęśliwy...

majkelson

2024-02-16, 13:16
smc napisał/a:

k***a, mi też się coś takiego zdarzyłlo. Wyjdź z piwnicy, uprawiaj jakiś sport, miej przygody. Bądź szczęśliwy...



To następnym razem użyj mózgu i sprawdź, czy siedzisz bezpiecznie a nie smartfoniki i wyjebongo, królewno

Zbyszek3000

2024-02-16, 13:48
Ja jako kozak pierwszy raz na wyciągu oczywiście jak najwyżej okazało się że na końcu trzeba wyskoczyć

mentarum

2024-02-16, 15:25
Jestem operatorem wyciągu krzesełkowego i jest to norma, praktycznie codziennie parapety tak robią, a to rękę złamią a to deskę... Norma :)

Sonal

2024-02-16, 16:10
Eeee normalna sprawa. Ośrodek Czarny Groń swego czasu dał fajną kompilację podobnych mistrzów :
https://www.youtube.com/watch?v=7_D0kqB6Ffg

Druga część na ich kanale.

Każdy kto jeździ na nartach - wie, że snowbordziści to zakały stoków jak pedalarze i motop*zdy dróg.
Powinni ich nie wpuszczać na stoki NARCIARSKIE.
Nie sobie idą na stoku snowboardowe.

MarS_80

2024-02-16, 20:21
To musi być poziom master że w zwykłej czapce jeździ , a inni w kaskach! Po umiejętnościach widać że raczej nie do końca.... :)

ziraelqq

2024-02-16, 22:21
mentarum napisał/a:

Jestem operatorem wyciągu krzesełkowego i jest to norma, praktycznie codziennie parapety tak robią, a to rękę złamią a to deskę... Norma



a wystarczy k***a odsniezyc zeby platforma pod krzeslem byla rowna i na odpowiedniej wysokosci.

Za ogladanie sadola w robocie tez placa

Sonal napisał/a:

Eeee normalna sprawa. Ośrodek Czarny Groń swego czasu dał fajną kompilację podobnych mistrzów :
Druga część na ich kanale.
Każdy kto jeździ na nartach - wie, że snowbordziści to zakały stoków jak pedalarze i motop*zdy dróg.
Powinni ich nie wpuszczać na stoki NARCIARSKIE.
Nie sobie idą na stoku snowboardowe.



A stary Cie r*chal nartami za mlodu

Zbysław

2024-02-17, 15:34
Najlepiej się jeździ naj***nym

kutan123

2024-02-18, 14:44
na sadolu sami postępowi ludzie, którzy wyszli z piwnicy i maja przygody japie**ole - jakie prochy zaczeliście brać ?