18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

JA...........or

2014-12-17, 19:44
Gosc co krecil ten film, tez jest pala bo k***a wyprzedzal go po pasie zieleni, potrzebne to ?
Ale bardziej mnie zastanawia fakt czym strzelal do niego ten typ ?

PatrolZG

2014-12-17, 19:45
Gazówka. No cóż, prosto na komendę z nagraniem.

kamuha

2014-12-17, 20:21
Kolego jeżeli to twoj film to od razu uderzaj z tym na komendę.

erniii

2014-12-17, 20:27
Niekoniecznie z Będzina, a tam koło elektrowni często stoi policja, szkoda że nie tym razem ;-)

gressik

2014-12-17, 20:29
co za plastuś w tym małym p*zdziku ???????? zastopował bym go i h*jem po ryju

Yoka_Brotherrr

2014-12-17, 20:48
kamuha napisał/a:

Kolego jeżeli to twoj film to od razu uderzaj z tym na komendę.




ho ho ho :D nie ładnie podpie**alać... lepiej się zemścić. bardziej smakuję... dogoń go, zgwałć w kloakę, spuść powietrze z kół, nasraj do chłodnicy... jest wiele sposobów, więc po co podpie**alać na policję skoro się nic nie stało ?

zonk

2014-12-17, 20:53
Z takim materiałem nie trudno będzie dojść co to za p*zda, więc śmiało na komendę.

creatorv7

2014-12-17, 21:03
Szczerze? Mimo że trochę za mocno go poniosło to przybijam mu serdeczne 5. Ciesz się że nie przyj***ł kierowcy w ten zakuty łeb. Sam jestem kierowcą i trochę polski zjeździłem i jak widzę takiego frajera jak koleś na filmiku to czynię podobnie. Skoro włączasz się do ruchu , to po kiego ch*ja piłujesz te auto do końca pasa? Nie dało się jak na normalnego przystało przyhamować i poczekać aż będzie wolne albo go ktoś wpuści? Wj***ł mu się przed maskę jak ślepy do kina i sie dziwi że go wyprzedził i zajechał. Chamstwo tępi chamstwem, niestety w Polsce inaczej się nie da. Każdy sadol który trochę za kierownicą przesiedział ze mną się zgodzi. Jazda na suwak to nie wpie**alanie się na pałe. Jak zaniesie to na komende i pan dyżurny będzie kumaty to wlepi mu pocztówkę na święta. Wymuszenie pierwszeństwa także podlega pod KK.

piterek098

2014-12-17, 21:30
widać że strażnik teksasu nawet szczelbe ma

srasshole

2014-12-17, 22:45
creatorv7 napisał/a:

Szczerze? Mimo że trochę za mocno go poniosło to przybijam mu serdeczne 5. Ciesz się że nie przyj***ł kierowcy w ten zakuty łeb. Sam jestem kierowcą i trochę polski zjeździłem i jak widzę takiego frajera jak koleś na filmiku to czynię podobnie. Skoro włączasz się do ruchu , to po kiego ch*ja piłujesz te auto do końca pasa? Nie dało się jak na normalnego przystało przyhamować i poczekać aż będzie wolne albo go ktoś wpuści? Wj***ł mu się przed maskę jak ślepy do kina i sie dziwi że go wyprzedził i zajechał. Chamstwo tępi chamstwem, niestety w Polsce inaczej się nie da. Każdy sadol który trochę za kierownicą przesiedział ze mną się zgodzi. Jazda na suwak to nie wpie**alanie się na pałe. Jak zaniesie to na komende i pan dyżurny będzie kumaty to wlepi mu pocztówkę na święta. Wymuszenie pierwszeństwa także podlega pod KK.



tobie to chyba ojciec w nocy do łóżka wchodził.

vass

2014-12-17, 22:56
@creatorv7 jak ktoś się włącza do ruchu na pasie rozbiegowym, to się go wpuszcza, albo zmienia pas jak jest wolne, ale na pewno nie po chamsku ciśnie byle udowodnić jaki jestem głupi i za ch*ja nie wpuszczę.

creatorv7

2014-12-17, 23:17
Cytat:

@creatorv7 jak ktoś się włącza do ruchu na pasie rozbiegowym, to się go wpuszcza, albo zmienia pas jak jest wolne, ale na pewno nie po chamsku ciśnie byle udowodnić jaki jestem głupi i za ch*ja nie wpuszczę.

W normalnej sytuacji tak, ale jak widać kamerzysta ciśnie ile może żeby jeszcze wyprzedzić busa, a potem gdy już widzi że pas się kończy na siłę wbija się za niego. Ja też jestem życzliwy, nawet babcie na pasach puszczam, ale nie jak taki typowy cwaniak z bmw próbuje nadużyć życzliwości.



Sytuacja taka jak na filmiku wyżej (gdyby zamiast obszaru wyłączonego z ruchu była banda - koleś z suva wj***łby się kamerzyście przed maskę tak jak to zrobił później) Nie umie cwaniak zjechać jak ma wolne tylko ciśnie do końca i na pałe wymusza. Jakbyś postał w korku jeden z drugim i widział wyczyny takich cwaniaków co to leci do końca i wymusza to byś zmienił zdanie.


Cytat:

tobie to chyba ojciec w nocy do łóżka wchodził.



Nie przeżywaj tak, bo majtek nie dopierzesz.