18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

idiota+dach+barierka=ból

GnS • 2011-01-05, 18:56
jak w temacie, warto zobaczyć...epic fail. na pewno w te 9 sekund zdążył się posrać :mrgreen:


może i staroć ale warto obejrzeć albo sobie przypomnieć.

stevn

2011-01-06, 02:29
tu nie chodzi o film na internetowym forum tylko o sam fakt że ludzie wrzucają starocie żeby błysnąć i usprawiedliwiają to "warto sobie przypomnieć". suchar jak ch*j i jeszcze ludzi którzy twierdzą że to suchar nazywa ćwierć inteligentami... pie**ol się chłopie ze swoimi filmikami... i pozdro dla mamy

KOSS

2011-01-06, 02:50
To żeś błysnął GnS ten filmik był dobry jakieś 20 lat temu a poza tym zawsze jest w każdej składance.

magikp1

2011-01-06, 09:29
Stary skąd ty miałeś tąką zajebistą łopatę żeby wykopać taką skamielinę..

CezaryS

2011-01-06, 11:43
ziomek skoro ktos dla Ciebie kto uprawia sport, jest idiotą to pozdro,
ty jestes idiotą bo wrzucasz stare filmy

GnS

2011-01-06, 17:02
to po co wchodziliście na ten temat?? rozumiem że nacisnęliście play i luknęliście te 9 sekund.... chociaż nie, zgodnie z waszym prostym sposobem rozumowania (chodzi o osoby negatywnie nastawione) to każdy to zna(jesteście egoistami) więc nie powinien nawet tego włączać bo doskonale widać że jest to ta "słynna, stara gleba ziomka który spadł z dachu i wylądował na barierce", a jednak część ludzi zdecydowała się obejrzeć, postawić piwo oraz (co mnie najbardziej cieszy) to że potrafili napisać coś od siebie a nie pod publikę.
A wy co?? Gówno robicie. 6 z 7 osób które skrytykowały wrzucenie tego filmiku nie wrzuciły żadnego filmiku na to forum. Pewnie liczycie że jak jest to "sadistic" to każdy komentarz musi być obraźliwy, chamski, wulgarny, prowokacyjny?? że będziecie fajni jak kogoś zgnoicie kto coś robi, a sami nie robicie nic?? nie powinniście mieć na takie fora wstępu bo to się wam odbije na psychice skoro macie takie "odmienne" myślenie??
stevn napisał/a:

tu nie chodzi o film na internetowym forum tylko o sam fakt że ludzie wrzucają starocie żeby błysnąć i usprawiedliwiają to "warto sobie przypomnieć". suchar jak ch*j i jeszcze ludzi którzy twierdzą że to suchar nazywa ćwierć inteligentami... pie**ol się chłopie ze swoimi filmikami... i pozdro dla mamy


"pie**ol się chłopie ze swoimi filmikami"- wyszedłeś już z obory i jesteś teraz między ludźmi więc się 'kolego' ogarnij, żeby Twoje słowa nie świadczyły źle o Twoich rodzicach (kwestia wychowania).
"i pozdro dla mamy"- skończony z Ciebie cham, trochę ogłady, wyjdź do ludzi, może się nauczysz(szczerze wątpię).
CezaryS napisał/a:

ziomek skoro ktos dla Ciebie kto uprawia sport, jest idiotą to pozdro,
ty jestes idiotą bo wrzucasz stare filmy


"ziomek skoro ktos dla Ciebie kto uprawia sport, jest idiotą to pozdro" od 11 lat gram w kosza,3 box,2 kickboxing,.....
Ty wyszedłeś na idiotę bo chciałeś na szybkości sklecić jakiś komentarz pod publikę i wyjść na "fajnego", mimo że nic o mnie nie wiesz.

canni

2011-01-06, 19:27
GnS napisał/a:

(...)
"pie**ol się chłopie ze swoimi filmikami"- wyszedłeś już z obory i jesteś teraz między ludźmi więc się 'kolego' ogarnij, żeby Twoje słowa nie świadczyły źle o Twoich rodzicach (kwestia wychowania).
"i pozdro dla mamy"- skończony z Ciebie cham, trochę ogłady, wyjdź do ludzi, może się nauczysz(szczerze wątpię).

"ziomek skoro ktos dla Ciebie kto uprawia sport, jest idiotą to pozdro" od 11 lat gram w kosza,3 box,2 kickboxing,.....
Ty wyszedłeś na idiotę bo chciałeś na szybkości sklecić jakiś komentarz pod publikę i wyjść na "fajnego", mimo że nic o mnie nie wiesz.



Obrażasz kolejne (nie licząc mnie) osoby, i widać strasznie przeszkadza Ci że ktoś obraża Ciebie?
Dla przypomnienia:

GnS napisał/a:

jakoś mnie średnio obchodzi czy się jakiemuś ćwierćinteligentowi podoba to kiedy dany filmik powstał/został nakręcony. Jest dobre to wrzuciłem- proste ,ale pewnie nie ogarniesz. Poproś mamę, niech Ci wyjaśni.



Nie rób z siebie już takiego zajebiście kulturalnego gościa, którego nie wolno obrazić, albo przestań obrażać innych i zmień ton wypowiedzi, albo pisz co chcesz...
Tylko wtedy nie dziw się, że inni obrażają Ciebie tak jak i ty ich obrażasz.
Po raz kolejny: chill :glasku: