18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Idiokracja nadchodzi

t3mp • 2013-10-22, 19:22
A propos ostatnich tematów że liczba białych się zmniejsza i jest wypierana przez kolorowych... Myslę ze nie chodzi o kolorowych tylko o idiotow :D Jak w filmie idiocracy (oglądać od 35s)

So...........th

2013-10-23, 23:36
jakoś k***a to obejrzałem. i i to jest przerażające. Nie wiem czy już nie lepiej żeby zajechały nas araby albo żebyśmy się już zaj***li jakimiś głowicami nuklearnymi, ale nie chce takiej przyszłości jak w filmie

Ma...........so

2013-10-23, 23:54
Oj widzę że gimbaza znowu w natarciu. Film polecam, ale tylko jako zajebistą komedię. Każdemu kto próbuje z tego filmu robić analizę szans rozwojowych ludzkości w oparciu o różnice rasowe oraz wpływu przemysłu napojów energetycznych na rozwój przemysłu rolnego proponuję najpierw odrobić przyrodę i plastykę.

kidi1

2013-10-24, 00:03
Hrodgar napisał/a:

Zapominacie o 2 podstawowych rzeczach.
Po pierwsze, wśród rodzin patologicznych i wybitnie NIEinteligentnych trafiają się inteligentne dzieci, które odnoszą sukces.
Po drugie, im więcej idiotów tym łatwiej ludziom inteligentnym nimi rządzić oraz zdobywać i utrzymać władzę.

No i 3 sprawa, wbrew powszechnemu przekonaniu socjaliści to bardzo inteligentni ludzie, którzy korzystają z podstawowej zasady demokracji, "większość ma rację". Problem jest taki że większość jest biedna a więc łasa na socjał... Resztę dopowiedzcie sobie Państwo sami.



Taka prawda, w głosowaniu 2 meneli bez wykształcenia ma więcej do gadania niż 1 profesor ekonomii. Dla tego nie głosuję, bo mój przemyślany dokładnie głos zawsze przegra z 50 tysiącami głosów, które motywowane są spotem kampanii wyborczej i sondaży w TV.

satan696

2013-10-24, 00:07
@kidi1 Łączy ich fakt że cała trójka nie wierzy w wybory. : ]

Go...........ta

2013-10-24, 00:17
@up Drogi kolego wyksztalcenie nie czyni nikogo inteligentnym

jinrey

2013-10-24, 09:27
lubię kozy

Fa...........um

2013-10-24, 10:12
Dokładnie tak jest! Człowiek stworzył takie społeczeństwo w którym panuje dobór negatywny, ponieważ ludzie przedsiębiorczy i pracowici musza tyrać na nierobów, którzy poza r*chaniem i robieniem bachorów zajmują się tylko braniem zasiłku.

mpv

2013-10-24, 12:05
Macionso napisał/a:

Oj widzę że gimbaza znowu w natarciu. Film polecam, ale tylko jako zajebistą komedię. Każdemu kto próbuje z tego filmu robić analizę szans rozwojowych ludzkości w oparciu o różnice rasowe oraz wpływu przemysłu napojów energetycznych na rozwój przemysłu rolnego proponuję najpierw odrobić przyrodę i plastykę.

W tym filmie nie ma nic śmiesznego tak naprawdę. Nikt mi nie wmówi że w społeczeństwie o niższej inteligencji urodzi się taki sam odsetek geniuszy, czy tez ludzi o podwyższonej inteligencji. Nie mówię że to niemożliwe, ale statystycznie rzecz biorąc dużo rzadsze. I zauważcie że istnieje dosyć duża różnica pomiędzy wiedzą, a inteligencją. Dla pokolenia nieco młodszego nawet w gierkach te dwie wartości są podzielone :P Pomyślcie choćby o ludziach którzy potrafią wykuć na blachę całe tomy, zaś do zrozumienia tego co pamiętają droga daleka. System edukacji bazujący na testach itp. itd. Ale tu znowu zaczynam pogrążać się w teoriach spiskowych :mrgreen:

voidinfinity

2013-10-24, 14:20
Tabernak napisał/a:

Dokładnie tak jest! Człowiek stworzył takie społeczeństwo w którym panuje dobór negatywny, ponieważ ludzie przedsiębiorczy i pracowici musza tyrać na nierobów, którzy poza r*chaniem i robieniem bachorów zajmują się tylko braniem zasiłku.



Jest tylko jedno wyjście - zostać nierobem :-P