18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Idioci w Krakowie

w300i • 2009-04-27, 15:29
Tak się bawi kraków ?


dz...........uu

2009-05-01, 03:37
grigori napisał/a:



chodzi mi tutaj o chlopaczkow w ich wieku, mniej wiecej gimnazjalistow. bo jak patrze na ta bande przyglupow ktora teraz dorasta, no to ja pie..ole taki uklad! :idzwch*j: (rzecz jasna nie chce generalizowac ;-) )
bo pic to trza umić ;-)




no racja PIC TRZA UMIC a raczej znać swoje możliwości...a na ihc zachowanie ni nie poradzisz ale mozna tez zobaczyć w tym dobre strony np w modre takiemu można dac zawsze sie znajedzie powód,ale istnieje za to ryzyko ze rewanż moze byc z jego tatusiem no ale NO risk no FUn

grigori

2009-05-01, 14:42
dziaduuu napisał/a:

np w modre takiemu można dac zawsze sie znajedzie powód,ale istnieje za to ryzyko ze rewanż moze byc z jego tatusiem no ale NO risk no FUn


true, true :mrgreen:

PanBodzio

2009-11-26, 17:57
Wieś tańczy i śpiewa

koko.szatan

2009-11-26, 19:56
Fanao napisał/a:

cwaniaki tylo do straszych i do kobiet normlanie do chlopow nie podbija :)



chyba normalne, ze do kobiet.
a co? ty z facetami tanczysz?

nie rozumiem poruszenia. chcieli zrobic sobie beke - nie wnikam co kogo smieszy - wiec zrobili.
nie stala sie nikomu krzywda, chlopaki sie posmiali.

no ale oczywiscie ponure ryje z sadistica musialy k***a odpowiednio skomentowac.

Dalione

2011-11-08, 08:38
Niech te cwaniaki przyjadą na jedno z nowohuckich osiedli i tak zrobią ;> Aaa.. i niech wezmą ze sobą kamerę :D

superfosfat

2011-11-08, 09:50
Dla mnie spoko. Rozruszali choć trochę tą ponurą Galerię, chyba krakowską. Roi się w niej pełno smutnych i poważnych buzi ewentualnie lanserów którzy za śmieszne uważają teksty typu 'ale z nas elyta', 'byliśmy z ekypą', 'ah, krejzol z cie' itp.