18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Idealny świat

okar19 • 2012-01-18, 11:12
szkoda że w takim nie żyjemy

neCro.

2012-01-18, 16:46
zajebiste filmik masakra ale.. ale jak wygląda rzeczywistość ... dzieciak gubi zęby na desce , robotnik sie z boku opie**ala ... babcie rozjeżdża samochód ,laska dostaje mandat , typka w ganiarku obrabia kieszonkowiec . oczywiście typkowi z torbą nikt nie pomoże bo po co , bezdomny zbiera na spiritus a nie na zarcie ,a zeby znaleziony telefon ktoś oddal to juz zapomnij no i za darmo to ci nawet kranówy nikt nie da i tak koło sie zatacza ;p ale jak mowili w piosence w tle '' Pewnego dnia ''

Ostrovsky

2012-01-18, 16:54
W realnym świecie pomoc zatrzymała by się na moherze

wiew

2012-01-18, 16:55
@up up
No bo widzisz miłość rodzi miłość a chamstwo rodzi chamstwo ( przykład sadistica)

jendrke

2012-01-18, 17:07
Filmik zaczyna się od gleby na ulicy, od razu pomyślałem, że to idealny świat każdego sadola... :-D

TurboDymoMan

2012-01-18, 17:49
wystarczy ze to my pierwsi zaczniemy pomagac a inni beda z nas brac przyklad, latwe do mowienia trudne do zrobienia

JÃ...........a.

2012-01-18, 18:18
03:33 - Patrzcie jaki murzyn z siebie zadowolony, że nie zapie**olił.

Supreme

2012-01-18, 18:24
Aż się ryj sam uśmiecha szczególnie, że pomogłem dzisiaj wstać kobiecie która o mało co nie pogubiła zębów na krawężniku :) . Boże jaka ze mnie c**a, co ja tu w ogóle robię...

ander000

2012-01-18, 18:32
przecież żyjemy w takim świecie! przynajmniej ja - nie wiem jak wy..

avalanch

2012-01-18, 20:32
cwaniak82 napisał/a:


Pewnie jak żyli byśmy w tym świecie to sąsiad r*chałby twoja kobietę


cwaniak82 napisał/a:

No to chłopaka twego
Szkoda mi ciebie masz 18-cie lat i jesteś gejem ale co tam twoja dupa twój problem


PS. A kto w waszym związku jest mężczyzną

Poruszając taki temat sadze że to jakiś uraz i wywodzi się z tego ze w tym świece sąsiad r*cha Ciebie

I jeszcze Ci piwo postawiłem. k***a jestem zbrukany :facepalm:

dth

2012-01-18, 20:41
Cytat:

wystarczy ze to my pierwsi zaczniemy pomagac a inni beda z nas brac przyklad


Prawda jest taka, że my zaczniemy pomagać to inni zaczną to wykorzystywać. Daleko nie szukając masz świetny przykład u ludzi, którzy nie przepracowali jednego dnia nawet i całe życie na zasiłku są.

Cytat:

dzieciak gubi zęby na desce , robotnik sie z boku opie**ala ... babcie rozjeżdża samochód ,laska dostaje mandat , typka w ganiarku obrabia kieszonkowiec



achhh.... utopia *.*

TPaury

2012-01-18, 21:13
Czy ktoś zauważył że chłopak ma na plecaku metkę? A filmik jako filmik bardzo mi się podoba.

feelmore

2012-01-18, 22:22
Dzisiaj wracajac do domu podjechałem do mcdrive'a, podczas zamawiania do mojego okna podszedl jakis biedak (widzialem go jak sie tam krecil kiedy skrecalem, pewnie podchodzil do kazdego kto cos zamawial) patrzył sie na mnie ale nie odezwal ani slowem. No to ja jak gdyby nigdy nic zamawiam cheesa i nagle przypomnial mi sie ten filmik, mysle sobie a ch*j co mi tam "prosze dwa cheesburgery". Powiedzialem mu zeby podszedl do okienka przy ktorym ja sie zatrzymam. Kobitce powiedzialem, zeby jedna kanapke ktora kupilem zapakowala temu panu hehe mina bezcenna. Ja dostalem, on dostal chyba byl w szoku, wciaz milczal ale mialem wrazenie, ze lekko sie usmiechnal, ja tez i odjechalem. Powiem wam, ze dziwne uczucie, ale calkiem fajne :)

Pilot_Tupolewa

2012-01-18, 22:39
sauerps napisał/a:

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nie chcę nic mówic, ale to już było!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:!:


Dokładnie! A później Bóg stworzył kobietę.

xmen491

2012-01-18, 22:53
Poda mi ktos link z youtube do tego bo moja laska chce zobaczyć a jej sie flash zj***ł :D

avalanch

2012-01-18, 22:59
xmen491 napisał/a:

Poda mi ktos link z youtube do tego bo moja laska chce zobaczyć a jej sie flash zj***ł :D


To niech zapali światło xP :lodowka: