18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Idealne podsumowanie...

ASAKKU • 2014-02-21, 09:59
Osobiście również rzygam już tym tematem i sądzę, że poniższy obrazek bardzo trafnie podsumowuje podnietę naszych władz wobec sytuacji na Ukrainie...




+ mały bonusik:



Źródło

DarkSlayer

2014-02-21, 11:04
Drugi obrazek szczególnie świetny, normalni ludzie, nie są za potomkami bandytów z UPA, z dwojga złego, Polak powinien stać po stronie Janukowycza a nie wspierać potomków i wyznawców , morderców polaków.

Wszyscy gdekają jaki to Janukowycz morderca itp. jaki on zły, a to ten facet właśnie zniósł dekret tej mendy juszczenki o przyznaniu banderze tytułu bohatera ukrainy.

To nie jest już k***a nawet śmieszne, to co kaczka wyrabia i polskie elity, to woła o pomstę do nieba.

Ra...........py

2014-02-21, 11:20
Somsiedzi insekty

Ra...........it

2014-02-21, 12:04
Pan pikusia swój chłop
Bejcoch, szlug, kichawa - siniak. zresztą konsumenci męża stanu też na poziomie.

montex

2014-02-21, 12:10
skąd jesteś autorze ? Ja jestem właśnie 10 km od granicy z Ukraina i diabelnie mnie interesuje co się tam dzieje bardziej niż to co robią pajace w sejmie. No ale rozumiem. Gdybym mieszkał na zachodzie kraju też bym miał na to wywalone, tak jak ja na relacje np. z Czechami :) pozdr.

Ra...........it

2014-02-21, 12:24
montex - ale o co ci chodzi.

Ol...........up

2014-02-21, 12:25
@montex no to się tym interesuj, przecież nikt Ci nie broni. Polacy zachowują się jakby coś znaczyli w Unii i mieli o czym rozmawiać z Ukrainą. Ukraina to klient niemiecki i nasza władza nie może nawet palcem kiwnąć bez wiedzy Merkel w tej sprawie. Wiedzą to Niemcy, wiedzą Ukraińcy, aby nasz naród kompromituje się jakoby mógł cokolwiek zrobić. Oczywiście zachodnim sąsiadom jest to na rękę, bo w razie ewentualnych komplikacji (igrzyska się kończą, Putin może zareagować) Niemcy mogą zrzucić wszelkie konsekwencje na nasz kraj. Ale jak ktoś głupi to się go wykorzystuje, proste.

zincum

2014-02-21, 12:35
Za ten wpis ASAKKU należy Ci się cały tir browarów.

montex

2014-02-21, 12:35
@RagicMabbit o to, że jest się czym podniecać, bo Ukraina to nie jest afryka i nie chcę mieć na podwórku uzbrojonych banderowców. Więc jest to o wiele ciekawszy temat niż Mariusz T. Biedroń czy inne problemy naszych posłów.
@Olllup no tak, Polska zawsze coś znaczyła, że tak z pamięci napisze, naród wspaniały tylko ludzie to k***y... sami się doprowadziliśmy to tego, że jesteśmy ścierami. Rosja puknie młotkiem we wrak a u Nas zadyma i demonstracje. Mamy zero szacunku do siebie samego stąd właśnie takie problemy jak opisałeś. Nie wiem nie mam pomysłu co z tym zrobić. Nawet się nie interesuje polityką tak do końca, ratuję swoją dupę, bo nikt tego za mnie nie zrobi.

dram09

2014-02-21, 12:40
Tak to jest jak nasz kochany rząd chce bawić się w Panslawizm tam gdzie to nie zda egzaminu.

Ra...........it

2014-02-21, 12:40
Montex - myslę że nie zrozumiałęs intencji autora.

EdmundKemper

2014-02-21, 12:45
W sumie to niby nie nasza sprawa, ale z drugiej strony to my pewnie byśmy przyjęli uchodźców "w razie czego", do czego zresztą już się garnęliśmy, a nie wiem czy mawet nie zobowiązaliśmy.

Ol...........up

2014-02-21, 12:59
To już nie chodzi o uchodźców. Mnie po prostu dziwi zachowanie Polaków. Przecież my tak na prawdę nie jesteśmy wcale w mega lepszej sytuacji od Ukrainy (mówię o czasie z przed zamieszek). No jesteśmy ciut bogatsi, ale przypominam, że to tylko pozory. Za kilka lat nie będzie z czego płacić emerytur, ani za co utrzymywać tzw. "darmowej" służby zdrowia. Wszechobecna korupcja, starzejące się społeczeństwo, ponad 2 miliony osób w wieku produktywnym za granicą. A najlepsze jest to, że jak przeciętnego Kowalskiego zapytam na kogo będzie głosował w następnych wyborach to z uśmiechem powie, że na PO\PIS bo "mniejsze zło". I jak tu mieć szacunek do własnego kraju...

EdmundKemper

2014-02-21, 13:59
@up Ciut lepszej? Byłem na zachodzie Ukrainy i tam nie ma dosłownie nic! Ich główne drogi wyglądają jak u nas wysypane żwirem ścieżki dla pieszych. W sklepach niby artykuły są, ale za przeciętną pensję to niewiele mogą sobie kupić. Jedyne pocieszenie dla nich to to, że są pozytywnie nastawieni ogólnie do życia i większość z nich jest naprawdę pomocna.

St...........ke

2014-02-21, 14:07
Ta k***a, bida w kraju, a rząd już zaproponował polityczny szpital dla rannych. A Ty człowieku czekaj miesiącami w kolejce do lekarza, chociaż płacisz składki.