18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Idealne łóżko

le...........ce • 2013-09-17, 19:07
Proponuję wyposażyć się w ten oto model przed premierą GTA V na PC 8-)

Ar...........an

2013-09-18, 16:01
A w szafie ma Narnię

Nameless

2013-09-18, 16:21
@madziula_z_sosnowca
Owszem :P Poza tym przy tak wysokim łóżku, to nawet wchodzenie nań i wstawanie rano jest dosyć niewygodne. W szczególności jak ktoś jest podpity/na kacu. U siebie w pokoju bym takiego łóżka nie zainstalował. A do małych kawalerek widywałem już lepsze rozwiązania ;)

rozkurw

2013-09-18, 17:06
A co jak chcesz obiejrzeć film na wyrze?

The.prophecy

2013-09-18, 18:15
Przej***ne to ma gość pod łódzkim, nie śpi tylko czeka aż podniesiesz łóżko by wysunąć monitory.

kufer111

2013-09-18, 18:21
do autora:: do czasu wyjscia gta v na pc powinieneś sie tego wyra dorobic

Winxia111

2013-09-18, 18:54
@Frost223

Niektórzy posiadają coś takiego jak telewizor :)

sadolek

2013-09-18, 22:10
Jak zapomni wsunąć monitory z powrotem to może zepsuć;d

Captain's Burger

2013-09-18, 22:25
winthek napisał/a:

do gier wole moj led 3d 46' fhd a jak mi sie nudzi to w drugim pokoju plazma 51' 3d fhd :)


Kiedy takie lemingi jak Ty zrozumieją że komputer posiada coś takiego jak złącze HDMI i można nim przesyłać obraz do telewizora? Do tego w "pełnej" rozdzielczości full hd, a nie tylko marnie przeskalowanym 720p z obniżonymi detalami jak na Xboxie/ps3? Jaki problem kupić pada od Xboxa za 150zł, kabel HDMI za 25-35zł podłączyć to wszystko do PC/TV i grać sobie np. w GTA leżąc na wyrku? :P Ano taki że nie ma GTA V na PC.

Obecnie wszystkie wady GTA V sprowadzają się do słabości konsol obecnej generacji. Może w next gen będzie lepiej, ale wk***iam się bo mam GTA IV na PC w pudełkowej wersji kupionej za jakieś kosmiczne pieniądze zaraz po premierze, a tu mi pieprzą że nowe GTA nie wyjdzie bo pecetowcy piracą.. Wejdźcie sobie na torrenty i zobaczcie ile osób udostępnia GTA V na Xbox 360, spece od sprzedaży jop twoju mać. Bullshit i napędzanie sprzedaży starych konsol które zaraz wyjdą z użycia bo mają po 8 lat i są przestarzałe technicznie :idzwch*j: .

Edit:
Jestem chory i siedzę w domu, i oglądam jak konsolowcy z judupy grają w GTA V :szczerbaty: . Dajcie maść

mp_toujane

2013-09-18, 23:46
@Marcinxxxxx

niestety nie, idź pedałować gdzieś indziej

@Captain's Burger

chłopie, ale ja mam tak właśnie kompa podłączonego na stałe do TV :) nie posiadam wcale monitora. nigdzie nie napisałem przecież, że mam konsole

i też czekam na wersję na pc bo uważam, że obecne konsole to już gówno ;]

ragzezonator

2013-09-19, 07:45
Frost223 napisał/a:

Przej***ne, gość nie może ogladać filmów leżąc :/



nie wiem czy masz wiedzę ale są jeszcze telewizory, pozdrawiam