18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ich Matki, Ich Ojcowie - Max Kolonko MaxTV

LICH0 • 2013-06-25, 20:58
Tego pana chyba nie muszę przedstawiać.
Miłego.



łapcie link bo doszły mnie głosy, że nie działa.
/watch?v=0e2sNg4V4dw

Aragon1988

2013-06-25, 21:37
pierwszy raz nie obejrzałem do końca filmu a już daje piwo... Fakt, że trafiały się sporadyczne przypadki złego traktowania Żydów przez Polaków nie usprawiedliwia tworzenia takiej produkcji, w oparciu o którą szerzona będzie zakłamana, alternatywna wersja historii. Jak chcą być zgodni z prawdą to na jeden taki film powinno powstać ze 100 pokazujących jak to Polacy nadstawili karku za Żydów. Najlepiej świadczy o tym statystyka odznaczeń Sprawiedliwy wśród Narodów Świata - na 24 356 przyznane odznaczenia najwięcej - 6 339 (ok 26%) dostali Polacy, dalej Holendrzy - 5 204, Niemcy zaś zaledwie 510 więc ktoś tu ostro nagina historię. Jest to ze wszech miar podłe.

Ps. dane wzięte z wiki

milan33

2013-06-25, 21:38
Film jest antypolski -ale UWAGA ,super że go wyświetlają. Po fali protestów prezesta TVP jest ewidetną próbą zwrócenia uwagi na próbe wybielenia się niemców za drugą wojne światową. Jak sami widzicie -DZIAŁA. Film wywołał słuszną dyskusje.

sanger

2013-06-25, 21:40
Jakby Max się wziął za produkcje seriali do TVP to by dopiero byłby hit :)

Echis

2013-06-25, 21:49
Szwaby to powinny mordę zamknąć i siedzieć cicho, bo i tak zajebiście mają, ale to dzięki SS-mańskiemu złotu. Ze wszystkich SS-mańców wyłapano tylko 10%, a przecież każdy otrzymał odpowiednią działkę z grabierzy. To wystarczyło, żeby ich dzieci zostały odpowiednio nakierowane na przyszłość, a ta przyszłość rozgrywa się dzisiaj. Jakbyśmy mieli polityków z jajami, to by się upomnieli o hajs, za brak reparacji. Bo inne kolaborackie k***y dostały, a my nie, a przecież my walczyliśmy na każdym froncie i nigdy się nie ugieliśmy. Wk***ia mnie to! Mieliśmy okazję współpracować z nazistami, a mimo to nie skorzystaliśmy z tego i mamy dzisiaj przej***ne. W takim razie, kto k***a jest dobry, a kto zły?

stopro123456

2013-06-25, 22:04
Libertinus napisał/a:


Na główną cały czas trafiają obesrane filmy "kompilacja ..." albo głupie małpowanie amerykanów i ich jutubowych wyczynów (pranki).



A co masz do kompilacji i prank'ów? Sadol to miejsce gdzie można upload'ować filmiki tego typu. Przecież nie będziemy oglądali w kółko Mariusza. Przecież musi być jakaś odskocznia od tego syfu który nami rządzi. Oglądając "obesrane" kompilacje można zmniejszyć wk***ienie i pośmiać się z hamerykańców. Oglądam każdą wrzutę z tym gościem i przyznaję rację, że mądrze gada i jestem pewien w 100%, że otworzył oczy masie ludzi na to co dzieje się w naszym kraju i na świecie. Jedyne bez stronnicze media którym można zaufać, a skoro nie podobają ci się wrzuty z kawałami i fail'ami, to scrolluj dalej i nie zwracaj na nie uwagi. :roll:

LICH0

2013-06-25, 22:08
stopro123456 napisał/a:



A co masz do kompilacji i prank'ów? Sadol to miejsce gdzie można upload'ować filmiki tego typu. Przecież nie będziemy oglądali w kółko Mariusza. Przecież musi być jakaś odskocznia od tego syfu który nami rządzi. Oglądając "obesrane" kompilacje można zmniejszyć wk***ienie i pośmiać się z hamerykańców. Oglądam każdą wrzutę z tym gościem i przyznaję rację, że mądrze gada i jestem pewien w 100%, że otworzył oczy masie ludzi na to co dzieje się w naszym kraju i na świecie. Jedyne bez stronnicze media którym można zaufać, a skoro nie podobają ci się wrzuty z kawałami i fail'ami, to scrolluj dalej i nie zwracaj na nie uwagi. :roll:



Tak k***a mam! Głupie to i nic nie wnoszące a już na pewno nie sadystyczne. Banda debili chcąca dorobić się na YT :smiechzula:

Prescot

2013-06-25, 22:10
Gada bez sensu, jak chcecie dowiedzieć sie o prawdziwych motywacjach powstania filmu i emisji w tvp to poczytajcie/oglądajcie wypowiedzi Stanisława Michalkiewicza

borisklinga

2013-06-25, 22:16
Libertinus napisał/a:

Mariusz mądrze gada więc lepiej wysłuchaj z ]



Nie że się czepiam, ale...
albo trollujesz albo masz naprawde wyprany mózgi popłynąłes z falą tych zieciaków dla których Kolonko jest mentorem.


Kolonko to zwykła pro-żydowska tuba nadająca zaa oceanu. Obejrzyj inne jego wypowiedzi, poszukaj sobie jegy wypowiedzi z początków kariery,


mam dośc tej pacynki i jego zwolennikow w wieku gimnazjalnym.

indrikoterium

2013-06-25, 22:20
Polacy nienawidzą Żydów więc o co chodzi w tym całym pseudo sporze

LICH0

2013-06-25, 22:25
borisklinga napisał/a:



Nie że się czepiam, ale...
albo trollujesz albo masz naprawde wyprany mózgi popłynąłes z falą tych zieciaków dla których Kolonko jest mentorem.


Kolonko to zwykła pro-żydowska tuba nadająca zaa oceanu. Obejrzyj inne jego wypowiedzi, poszukaj sobie jegy wypowiedzi z początków kariery,


mam dośc tej pacynki i jego zwolennikow w wieku gimnazjalnym.



Widziałem wszystkie jego filmy na MaxTV i nie jestem jego "fanem" gdybym uważał, że pie**oli głupoty nie wrzuciłbym go tutaj.
Żyd? A widziałeś jego ostatni materiał Dziennik Ideologa Hitlera?

Roszp

2013-06-25, 22:27
Jakiśtam fanpage ma 10 000 fanów, a na screenie 139 sztuk. Grubo!

mjr

2013-06-25, 22:33
A miał być zbiorczy i spokój. Na takie pie**olenie pozostaje mi tylko napisać - Panie Kolonko, sp***alaj Pan.

Akki11

2013-06-25, 22:34
Wk***ia mnie takie coś, szczerze, bez krycia się, powiem wam coś. Na początek "polskie obozy śmierci", i świat już sądzi że Polacy zabijali żydów. Teraz ten film. I mówię wam, niedługo się okaże że to Polacy są winni II WŚ, że oni zaczęli a Niemcy (bądźmy szczerzy, do nich nic nie mam, naród solidny, tylko sk***ysyny próbujące nagiąć historię u władzy i społeczeństwo od dawna ogłupiane i zmanipulowane propagandą) się bronili. Tylko czemu, k***A, czemu twierdzą że tylko Polacy są winni? Czemu nie powiedzą że to Ruscy, Czesi, Anglicy? Bo nie mają k***a jaj! Nasze barany (wszyscy wiemy, o kogo chodzi) pozwalają na to, dają milczące przyzwolenie. Jakby się jeden jedyny, JEDEN JEDYNY, wyższy rangą postawił, nawet nie premier, zrobiłby się szum, pranie brudów, wyszły by fakty na jaw, ludzie by poznali trochę historii i serial by nie przeszedł. W gazetach są tylko opinie, nie są one skonfrontowane z faktami historycznymi. I co że to serial fabularny, skoro nikt tego nie wie! Wszyscy sądzą że to jest dokument czy coś tego pokroju i biorą to za fakty! No ale jak wszyscy wiemy, ciśnienie niedługo opadnie, prezes TVP dostanie premię i będzie w spokoju jeździł mercem. My zaś damy się dalej kopać w dupę i mamrotać pod nosem jakie to niesprawiedliwe. Rzekłem.

Zaethrael

2013-06-25, 22:47
Dziwne... nie widzę nic prożydowskiego lub antypolskiego ani w Mariuszu ani w TVP.
Jedyne co jest to dwie strony które produkują crap za który siano dostaną przed lub po. Mariusza chociaż lubię bo jest elokwentny. Dopatrujecie się wszystkiego tylko nie kapitalizmu ;)